Соня-сонятко• 04 июня в 17:55

Чи варто хвилюватись за сестру?

В мене є молодша сестра, їй 27 років. Ми з дитинства звикли бути дуже близькими, всім ділитись. Сестра кілька місяців як розлучилась з чоловіком. Випадково познайомилась з двома чоловіками в потязі, точніше один познайомився.
Потім він почав їй написувати, вони ходили кілька разів на побачення. Але цей чоловік весь час казав сестрі, що може їй більше його друг сподобається, той, з яким вони разом їхали. Що він хотів би їх ближче познайомити, його друг дуже класний. Але при цьому сам переспав з сестрою. Потім після цього запрошував сестру в компанію втрьох: він, друг і сестра і більше на побачення її не запрошував сам. Якось вони втрьох зустрілись і моя сестра сказала, що їй подобається друг, бо була розлючена на першого. Зараз вона вже місяць зустрічається з його другом - він на диво дуже уважний до сестри, привозить їй часто квіти, вино, каву. Забирає кожен день з роботи. Якісь це дивні відносини. Думаєте, варто хвилюватись за сестру?
Эскиз бесконечности• 04 июня в 17:57
Конечно, волнуйтесь. Я разрешаю. Заодно, в перерывах между волнениями, научитесь троллить интереснее.

Ля-ля-ля• 04 июня в 17:59
А кто беременный? Сестра взрослая сама разберется
Джавеліна• 04 июня в 18:00
Так в чому хвилювання?
Стигла полуниця• 04 июня в 18:00
Уважний, привозить квіти, вино, каву, забирає з роботи - а що тут дивного?
муха в кедах• 04 июня в 18:01
Я пока дочитала 5 раз зевнула. Скучно и пресно, тренируйтесь
автор Соня-сонятко • 04 июня в 18:04
Ответ дляСтигла полуниця
Що вона спала спала раніше з його другом
Мама Карло• 04 июня в 18:05
Чего волноваться, сделает тест на отцовство и понятно будет с кого трясти алименты.
Доктор Хаос• 04 июня в 18:05
Черт скучно я живу)) где мои два ковбоя знойных
Кондуктор маршрутки• 04 июня в 18:06
Я не поняла, она с двумя встречается?

автор Соня-сонятко • 04 июня в 18:08
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я не поняла, она с двумя встречается?
Спочатку з одним спілкувалась, і спала з ним. А зараз з його другом зустрічається
автор Соня-сонятко • 04 июня в 18:16
Ответ дляЛя-ля-ля
Ніхто не вагітний
Булькаю• 04 июня в 18:28
Ответ дляСоня-сонятко
Вы уже создавали похожую тему,только не про поезд,а так удар в удар.Сестра до сих пор не может определиться?Она переходящее красное знамя?
бювет_в_обед• 04 июня в 18:33
Ответ дляСоня-сонятко
Ніхто не вагітний
Тогда и проблемы нет?
Стріляний птах• 04 июня в 18:45
Ответ дляСоня-сонятко
ваши рассказы однотипны, троллите скучно