Вареничніца• 11 апреля в 19:15
Хто вибрався з бідності в хороше життя - теж помітили....?
...що стало ВСЕ ОДНО на свята? ))
Зникло бажання створювати ажіотаж навколо одного дня, обʼїдатися, товктися в чергах, робити якісь ритуали, прийоми гостей, гарно вдягатись, бо це все доступно в будь-який інший день? І це - ТАКИЙ КАЙФ, якщо чесно))) Максимум - завтра рибу на грилі зробимо і випʼємо вина. Ніяких пасок, церков, кошиків, гостей і готувань на стіл. Якщо раптом хтось і захоче зайти - теж саме меню - щось на гриль швидко + салат+вино. Все, прекрасно) На Новий рік так само, замовили просто доставку і відпочивали.
Згадую своє дитинство - біднота була страшенна, коли купувався шматок вареної ковбаси на новий рік на олівʼє (такої страшної, сірого кольору), його ховали від нас з братом, щоб ми не зʼїли. А на столі було олівʼє, голубці без мʼяса, бутерброди зі шпротами та горілка для батьків. А якщо планувались гості то мама бідна стояла на кухні добу й намагалась зробити 10 страв з ніхєра, бо не було ні грошей ні продуктів нормальних в селі. І це було прям ВАУ ЯКЕ СВЯТО, готувались до цього як до кінця світу. І один день в квартал ти можеш поїсти (наче смачно), батьки не оруть один на одного в цей день, гарно вдягнутись дома, а ще може й гості прийдуть й принесуть щось то взагалі джекпот.
*тільки не треба писати що а от зато були тоді святкові емоції й атмосфера - ні. нічого там хорошого в бідноті не було(
Не зацілована• 11 апреля в 19:17
Конечно бедность это печально
Но праздники никто не мешает отмечать богатым по их желанию и традициям
Альфред Шнитке• 11 апреля в 19:18
Я не вырвалась из бедности, но аналогично все равно, столов нет, никакой суеты, только паску печем с ребенком, атмосфера, запах и все такое)) так что вряд ли отношение к празднику зависит от дохода
Обижулька• 11 апреля в 19:20
Обісрала перед святом батьків, умнічка..чи думаєш ніхто не пам´ятає які часи були? В жопу твої статки якщо, в душі лайно.
Корсет_на_шурупах• 11 апреля в 19:19
Погано пам´ятаю що було було у дитинстві, емоції свята пам´ятаю, їжу вже ні. Паски звісно що купляємо
Ищу Аленя• 11 апреля в 19:22
Мне кажется что потеря ощущения праздника, если раньше оно было - это прискорбный минус а не кайф
Яйцеголовая• 11 апреля в 19:22
мы жили нормально, в плане еды каждый день все было, а на праздники и того больше.
но я вообще не накрываю застолий, никогда в жизни не пекла торт.
часто встречаемся где-то на нейтральной территории.
в гостях бываем только у пары друзей, у которых частные дома (мангал, бассейн и все такое), потому что сами живем в квартире. И там тоже все по простому, какое-то мясо/рыба на гриль + овощи
Карамелька• 11 апреля в 19:23
Ні, не помітили абсолютно.
Всі наші друзі святкують всі свята, любимо цю атмосферу. Я не печу паски щодня, а раз на рік.
Язикувата Хвеська• 11 апреля в 19:24
Автор, підтримую вас на мільйон процентів.
Я працюю на роботі і заробляю. Я втомилася від людей, не хочу організовувати свята і приймати гостей. Я хочу відпочити з найближчим колом без надмірного готування.
Каляка маляка• 11 апреля в 19:25
Стало пох на праздники, но не потому что деньги завелись, а потому что ВОЙНА. И все так бесконечно за*бало, что никакой движухи не хочется и лишний раз напрягаться, что бы перед кем то произвести впечатление тем более.
Карамелька• 11 апреля в 19:26
І в церкву ходять у нас як бідні так і багаті.
Справа не в їжі абсолютно.
Таке враження, що у вас вас достаток міряється їжею
Справа не в їжі абсолютно.
Люблю пиво• 11 апреля в 19:28
У вас в селі не було м´яса на голубці та на олів´є? Батьки не тримали кур/гусей/свиней і т.д., не вирощували овочі та фрукти? Де ж тоді були нормальні продукти, як не в селі?
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:28
Ответ дляязззззь!!!
У меня совершенно не так
Свята - це можливість побачитися з рідними, разом готувати, дотримуватися традицій і передавати їх своїм дітям
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:29
Ответ дляАльфред Шнитке
100%. Автор просто ледачі.
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:30
Ответ дляИщу Аленя
Це деградація суспільства, нації
Головний кошак• 11 апреля в 19:31
Автор, було таке саме. Через це не люблю чомусь свята, мабуть через те що продукти для гостей від нас ховали теж. Як ту варену ковбасу. І поки гості не прийдуть не можна було нічого їсти. З ранку голодні до обіду. А ті гості завжди на годину дві запізнювались. Тому не люблю гостей і свята
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:32
Ответ дляКаляка маляка
А навіщо перед кимось, для себе, для дітей.
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:32
Ответ дляКарамелька
Справа не в їжі абсолютно.
Удалено администрацией...
сама себе прекрасная• 11 апреля в 19:34
Просто праздник стал праздником, потому что удивить себя уже практически не чем, а не обжиралавкой вот и всё🤷
Диверсификация• 11 апреля в 19:36
Я бы может и испекла, но у меня муж иностранец, не оценит, не его традиции, поэтому у нас всегда тот самый гриль, салат и вино. Сама себе я тоже пасок печь не буду естественно
Борщичок• 11 апреля в 19:37
Неможливо із такого вибратися , та бідність так і залишається з Вами, як частина Вашого життя . Якби ви цілком то залишили, то і не згадали б ніколи.
Грабля• 11 апреля в 19:37
Видно, что автор своей темой хотела всем сообщить какая она мажорка, что может себе позволить рыбу на гриле и вино)
Добро с Кулаками• 11 апреля в 19:40
Ответ дляЛюблю пиво
Вот да, денег не было особо , но были огороды, сеяли кукурузу и подсолнечник, кормили курей и были яйца, свиней держат, кормят с огорода и комбикорм.
Я на жареных яйцах и картошке выросла, летом яблоки клубника вишни
Я натуралка• 11 апреля в 19:41
Дякую Богу, що моя родина не мала такої скрути як ви описали. Ці свята завжди любила і люблю. Завжди збирались в селі великою родиною. Мої прабабуся і бабуся віруючі, тож ці свята ще супроводжувались традиційними діями і цікавими розповідями.
Love_Love_Love_• 11 апреля в 19:45
Не памʼятаю щоб ми голодували, але тоді було шикарно, класні традиції, на Великодній сніданок збиралась сімʼя 25 чоловік, той родинний двіж в бабці з дідом, потім ігри, гаївки, тато зробив мені калатало
, обливаний понеділок. Круть
Толку що я зараз можу поставити на стіл чорну з червою ікрою в перемішку, якщо я не знаю де дістати карабін, з ким постріляти з баночок, не можу по людсь пообливатись з відер район на район
, обливаний понеділок. Круть Толку що я зараз можу поставити на стіл чорну з червою ікрою в перемішку, якщо я не знаю де дістати карабін, з ким постріляти з баночок, не можу по людсь пообливатись з відер район на район
Кусюче сонечко• 11 апреля в 19:50
Ответ дляДобро с Кулаками
У автора алкоголіка батьки, я так зрозуміла, нічого не саджали, не тримали.