БлинчикБезСметанки• 15 апреля в 18:37
Дитячий ортопед Київ
Порекомендуйте, будь ласка, дитячого ортопеда в Києві , у доньки при рентгені ноги виявили ( під питанням кіста ) в гомілковій кістці. Наш ортопед з поліклініки посилає до Охмадиту, але там немає вільного запису до жодного лікаря. Порекомендуйте до кого звернутися? Також у доньки сколіоз 2 ступеню, плоскостопість і вальгус
Дона Ко Ко• 15 апреля в 19:07
Можна на Богатирську в дитячу лікарню в відділення ортопедії. Просто ідете і питаєте де ординаторська. Сідаєте в чергу і чекаєте щоб вас прийняли. Там всі оперуючі хірурги дуже хороші. Особливо завідуючий. Також Моця хороший. Нас оперував, бо не було завідуючого. Завідуючий зараз на фронт часто їздить солдатам кінцівки складать. Але якщо попадете на нього, то бінго. За консультацію гривень 500.
Моця приймає також десь в приватній клініці, хороші відгуки. Дитині кістку з уламків зібрав
Дона Ко Ко• 15 апреля в 19:09
Доповню, це я вам пишу не тому, що операція вам потрібна. А тому що там лікарі з великим досвідом. Тут пару років тому питали лікаря, бо в дитини якийсь складний випадок був. Я порадила. Скільки та мама мені потім писала подяк
БлинчикБезСметанки
• 15 апреля в 19:19
Ответ дляДона Ко Ко
Велике дякую
Полуничка• 15 апреля в 19:43
Ответ дляГуби до вух
Філіпчук Віктор Васильович
геніальний лікар, професор
Філіпчук Віктор Васильович
геніальний лікар, професор
Скажіть, будь ласка, а скільки коштує консультація?
Дякую 🌷
Губи до вух• 15 апреля в 19:44
Ответ дляПолуничка
Дякую 🌷
Я поняття не маю. Думаю як і в інших лікарів.
Полуничка• 15 апреля в 19:46
Ответ дляГуби до вух
А з якою проблемою Ви зверталися до лікаря?
Губи до вух• 15 апреля в 19:49
Ответ дляПолуничка
З дуже багатьма проблемами, цей лікар поставив на ноги мого племінника 20 років тому з тих пір його радимо всім знайомим і знайомим знайомих, поставив на ноги не одну дитину.
Полуничка• 15 апреля в 19:51
Ответ дляГуби до вух
Дякую Вам 🌷