Все до блиску• 16 апреля в 14:10

Мама яка наче і є, але насправді її немає. І не було ніколи. Просто функція

Мала на сьогодні купу планів, але всю ніч блювала, на силу встала. Плани всі по боку. Почуваюся погано. Кажу мамі своїй "от не знаю чи ще рватися щось робити після обіду чи витратити цей день щоб зібрати себе до купи". Мама така "ну не знаю, дивись сама, сама вирішуй, що ти мене питаєш".
Очевидно що питаю, щоб почути "відпочинок, відновись". Так гірко усвідомлювати, що у мене немає мами. І я не пам´ятаю щоб вона колись була. Взагалі нічого майже не пам´ятаю зі свого дитинства. Ніякого емоційного зв´язку і близькості. Тепер ця чужа людина живе зі мною через війну. Допомагає з дитиною, бо чоловік далеко. Але от в якісь моменти ти розклеюєшся і хочеш мами. А її нема, поруч просто стара чужа людина
Я з 18 років не живу з батьками. Колись один раз попросила її приїхати підтримати мене після розлучення. Так вона мені сказала що онуків, дітей сестри з собою візьме "нє ну а що? Я все одно не знаю що тобі говорити, а діти хоч Київ побачить"
Вибачте, накипіло, виговорилася. Знаю, що у багатьох моїх однолітків таке з батьками. Але болить як чорна діра всередині іноді
Свій варік• 16 апреля в 14:12
Подорослішайте.

Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:12
Вы не общаетесь?
Обычно дочки с мамами как подруги общаются (почти) обо всем на свете
Не пью, не курю• 16 апреля в 14:13
Допомагає з дитиною, але чужа людина?
Ви ж доросла жінка і не можете вирішити чи вам лежати чи йти кудись
ГЛЮкоза• 16 апреля в 14:13
Чужая помогает с ребенком а может она устала, тёть?
So_so• 16 апреля в 14:14
Писец. Вам 5 лет? Зачем Вы задаете маме тупые вопросы с целью переложить на неё ответственность решать что для Вас лучше?
А она молодец, правильно отвечает, не то останется в итоге виновата за любое Ваше решение.
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:13
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы не общаетесь?
Ні, у мене не так. Я ж написала що це чуда мені людина
Мальдивирую• 16 апреля в 14:13
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы не общаетесь?
У кого обично? Я жодної жінки не знаю, яка з мамою спілкується як з подругою.

ЖивунаБагамах• 16 апреля в 14:13
Ответ дляНе пью, не курю
Допомагає з дитиною, але чужа людина?
Ага,такое шо то....
Не пью, не курю• 16 апреля в 14:14
Ответ дляВсе до блиску
Як ви дитину їй довірили?)) Шо ви за матера така
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:14
Ответ дляМальдивирую
Странно
У меня так
Я думала, что почти у всех так, только в исключительных случаях не так
ГЛЮкоза• 16 апреля в 14:14
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы не общаетесь?
Видимо, она общается когда ей надо, ну и ребенка своего скинула....а плохая мать
Меряю от 0• 16 апреля в 14:15
Вы вообще ку-ку?
Оле Лукойе• 16 апреля в 14:15
Я с 18 сама живу, мать умерла, когда мне было 22. Отец не помагал ни с ребенком, ни финансово, вовлечен тоже уже лет 20 в другую семью, третью дочку - самую лучшую, самую правильную. Борюсь с обидами с попеременным успехом.
Автор, живите, не ожидая чего-то от кого-то. Будет чуть легче. По крайней мере, без пустых разочарований.
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:15
Ответ дляНе пью, не курю
Допомагає з дитиною, але чужа людина?
Якби не я вона б жила з алкоголіком, якого вибрала мені батьком і з яким прокотилася все життя, в прифронтовому місті в багатоквартирному будинку, в інший кінець якого влучила два роки тому ракета, де тече дах і ліфт не працює. Так що да, допомагає, бо без допомоги я ще й її б не витягла
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:16
Ответ дляГЛЮкоза
Її допомога це забрати дитину з садочка чи завести у садочок, погратися з нею пару разів на тиждень на вулиці
Не пью, не курю• 16 апреля в 14:16
Ответ дляВсе до блиску
Благодєтєльниця ви
ПампушОК• 16 апреля в 14:16
Ответ дляЛиса Патрикевна
Странно
У меня так
Это вы исключение, у большинства нет таких дружеских отношений с мамой. Прям чтоб все секреты обсудить и тд.
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:16
Ответ дляОле Лукойе
У вас как раз понятная ситуация обиды.
Котогосподиня• 16 апреля в 14:16
А если б мама сказала отдыхай, вы склепали тему, что она обесценила ваши потребности

Мальдивирую• 16 апреля в 14:17
Ответ дляОле Лукойе
Співчуваю, мая донька хоч трохи бабусю побачила, мама теж пішла, коли малій було 5 років, чоловіки зазвичай мало взагалі цікавляться онуками, біжать одразу до нових баб.
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:17
Ответ дляЛиса Патрикевна
Странно
У меня так
моя тільки що дзвонила - зла, що я не подзвонила до неї в обід і не спитала як здоров*я. Кажу ’альо’, а у відповідь ’могла б матері подзвонити чи я хоть жива’. падруга то шо нада
сказала їй, що на подібні маніпуляції не ведусь - ’пока’ і поклала трубку.
Не пью, не курю• 16 апреля в 14:17
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Жесть
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:18
Ответ дляОле Лукойе
Я вже давно ні від кого нічого не чекаю. Начеб то. Але от почитала оту статтю про Надію Вікарій і спливло своє дитинство. Ні, у мене не було ніякого трешака. Але відгукнулося капець як
Xвостокрутелка• 16 апреля в 14:18
Автор, не понятно, вы живете с мамой? Сколько Вам лет? Мужа нет?
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:18
Я почти всегда на стороне детей, даже взрослых. Но, автор, вы инфантильный человек. Откуда кому-то знать лежать вам или нет. Только вы знаете как ваш организм себя ощущает на сейчас. Задать вопрос такой. Про детей сестры с собой. Мама реально могла не знать, что делать. А так дети все равно орут, верещат и отвлекут от мыслей
Лиса Патрикевна• 16 апреля в 14:18
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не, ну обиды есть у всех - всякое бывает
Но чтобы и не поговорить, не пообщаться - это странно
когдадеЦкие• 16 апреля в 14:19
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Вот эти приколы тоже не понимаю со стороны мам.
Борисфенка• 16 апреля в 14:19
Ответ дляВсе до блиску
Тобто хоч якийсь трешак вам все одно хочеться знайти ’Мама холодна’.
ТаЕщеОптимистка• 16 апреля в 14:22
Ответ дляНе пью, не курю
Жесть
в нас колись було таке часто - з*їхала від батьків, бо гіперкотроль дістав.
Недавно подзвонила мама і каже зі старту ’Ти хоть сервіз з меблів не викинь і не віддай нікому, коли я помру’ (ми цим сервізом не користувались ясне діло)
кажу ’лопату дати, мож вже почнеш яму копати .... в 60 років’
потім її перемкнуло ’що вона ще молода жінка і рано вмирати’
автор Все до блиску • 16 апреля в 14:20
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Моя мама вже два тижні ходить сумна і не весела, бо у чоловіка моєї двоюрідної сестри рак знайшли. Показує мені його фото як він погано виглядає, бідкається кожен день. Я того чоловіка бачила два рази в житті... Всі розмови про людей, яких я не знаю або бачила пару раз в житті, про якусь фігню типу рецептів...