Чумацький Шлях• Изменено 22 апреля в 23:47
Дівчата, щиро раджу малокалорійні брауні з бананів, яєць, какао і вівсяної муки.
Доброго вечора.
Сіла на правильне харчування з дефіцитом калорій для схуднення.
Працюю по цьому питанню з GPT.
Він мені на десерт порадив такі брауні:
З банана розім´яти виделкою
3 яйця
5 с.л. какао
0.5 ч.л розпушувача
3 с.л змеленої вівсянки
Все перемішати і в духовку на 35 хв на 180 градусів.
Дівчата, це ульот смачно.
Вся порція 600-700 калорій.
Раджу, хто шукає помірні калорійні десерти до чаю.
Буду дуже вдячна, якщо поділитеся рецептами своїх фаворитів.
Всім тихої і спокійної ночі!
Працюю по цьому питанню з GPT.
Він мені на десерт порадив такі брауні:
З банана розім´яти виделкою
3 яйця
5 с.л. какао
0.5 ч.л розпушувача
3 с.л змеленої вівсянки
Дівчата, це ульот смачно.
Вся порція 600-700 калорій.
Всім тихої і спокійної ночі!
120-120-120 (не худею)• 22 апреля в 23:50
Готовила такое, я могу съесть кусочек-два, а вот моим домашним совсем не зашло почему-то
Чумацький Шлях
• 22 апреля в 23:51
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це точно не буде так смачно для простого народу, якому можна будь яку їжу
це їжа Богів для дефіцитокалорійників
очки_ннадо• 22 апреля в 23:55
Ответ дляЧумацький Шлях
це їжа Богів для дефіцитокалорійників
дякую щиро ща рецепт! А зорієнтуйте будь ласка яка виходить уся порція розміром, ну як півбатона чи скільки? І ще, дівчата є ідеї чим можна замінити вівсянку? В мене жкт її не приймає. Дякую!
Летала_НаМетле• 23 апреля в 00:00
Всім хто хоче схуднути щиро раджу розібратися в бжв і не страждатиизєрньою обманюючи себе.
При нормальному доборі білку і жирів не хочеться ніякого солодкого.
Чумацький Шлях
• 23 апреля в 00:00
Ответ дляочки_ннадо
Я пекла у формі кексів. Вийшло 12 штук
очки_ннадо• 23 апреля в 00:01
Ответ дляЧумацький Шлях
Я пекла у формі кексів. Вийшло 12 штук
дякую!
Чумацький Шлях
• 23 апреля в 00:02
Ответ дляЛетала_НаМетле
Розібралася з бжв. Дотримуюся норми.
Но до чаю у мене ритуал щось смачненьке.
Притому тут не пусті калорії, а збалансовані :яйця білок, вівсянка клітчатка, банан також клітчатка.
Чумацький Шлях
• 23 апреля в 00:05
Ответ дляочки_ннадо
дякую!
Будь ласка.
Можливо буде цікаво. Ще Gpt порадив шарлотку.
Яблука, яйця, кефір, вівсяне борошно і кориця. Також достатньо смачно.
Ну і творожна запіканка з яблуками, також супер
Гарні диньки• 23 апреля в 00:08
Вівсяне борошно це ви вівсянку в блендері робите? Чи купуєте готове?
Чумацький Шлях
• 23 апреля в 00:09
Ответ дляГарні диньки
Вівсянку на кофемолці
очки_ннадо• 23 апреля в 00:20
Ответ дляЧумацький Шлях
Будь ласка.
Так, цікаво, дякую! Буду робити. Бо чисто психологічно хочеться щось смачненьке з чаєм/кавою. Про кекси якщо їх 12 штук на 700 ккал, то один після обіду з чаєм саме те що треба!
Чумацький Шлях
• 23 апреля в 00:22
Ответ дляочки_ннадо
Аналогічно!
Тому і прийшла поділитися.
Цідило правди• 23 апреля в 00:33
Ответ дляЧумацький Шлях
Будь ласка.
Це не шарлотка. Це мішанина, ’достатньо’ смачна.
Чому ви не хочете називати речі своїми іменами?
Це таке саме лицемірство, як вживання цукрозамінника. Або соєвих сосисок - вегетаріанцями.
Обмежили цукор - значить обмежили, а не замінили.
І ви можете з´їсти звичайну шарлотку. 50 гр. А не 150.
Ви можете їсти все, що хочете, але ви не можете їсти скільки хочете. Ось і весь секрет.
Прикуси Язика• 23 апреля в 00:46
Роблю брауні приблизно за Вашим рецептом, тільки замість вівсянки додаю протеїн.
Мамина квіточка• 23 апреля в 00:48
Автор я не кладу овсянку но на 1 банан 1 яйцо и 3 ч. ложки с горкой какао 1/2ч. ложки разрыхлителя иногда добавлю орехи и сублимированные ягоды И в микроволновку. В зависимости от порции на 3 банана где-то 5 /6мин. Под настроение когда вынимаю сверху кладу кондитерский черный 70%шоколад получается глазурь, По итогу нормальный вкусный десерт получается.
Кинг-Конгша• 23 апреля в 03:11
— Це ну так смачно, так смачно тьотя Роза! А вам смачно?
— Смачно авжеж, Сарочка, особливо для тих, хто смачного не їв.
Автор, у вас навіть за складом те смачним для більшості бути не може, і не називайте це брауні взагалі, не ганьбіться.
Мне без сахара• 23 апреля в 07:28
Ответ дляЛетала_НаМетле
Хочется, не обманывайтесь.))
Христя в тiстi• 23 апреля в 07:38
Плитку шоколаду поділила на квадратики, 1 квадратик на чашку кави і не морочу голову
Хвець-тець• 23 апреля в 07:52
і я таке готувала - викинула. яйця і банан - гидотне поєднання, навіть какао цей смак не перебило
З вишневого садка• 23 апреля в 08:23
Ответ дляКинг-Конгша
Несколько вступлюсь что ли за автора)) вкусно тем, кто на диете. Я например сахар стараюсь не есть и соответственно никаких конфет, шоколадом и тд и та. Так вот в редкие моменты когда я себе разрешаю торт. А это на др пару раз в год-то он мне кажется божественной едой. Да даже обычная конфета шоколадная становится удивительной! Так что дело в воздержании. А так конечно, нечего особо вкусного в таких рецептах нет.
З вишневого садка• 23 апреля в 08:24
Ответ дляЧумацький Шлях
Аналогічно!
Тому і прийшла поділитися.
Автор, советую для чая шарм без сахара и кокосовые батончики с шоколадом из аптеки. Калорий мало на одну штуку. Не больше чем в кексах ваших. Но зато вкусно и не надо готовить.
Кудлата хмаринка• 04 мая в 08:23
Доброго ранку. Авторе, вам велика подяка за цей рецепт. Вчора приготувала - дійсно, дуже смачно. Рецепт зберегла, буду обов´язково ще готувати.
Для тих, хто рахує калорії - це просто знахідка.