Как_б_не_так• 24 апреля в 10:32
Львів з дитиною 7 років на 2 дні. Порадьте
Хочу з дитиною поїхати, але допоможіть з програмою, куди піти. Музей науки хочу точно але що ще, цікаве для дитини. І можливо житло хтось порадить на 1 добу? Де зупинитися, де поїсти бюджетно і куди сходити, де гуляти. Дякую
Укр_жіночка• 24 апреля в 10:34
мені дуже сподобався музей пива.. і на другому поверсі дегустаційний зал з дискотекою
куркулиха• 24 апреля в 10:35
Ответ дляУкр_жіночка
Це самий ідеальний варіант для мами з 7-річкою.
Кинг-Конгша• 24 апреля в 10:38
Музей електрофікації Львова, державний, працює тільки в будні
Шевченківський гай
Ще люблю Личаківський цвинтар але тут минулого разу дами в обмороки падали, коли я радила
Нам подобається
Шевченківський гай
Нам подобається
Кинг-Конгша• 24 апреля в 10:40
Можна взяти одноденну екскурсію по замках Львівщини
Одеський, Підгорецький, Золочівський
Без Баяна• 24 апреля в 10:41
Ответ дляУкр_жіночка
7мирічна дитина не оцінить
Укр_жіночка• 24 апреля в 11:00
Ответ дляБез Баяна
7мирічна дитина не оцінить
я була з 9 річним сином...музей цікаво, а дегустацію сама робилв
люблю_тортики• 24 апреля в 11:24
Ответ дляУкр_жіночка
Та я теж сина в Кумпель потягла, кажу історична будівля, і лимонад смачний
А він-мам, ну скільки те пиво можна дегустувати??