Безпринципова• сегодня в 19:00

Чи відрізняються хлопці від дівчат в плані приймання рішень

В сусідній темі про вибір випусної сукні
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3839208
мене зафукали, коли я спитала,
"А хлопці чимось відрізняються від дівчат в плані приймання рішень?"
Так, в мене 2 хлопця, дівчат немає.
Ось хочу почути різні міркування.
Умовний хлопець і умовна дівчина 16-17 років )
Бабайко• сегодня в 19:01
даже две девушки отличаются друг от друга

Не гоню• сегодня в 19:01
Дівчата розважливіші.
автор Безпринципова • 2 часа назад
Ответ дляБабайко
Всі люди відрізняються, це факт.
А ось чи є особливості виховання здатності прийняття рішень для хлопця і для дівчини?
Бабайко• 2 часа назад
Ответ дляБезпринципова
Всі люди відрізняються, це факт.
ваши два сына полностью идентичны?
у меня тоже два, совершенно разных по темпераменту
Пургену мне• 2 часа назад
Ответ дляБезпринципова
Всі люди відрізняються, це факт.
Ні, нема. Залежить в першу чергу від характеру дитини, а стать - діло десяте. Вважаю, що можу собі дозволити висловити власну думку з цього приводу, оскільки маю 4 синів і дочку
автор Безпринципова • 2 часа назад
Ответ дляБабайко
ваши два сына полностью идентичны?
Звісно ні, але обох я привчала висловлювати свою точку зору, приймати рішення і приймати результати своїх рішень.
Ну якщо в 8 років це був вибір морозива, то в 17 - кінцевий вибір своєї спеціальності.
Шикаю і викаю• 2 часа назад
У мальчиков редко вся жизнь ´наваласке´ из-за платья, а девочки часто воспринимают шмаття как что-то очень серьезное и значимое. Думаю штука только в этом.