Шумелка Мышь• 01 мая в 07:56
Сніданок на схудненні 2
Всім доброго ранку і смачного, хто снідає, чи збирається!!!
показать весь текст
3
4
10
30
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:06
Ответ дляШумелка Мышь
Для Вас підрахувала - майже 22 г.
Дальше чем питаться будете? Осталось жиров максимум 40 грамм
Намакушка• 01 мая в 09:07
Ответ дляКусачая Я
З желатину? 😳
Капець
Капець
А як же він застигне на курячому філе без желатину? Чому «капець»?
3
Кусачая Я• 01 мая в 09:08
Ответ дляШумелка Мышь
Чому погані?
Тому що дуже мало білку, багато жирів, дуже висока калорійність сніданку, мед дасть стрибок інсуліну який не сприяє спалюванню жиру. Мало овочів, клітковини, складних вуглеводів.
1
4
Працівниця року• 01 мая в 09:08
Ответ дляНа пів ставки
Так у всіх організм різний. Я от увечері люблю найбільше поїсти. А зранку можу лише каву
Я ввечері теж люблю поїсти і перед сном обовʼязково
1
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:09
Ответ дляКусачая Я
Тому що я теж худла.
схудла з 83 до 56 тримаючи кбжв.
Тому й кажу, що з такі сніданки це дорога в нікуди, так, чисто побалуватись
схудла з 83 до 56 тримаючи кбжв.
Тому й кажу, що з такі сніданки це дорога в нікуди, так, чисто побалуватись
В минулому році скинула 11 кг за 3 місяці, результат тримався 8 місяців, а потім були стреси, безсоння, проблеми зі здоров´ям і капець настав. Після пологів худла легко і тримала роками, була трішки молодша.
Кусачая Я• 01 мая в 09:11
Ответ дляШумелка Мышь
В минулому році скинула 11 кг за 3 місяці, результат тримався 8 місяців, а потім були стреси, безсоння, проблеми зі здоров´ям і капець настав. Після пологів худла легко і тримала роками, була трішки молодша.
Я вагу тримаю не один рік, без зривів.
Ви неправильно худнете, тому вага повертається. Це величезний стрес для організму.
Ви неправильно худнете, тому вага повертається. Це величезний стрес для організму.
1
4
Не люблю натовп• 01 мая в 09:13
Ответ дляПишу_граммотно!
Это тоже на завтрак? Ничего себе у вас похудение.
Так худеют же не от продуктов определённых, а от дефицита калорий. Вы же не знаете, какой будет обед и ужин у неё. Если с дефицитом, то очень даже похудеет.
4
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:14
Ответ дляЗоркая Зорро
Дальше чем питаться будете? Осталось жиров максимум 40 грамм
На обід сочевиця і хек/ грудка + зелень, овочі, на вечерю грудка/хек + овочі.
1
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:15
Ответ дляКусачая Я
Тому що дуже мало білку, багато жирів, дуже висока калорійність сніданку, мед дасть стрибок інсуліну який не сприяє спалюванню жиру. Мало овочів, клітковини, складних вуглеводів.
Вівсянка не складний хіба?
3
Не люблю натовп• 01 мая в 09:16
Ответ дляФедорино Горе
Всем. Но вы сейчас начнете рассказывать, что до 12 дня больше чашки кофе в себя впихнуть не можете
И питаюсь как птичка, но похудеть не могу. Круассан, бутерброд с колбасой, закусить шоколадкой. Да, это ж немного. А то, что по калориям и жирам это дофига и больше, чем сбалансованнный большой завтрак, который не могут впихнуть в себя эти ’эксперты’.
1
1
5
Кусачая Я• 01 мая в 09:16
Ответ дляШумелка Мышь
Вівсянка не складний хіба?
Звичайна - Ні, плющена - так.
3
Кусачая Я• 01 мая в 09:17
Ответ дляШумелка Мышь
На обід сочевиця і хек/ грудка + зелень, овочі, на вечерю грудка/хек + овочі.
А на перекуси? :))
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:18
Ответ дляКусачая Я
Я вагу тримаю не один рік, без зривів.
Ви неправильно худнете, тому вага повертається. Це величезний стрес для організму.
Ви неправильно худнете, тому вага повертається. Це величезний стрес для організму.
Я вагу тримала 28 років одну +/-, з коливаннями до 52 кг і в вагітності набирала 11 і 8. Але швидко повертала свою вагу.
1
Кусачая Я• 01 мая в 09:19
Ответ дляШумелка Мышь
Я вагу тримала 28 років одну +/-, з коливаннями до 52 кг і в вагітності набирала 11 і 8. Але швидко повертала свою вагу.
Ну так в 20 і 40 різний метаболізм, не порівнюйте
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:23
Ответ дляПрацівниця року
Чому б це? Може навпаки не було б проблем з вагою
По шкт сказав би ’до попачення’
3
Працівниця року• 01 мая в 09:24
Ответ дляШумелка Мышь
По шкт сказав би ’до попачення’
Ви цього не знаєте
3
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:26
Ответ дляПрацівниця року
Ніколи не снідаю , не поправляю я і не маю проблем з вагою. Не уявляю як можна стільки зʼїсти зранку
У вас интервальное голодание получается.
1
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:26
Ответ дляКусачая Я
Звичайна - Ні, плющена - так.
Вже десь 2 роки беру лише площену, вона хрумтить, якщо варю доньці, то дуже довго. Зараз така, яка фірма по акції, ту і стараюся набрати про запас.
2
1
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:27
Ответ дляКусачая Я
А на перекуси? :))
Вода, ніяких перекусів.
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:29
Ответ дляШумелка Мышь
Жиру 22 г, білку 20 г. Малувато білку, в обід і вечерю добору.
Где там 20 белка?
2
Працівниця року• 01 мая в 09:29
Ответ дляЗоркая Зорро
У вас интервальное голодание получается.
Ні, я ніколи не ходжу голодна, просто зранку не хочеться їсти
1
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:30
Ответ дляПрацівниця року
Ні, я ніколи не ходжу голодна, просто зранку не хочеться їсти
Вы еще и термин ’интервальное голодание ’ не знаете
1
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:30
Ответ дляКусачая Я
Ну так в 20 і 40 різний метаболізм, не порівнюйте
Я дітей народила відносно пізно, в 36 худла швидко, ішла народжувати було зайвих 8 кг, після пологового 5, потім набрала 3. До 9 місяців сина важила 60 кг вже, не моя нормальна вага, але норм було. Зараз вже на 9 років старша, + зайвих не 8 кг (((, але буду щось робити з цим.
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:32
Ответ дляПрацівниця року
Ви цього не знаєте
Знаю. Коли схудла до 52 кг без дієт, то був капець, півтора роки відновлювала здоров´я. Більше такого не потрібно.
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:33
Ответ дляЗоркая Зорро
Где там 20 белка?
Навіть більше, вафлю і крем-сир забула порахувати.
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:34
Ответ дляШумелка Мышь
Навіть більше, вафлю і крем-сир забула порахувати.
То есть, 1 яйцо у вас 20 грамм белка?
1
1
Зоркая Зорро• 01 мая в 09:35
автор
Шумелка Мышь
• 01 мая в 09:35
Ответ дляЗоркая Зорро
То есть, 1 яйцо у вас 20 грамм белка?
Вівсянка, йогурт? Дорахувала - 24 г, дякую, що звернули увагу.
2
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу