Шумелка Мышь• 2 часа назад

Сніданок на схудненні 2

Всім доброго ранку і смачного, хто снідає, чи збирається!!!
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Для Вас підрахувала - майже 22 г.
Дальше чем питаться будете? Осталось жиров максимум 40 грамм

Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляВсе будет, но потом
Яйця магазинні?
Не, сама снесла
Намакушка• 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
З желатину? 😳
Капець
А як же він застигне на курячому філе без желатину? Чому «капець»?
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Чому погані?
Тому що дуже мало білку, багато жирів, дуже висока калорійність сніданку, мед дасть стрибок інсуліну який не сприяє спалюванню жиру. Мало овочів, клітковини, складних вуглеводів.
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляНа пів ставки
Так у всіх організм різний. Я от увечері люблю найбільше поїсти. А зранку можу лише каву
Я ввечері теж люблю поїсти і перед сном обовʼязково
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Тому що я теж худла.
схудла з 83 до 56 тримаючи кбжв.
Тому й кажу, що з такі сніданки це дорога в нікуди, так, чисто побалуватись
В минулому році скинула 11 кг за 3 місяці, результат тримався 8 місяців, а потім були стреси, безсоння, проблеми зі здоров´ям і капець настав. Після пологів худла легко і тримала роками, була трішки молодша.
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Я вагу тримаю не один рік, без зривів.
Ви неправильно худнете, тому вага повертається. Це величезний стрес для організму.

Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляПишу_граммотно!
Это тоже на завтрак? Ничего себе у вас похудение.
Так худеют же не от продуктов определённых, а от дефицита калорий. Вы же не знаете, какой будет обед и ужин у неё. Если с дефицитом, то очень даже похудеет.
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
На обід сочевиця і хек/ грудка + зелень, овочі, на вечерю грудка/хек + овочі.
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Вівсянка не складний хіба?
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Всем. Но вы сейчас начнете рассказывать, что до 12 дня больше чашки кофе в себя впихнуть не можете
И питаюсь как птичка, но похудеть не могу. Круассан, бутерброд с колбасой, закусить шоколадкой. Да, это ж немного. А то, что по калориям и жирам это дофига и больше, чем сбалансованнный большой завтрак, который не могут впихнуть в себя эти ’эксперты’.
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Вівсянка не складний хіба?
Звичайна - Ні, плющена - так.
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
А на перекуси? :))
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Я вагу тримаю не один рік, без зривів.
Я вагу тримала 28 років одну +/-, з коливаннями до 52 кг і в вагітності набирала 11 і 8. Але швидко повертала свою вагу.
Кусачая Я• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ну так в 20 і 40 різний метаболізм, не порівнюйте
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Чому б це? Може навпаки не було б проблем з вагою
По шкт сказав би ’до попачення’
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
По шкт сказав би ’до попачення’
Ви цього не знаєте
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Ніколи не снідаю , не поправляю я і не маю проблем з вагою. Не уявляю як можна стільки зʼїсти зранку
У вас интервальное голодание получается.
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Звичайна - Ні, плющена - так.
Вже десь 2 роки беру лише площену, вона хрумтить, якщо варю доньці, то дуже довго. Зараз така, яка фірма по акції, ту і стараюся набрати про запас.

автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
А на перекуси? :))
Вода, ніяких перекусів.
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Жиру 22 г, білку 20 г. Малувато білку, в обід і вечерю добору.
Где там 20 белка?
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Ні, я ніколи не ходжу голодна, просто зранку не хочеться їсти
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Вы еще и термин ’интервальное голодание ’ не знаете
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляКусачая Я
Я дітей народила відносно пізно, в 36 худла швидко, ішла народжувати було зайвих 8 кг, після пологового 5, потім набрала 3. До 9 місяців сина важила 60 кг вже, не моя нормальна вага, але норм було. Зараз вже на 9 років старша, + зайвих не 8 кг (((, але буду щось робити з цим.
Зоркая Зорро• 1 час назад
Держите мой завтрак, отдохните душой:
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Ви цього не знаєте
Знаю. Коли схудла до 52 кг без дієт, то був капець, півтора роки відновлювала здоров´я. Більше такого не потрібно.
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Где там 20 белка?
Навіть більше, вафлю і крем-сир забула порахувати.
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
То есть, 1 яйцо у вас 20 грамм белка?
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
автор Шумелка Мышь • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
То есть, 1 яйцо у вас 20 грамм белка?
Вівсянка, йогурт? Дорахувала - 24 г, дякую, що звернули увагу.