Ромашкинная• сегодня в 07:38

Сніданок на схудненні 7

Доброго ранку і смачного!!!
автор Ромашкинная • сегодня в 10:55
Ответ дляЧервона калина
Сумніваюсь що ви харчуєтесь менше ніж на 1400 калорій :)
Десь до 1500 стараюся вкластися, в неділю було більше, бо їла те, що не готувала, може і 1700, а може і більше було.

АгатаХристя• сегодня в 10:56
Ответ дляПесиКот
Автор вчера выкладывала свои «белковые» вафельки. Думаю и сырники у нее такие же))
Ну в цих сирниках і двох яйцях 35 гр точно набереться.
автор Ромашкинная • сегодня в 10:57
Ответ дляіронічна антитеза
Ви зараз серйозно?
Авокадо -максимум 120 грамів - 200 ккал, але я впевнена, що менше, 2 яйця 100 грам - 160 ккал, сирники в аерогрилі до 100 ккал (але теж думаю, що менше), огірки та рукола 20ккал.
Тобто до 500 ккал сніданок.
Скільки має людина на день зʼїсти? 1300-1500 ккал для поступового схуднення.
Нормальний залишок на 2 прийоми їжі.
Ті хто говорять, що чоловік менше зʼїдає, не вірю, аби щось написати.
В мене 550 вийшов сніданок.Блін, мене порадниці примусили рахувати, не до мг, але все ж )))
Творческий типаж• сегодня в 10:57
Ответ дляПесиКот
Я их даже посчитала
автор Ромашкинная • сегодня в 10:58
Ответ дляСладко-соленая
История об этом умалчивает. А еще ж обед будет
Чому ж, все показую. Вчорашні обід і вечеря.
автор Ромашкинная • сегодня в 10:58
Ответ дляБла бла бла
В одному середньому авокадо (близько 150-200 г м´якоті) міститься приблизно 200–300 ккал. На 100 грамів продукту припадає близько 160–180 ккал.
Моє було 84 г )))
автор Ромашкинная • сегодня в 10:59
Ответ длямадамГрицацуева
Ого! Вы точно хотите похудеть? Такое обилие жиров с самого утра.
Ну не на вечір же.

автор Ромашкинная • сегодня в 10:59
Ответ дляБла бла бла
Та мені пофіг. Ви ж бачите, що автор не худне. Пішла попісяла, покакала і рахує - 400 г. Потім наїлася і пішла щаслива , що схудла. 400 г це ні про що за 7 днів. Для мене такий сніданок як в неї, то обжираловка, хоча я й не худну, 50 кг важу , ріст 164.
За 2 дні, за 9 днів 2,8 кг
Перша леді колгоспу• сегодня в 11:00
Ответ дляИщу-брожу
Покажите свое блюдце с завтраком. Что там? 2 рисовых зернышка?
Не считаю нужным показывать вам свой завтрак ,сегодня я покушала четыре ложки геркул каши с медом и маленький кусочек домашней буженины,чай и три финика,мне это достаточно до часов четврех
ПесиКот• сегодня в 11:00
Ответ дляТворческий типаж
Я их даже посчитала
Белковые? Я честно ей порекомендовала вместо сметаны творог, часть муки заменить протеином. Белки всегда в недоборе. Но автор откровенно уверенна, что 140-160 г белка она употребляет.
АгатаХристя• сегодня в 11:01
Ответ дляБла бла бла
Ви не вірно зрозуміли. Вона написала мінус 400 гр за цей тиждень, це тобто за календарний тиждень, з понеділка. А всього за 9 днів дієти мінус 2,8 кг.
Я так зрозуміла
автор Ромашкинная • сегодня в 11:02
Ответ дляПесиКот
Я наблюдаю ха вами и удивляюсь. Вы хоть что нибудь про нормы кбжу читали. У вас постоянный перебор с жирами. На завтрак вы уже норму жиров съели. И это если ваши «сырники» не жареные. А если жареные то дофига перебрали
Де норма жирів з´їдена, як ви рахуєте?
Творческий типаж• сегодня в 11:02
Ответ дляПерша леді колгоспу
Одни сахара
Запароленое одеяло• сегодня в 11:02
Ответ дляРомашкинная
Сирники
А шо з ними?
автор Ромашкинная • сегодня в 11:02
Ответ дляіронічна антитеза
Я майже кожен день їм половинку авокадо, 55 -60 грам в половині. Звичайний авокадо. У автора на фото приблизно такий як в мене зазвичай
Трішки менший
автор Ромашкинная • сегодня в 11:03
Ответ дляПесиКот
Откуда там 40г белков ?
Сирники, яйця
Молода і нерозважлива• сегодня в 11:03
Сколько жира в этом завтраке? Мне для себя интересно
автор Ромашкинная • сегодня в 11:04
Ответ дляПесиКот
Вы пошутили? У вас яйца с авокадо 450 минимум потянут,
Якщо вам легше, то ок.
автор Ромашкинная • сегодня в 11:05
Ответ дляПесиКот
У вас столько в завтраке. Вы дальше огурцы с помидорами одни есть будете?
В мене 40 в сніданку

Слухи-руки не распускаю• сегодня в 11:06
Ответ дляЗамріяна
Прочитала що це сирники)) охреніла. Вчіться і не виставляйте таке позорисько.
чому ваші єдиноправильні? купа концерогенів - від смаження на олії - ну таке. У автора здорові без зайвого жиру мало калорій. і автору щиро пофігу що вам не подобаються на вигляд
автор Ромашкинная • сегодня в 11:06
Ответ дляАгатаХристя
Так, у мене зараз теж є ці авокадо, вони дійсно не великі
Я їх набрала, дозрівають і більших в атб набрала, але вже інший сорт, як грушка формою.
Бегущаяпо• сегодня в 11:06
Выложу и свой завтрак. Тунец 50 г, салат из зелени, перца, яйца (+ доп. белок) и небольшого количества творога. Финкрисп еще возьму
ПесиКот• сегодня в 11:09
Ответ дляРомашкинная
В мене 40 в сніданку
При норме приблизительно 60 в день. 0,8г Жиров на 1 кг веса.
И у вас явно больше. Вы скрытые жиры не считаете. В сырниках яйца есть?
АгатаХристя• сегодня в 11:09
Ответ дляРомашкинная
Мені подобаються))
Хто б мені таке приготував
автор Ромашкинная • сегодня в 11:10
Ответ дляВсім шампаньського
І я не розумію оцього негативу.
Я вже автору писала, щоб не звертала увагу на місцевих змій.
Я зараз також на схудненні, і уже щоранку шукаю теми автора, щоб почерпнути для себе щось цікаве з раціону. Ну і колективно худнути якщо легше.
Тому, автору бажаю успіхів і щодня ділитися з нами своїми тарілками. Но мені б було ще більше цікаво якби автор весь денний прийом їжі показувала. Наприклад зранку або ввечері однією темою фото сніданку, обіду, вечері і перекусів якщо є.
Я вже схудла на 20 кг і також у мене великі порції, тому не розумію які претензії до порцій. Щоб був результат основне правило це не бути голодним.
Я в кожній темі сніданку протягом дня фото обіду і вечері даю. Вчора була забігана, то одним коментом ввечері закинула 2 фото.
Дякую за підтримку, ви молодець, надихаєте!!! Так тримати!!!
ПесиКот• сегодня в 11:10
Ответ дляРомашкинная
Де норма жирів з´їдена, як ви рахуєте?
Наверное правильно в отличии от вас))
автор Ромашкинная • сегодня в 11:10
Ответ дляАгатаХристя
Згодна з вами. Успіхів у цій нелегкій справі)
Дякую!!!
Бува і таке• сегодня в 11:11
Вже 2 місяці як займаюся спортом і так снідаю. Схудла з 74 до 65.5, але в мене ще й силові та кардіо, дефіцит калорій. Такий сніданок насичує на півдня і після тренування я не біжу до холодильника. Ну і протягом дня багато білкової іжі.
АгатаХристя• сегодня в 11:11
Ответ дляПесиКот
Писала автор що є одне яйце на 700 гр сиру
Пушап Мі мі• сегодня в 11:11
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Та что там есть. Пару яиц и зелень. Только насчёт булок этих не поняла, что это
Сирники мабуть