Ромашкинная• 06 мая в 07:38

Сніданок на схудненні 7

Доброго ранку і смачного!!!
Мамаша в бигудях• 06 мая в 09:44
Ответ дляРомашкинная
Самі такі їжте

Автопортрет нурофена• 06 мая в 09:45
Ответ дляБочка порохУ
Вспомнила.
Меня один раз пытался один дядя откормить
Каждый день усиленно кормил мясом и овощами
А я взяла и похудела

Меня нарекли ведьмой и дармовая кормешка закончилась
Гады
Бочка порохУ• 06 мая в 09:45
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Гады
Знала бы что так нельзя- кирпич в лифчик бы засунула
Творческий типаж• 06 мая в 09:49
Автор, это слава
Червона калина• 06 мая в 09:53
Ответ дляРомашкинная
Десь 550 сніданок, і ще обід/ вечеря по 400+/-. І буде все гуд.
Сумніваюсь що ви харчуєтесь менше ніж на 1400 калорій :)
АгатаХристя• 06 мая в 09:57
Ответ дляЧервона калина
А для чого менше? Це нормальний калораж для схуднення 1400
іронічна антитеза• 06 мая в 10:09
Ответ дляЧервона калина
А ви в курсі, що для того, щоб схуднути, потрібно рахувати свій кбжв?
Тут на 600 потягне
Про яке схуднення йде мова?
Хоча може ц автора 1/8 тонни, тому її сніданок так виглядає.
Ви зараз серйозно?
Авокадо -максимум 120 грамів - 200 ккал, але я впевнена, що менше, 2 яйця 100 грам - 160 ккал, сирники в аерогрилі до 100 ккал (але теж думаю, що менше), огірки та рукола 20ккал.
Тобто до 500 ккал сніданок.
Скільки має людина на день зʼїсти? 1300-1500 ккал для поступового схуднення.
Нормальний залишок на 2 прийоми їжі.
Ті хто говорять, що чоловік менше зʼїдає, не вірю, аби щось написати.

Сладко-соленая• 06 мая в 10:11
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А вечером?)
История об этом умалчивает. А еще ж обед будет
іронічна антитеза• 06 мая в 10:12
Ответ дляБла бла бла
Я б на такій дієті поправилась. Авокадо, 100 г = 208 калорій, і розраховуємо. Якщо немає ваг, то прикидаємо калорійність так: віднімаємо від середньої ваги авокадо (170 г) вагу кісточки, отримуємо 140 г – це вага м’якоті.

Множимо 1,4 на 208 (калорійність 100 г), отримуємо приблизно 290 калорій.
Не має в Авокадо 290 ккал
Бла бла бла• 06 мая в 10:14
Ответ дляіронічна антитеза
Не має в Авокадо 290 ккал
В одному середньому авокадо (близько 150-200 г м´якоті) міститься приблизно 200–300 ккал. На 100 грамів продукту припадає близько 160–180 ккал.
мадамГрицацуева• 06 мая в 10:15
Ого! Вы точно хотите похудеть? Такое обилие жиров с самого утра.
Бла бла бла• 06 мая в 10:17
Ответ дляіронічна антитеза
Не має в Авокадо 290 ккал
Та мені пофіг. Ви ж бачите, що автор не худне. Пішла попісяла, покакала і рахує - 400 г. Потім наїлася і пішла щаслива , що схудла. 400 г це ні про що за 7 днів. Для мене такий сніданок як в неї, то обжираловка, хоча я й не худну, 50 кг важу , ріст 164.
Червона калина• 06 мая в 10:17
Ответ дляіронічна антитеза
Ви зараз серйозно?
Тобто до 500 ккал сніданок.
Нормальний залишок на 2 прийоми їжі.
Які 500, там тільки яйця з авокадо 400
ПочтальЁнша• 06 мая в 10:19
Ответ дляЧервона калина
Тут на 600 потягне
Про яке схуднення йде мова?
Але ж це лише сніданок. У багатьох це основний прийом їжі. Наприклад якщо вечеря і обід по 400 ккал а витрачати 1800 то і буде дифіцит.
АгатаХристя• 06 мая в 10:19
Ответ дляЧервона калина
Які 500, там тільки яйця з авокадо 400
А рукола з сирниками скільки?
Творческий типаж• 06 мая в 10:25
Ответ дляБла бла бла
Вот мой завтрак, просто посчитала, я не худею, так это я ’утилизировала’ масло печени трески, теперь не знаю, как по жирам вписаться, так у меня 32 гр, а у автора 40+ грами и она типа худеет
іронічна антитеза• 06 мая в 10:24
Ответ дляБла бла бла
В мене такий же зріст і вага, ще й вік 48 років. Для мене це цілком нормальний сніданок, за винятком того, що я їм не цілий авокадо, максимум половинку, але можу до цього додати шматок сиру.
І чому це 400 грам за 7 днів не до чого? За місяць 1,6 кг. Цілком нормально для поступового схуднення. Як на мене краще ніж по 5 кг на місяць і потім цю ж вагу і більше повернути
ПесиКот• 06 мая в 10:24
Я наблюдаю ха вами и удивляюсь. Вы хоть что нибудь про нормы кбжу читали. У вас постоянный перебор с жирами. На завтрак вы уже норму жиров съели. И это если ваши «сырники» не жареные. А если жареные то дофига перебрали
автор Ромашкинная • 06 мая в 10:27
Ответ дляТролю як можу
Авокадо 100 грамм - 160 кал.
Яйца отварные 2 шт. 100 грам - 140 кал.
🥒 40 грамм - 4 кал.
Руккола 20 грамм - 5 калорий.
С сырниками засада(( думаю, их общий вес грамм 150, а это 285 кал.

Итого общий вес съеденного: 420 грамм. Калорийность 594.

А как на самом деле, автор?
Хочется себя проверить.
Ви все вірно порахували, лише яйця, огірок і авокадо трішки менше важать.

іронічна антитеза• 06 мая в 10:27
Ответ дляБла бла бла
Я майже кожен день їм половинку авокадо, 55 -60 грам в половині. Звичайний авокадо. У автора на фото приблизно такий як в мене зазвичай
автор Ромашкинная • 06 мая в 10:28
Ответ дляКоролева Сарказма
если будете и далее выставлять этот показушный бред, то и на 400 г не схуднете, советчицы бывают с дурным глазом, особенно когда их вкрай выбесят ваши тупые темы-выставления.
Я теж відьма ще та.
ПесиКот• 06 мая в 10:28
Ответ дляРомашкинная
Білків більше 40, можливо за день є шанс спробувати їх набрати.
Откуда там 40г белков ?
Замріяна• 06 мая в 10:30
Ответ дляМамаша в бигудях
Щодо сирників автора, вони гарно підсмажені, я теж такі люблю.
А от щодо ваших умєлих, учітєль, вони гарячі, сирі і в них купа олії.
якби вам оте що на фото в автора принесли в кафе чи ресторані*????ви б його їли? сумніваюсь. оці ,що пишуть, запустили б такими сирниками в кухаря,бо вони мало того,що негарні, та ще й горілі. як ото якась дитина ліпила. в мене дочка в 14 років робить в рази красивіші. і смачні.
АгатаХристя• 06 мая в 10:33
Ответ дляПесиКот
Откуда там 40г белков ?
Може трохи менше, але приблизно так і є.
А чого ви за голову хапаєтеся? Поясніть, що не так?
ПочтальЁнша• 06 мая в 10:30
Ответ дляMoon shine
Ну сравнили)))) Здесь ровненькие, румяные,красивые, один в один. Загляденье.
Мені більше подобаються сирники автора. Ці хоч і рівні але якісь мацні
Творческий типаж• 06 мая в 10:31
Ответ дляПесиКот
Откуда там 40г белков ?
Моя мама 70+ абсолютно уверена, что съедая 2 яйца на завтрак, и бутер с колбасой на ужин, полностью закрывает норму белка.
ПесиКот• 06 мая в 10:32
Ответ дляРомашкинная
Вы пошутили? У вас яйца с авокадо 450 минимум потянут,
автор Ромашкинная • 06 мая в 10:32
Ответ дляБегущаяпо
Авокадо выглядит больше 100 г, среднее авокадо - 180-220 г, на косточку и кожуру нужно отнять 20-30%.
Це дуже маленьке було, не важила цілим зважила лише м´якоть -84 г, в Сільпо по 49.90 грн/шт.
АгатаХристя• 06 мая в 10:32
Ответ дляЗамріяна
Я щодня їм таке, як мені б в ресторані не принесли. По оформленню так точно)
автор Ромашкинная • 06 мая в 10:33
Ответ дляЗвожу з розуму
Ух ты! А никогда и не обращала внимания. Спасибо, буду знать!
Там де садові меблі