У мене стоїть, пилиться швейна машинка та тканини. Думала, почну інколи щось шити для себе, але ніяк руки не дійдуть.
А ви як любите проводити час, що робите?
ЗдесяЯ• 35 минут назад
Ответ дляMrs.Sexuality
Через релокацію хоббі змінилися: не маю можливості кататися велосипедом, паритися в бані щотижня. Немає під боком ні клуби, ні городу, що найбільше мене заповнювали енергією.Зате більше читаю краєзнавчу
літературу регіону куди переїхала, визначила нові місця сили для себе. Інтуїтивні танці , беру участь в жіночих колах ( готую свою програму)
а де ви зараз?
ХтоЯкщоНеЯ• 31 минуту назад
Ответ дляЗдесяЯ
грустная жизнь
Для меня грустная у тех , кто пытается постоянно куда то бежать и на работу ходить
ЗдесяЯ• 30 минут назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
пытаться ходить на работу не стоит
туда нужно или ходить или нет
Mrs.Sexuality• 24 минуты назад
Ответ дляЗдесяЯ
а де ви зараз?
На Півдні, раніше жила коло столиці
ХтоЯкщоНеЯ• 23 минуты назад
Ответ дляЗдесяЯ
пытаться ходить на работу не стоит
туда нужно или ходить или нет
Вы решили за умную сойти ? Выходит не очень . Занимайтесь работой и хобби .а я пойду в кафешку с подругой тортик сьем
Файна пані• 17 минут назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
В смысле где?
Куда мала на увазі. Танц. Студія?
Україна понад усе!• 16 минут назад
Ответ дляФайна пані
Куда мала на увазі. Танц. Студія?
В разные танцевальные студии хожу. У меня зумба, арабские танцы и стриппластика+пилон. Хочу еще отдельно латину😍, но пока некуда впихнуть