sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_12
Засомневаю• 08 мая в 16:10

Як непомітно спаскудити килим?

Ситуація наступна - мені родичи намагаються віддати старий килим, який лежав у них згорнутий 20 років під шфою.
Відмовитися не можу з низки причин особистих стосунків.
Ну, це з серії "на тобі небоже, що мені негоже". Бо викинути, звісно, їм шкода. Забирати, швидше за все буду у згорнутому виді.
Питання наступне - чи можна якось так пошкодити килим, щоб сказати - ой, його міль з´їла, чи він протрух від часу... Якісь дірки всередині... Не знаю, лугом облити, кислотою... Бо вони потім будуть бачити його у мене, і обов´язково перевірять, користуюся, чи ні.
Килим для підлоги, старий, радянський.
показать весь текст
dislike 1 crying_face 1 face_with_tears_of_joy 12 woman_facepalming 3
88 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:47
61
Ответ длялюбименькая
ну и ничего.
предложите,что поможете продать.
другим людям будет польза.
Не думала в цей бік, треба прощупати почву. А якщо хоче мені щось корисне зробити, то на ті гроші можна купити килимок маленький:)

anonim_133
любименькая• 08 мая в 16:48
62
Ответ дляБла бла бла
Они будут больше сердиться, за то что вы испортили такую ценную вещь.
Лучше сразу не берите. Скажите мягко, что не нужен вам ковер.
Это может не очень приятно, но зато честно и сразу избавит вас от оправданий в дальнейшем,
враньё и вредительство хуже всего.
чистая душа -главное.
like 3
anonim_67
Самоучка• 08 мая в 16:48
63
Ответ дляЗасомневаю
Та не в килимі питання. Якщо він буде вже непридатний для користування - то нема питань, піде на смітник. Тут же в тому, що вона хоче як краще для мене. А нерви не сталеві. Вік поважний. Вона і так кожного дня за сином плаче, ну куди мені ще її ’посилати’?
Килим синттетичний, якщо що...:)
И вы хотите, чтобы синтетику моль съела?
Вообще, изначально, идея его испортить - неправильная.
heart 4
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:48
64
Ответ длялюбименькая
я вам точно говорю,что не надо портить.
скажите,что аллергия и всё.
Можна:)При тому, що алергія на домашній пил у мене реальна, навіть аналізи є:)
anonim_133
любименькая• 08 мая в 16:48
65
Ответ дляЗасомневаю
Не думала в цей бік, треба прощупати почву. А якщо хоче мені щось корисне зробити, то на ті гроші можна купити килимок маленький:)
так .скажите что хотите новый.
like 1
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:49
66
Ответ дляСамоучка
И вы хотите, чтобы синтетику моль съела?
Вообще, изначально, идея его испортить - неправильная.
Та хрен його зна... Я ж кажу - килими - то не моє. Я не знаю, як вони поводяться з часом...
anonim_133
любименькая• 08 мая в 16:50
67
Ответ дляЗасомневаю
Можна:)При тому, що алергія на домашній пил у мене реальна, навіть аналізи є:)
значит решение одно -отказаться и пусть обижается или гопак танцует.
вы же взрослая!
like 1 woman_facepalming 1
anonim_67
Самоучка• 08 мая в 16:51
68
Ответ дляЗасомневаю
Та хрен його зна... Я ж кажу - килими - то не моє. Я не знаю, як вони поводяться з часом...
Да никак. Я не знаю, что надо делать, чтоб ковер испохабить. Ну разве что табуном в грязных сапогах по нему постоянно ходить.
В общем, идея дурацкая, забудьте ее и ищите другой выход.
like 1
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:52
69
Ответ длялюбименькая
враньё и вредительство хуже всего.
чистая душа -главное.
В першу чергу - я не хочу образити її. Скажіть - брехати, що нічого не знаю, коли чоловік вважався пропалим без вісті, а мені вже казали, що він загиблий, але не офіційно, то погано? До останнього сподівалася, що не правда. Чи треба було мамі його вивалювати всю інформацію?
crying_face 1

anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:53
70
Ответ дляСамоучка
Да никак. Я не знаю, что надо делать, чтоб ковер испохабить. Ну разве что табуном в грязных сапогах по нему постоянно ходить.
В общем, идея дурацкая, забудьте ее и ищите другой выход.
Мабуть так... ото і я не знаю... буду якось відмовлятися, намагатися...
anonim_133
любименькая• 08 мая в 16:54
71
Ответ дляЗасомневаю
В першу чергу - я не хочу образити її. Скажіть - брехати, що нічого не знаю, коли чоловік вважався пропалим без вісті, а мені вже казали, що він загиблий, але не офіційно, то погано? До останнього сподівалася, що не правда. Чи треба було мамі його вивалювати всю інформацію?
мой сын тоже пропал год назад на ноле.
два раза перечитала ваш коммент и не поняла,кто кому врал.
crying_face 2
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 16:56
72
Ответ длялюбименькая
мой сын тоже пропал год назад на ноле.
два раза перечитала ваш коммент и не поняла,кто кому врал.
Вибачте,. сумбурно пишу, все нахлинуло... Я їй казала, що нема зв´язку, що нема інформації, хоча вже знала, що він БВЗ, і була неофіційна інформація, що загинув. Офіційної інформації не було ніякої. Сподівалася на диво... Вже коли тільки сповіщення принесли вона дізналася.
crying_face 3
anonim_133
любименькая• 08 мая в 16:58
73
Ответ дляЗасомневаю
Вибачте,. сумбурно пишу, все нахлинуло... Я їй казала, що нема зв´язку, що нема інформації, хоча вже знала, що він БВЗ, і була неофіційна інформація, що загинув. Офіційної інформації не було ніякої. Сподівалася на диво... Вже коли тільки сповіщення принесли вона дізналася.
Понятно.Вечная Слава Героям.
crying_face 2 heart 2
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 17:07
74
Ответ длялюбименькая
Понятно.Вечная Слава Героям.
Так. Навіки слава.
crying_face 1
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 17:09
75
Дякую, дівчата, за поради. Трохи прояснилося у голові, бо реально - я ж в своїй ’кухні’ варюся... Інколи треба погляд зі сторони. Заберу, почищу може, а там щось придумається, бо мені він точно не потрібен...
heart 3
anonim_137
Барабан для дорослих• 08 мая в 17:11
76
Боже, ото я б ще боялась родичів. Винесіть його на смітник і нехай дуються.
dislike 2
anonim_116
Оля_с_киркою• 08 мая в 17:11
77
Ответ дляЗасомневаю
Вибачте,. сумбурно пишу, все нахлинуло... Я їй казала, що нема зв´язку, що нема інформації, хоча вже знала, що він БВЗ, і була неофіційна інформація, що загинув. Офіційної інформації не було ніякої. Сподівалася на диво... Вже коли тільки сповіщення принесли вона дізналася.
Обнимаю вас, проблема в том, что если в одном доме живете, она ж по-любому увидит, есть он или нет.
Человек пожилой, не нужно расстраивать(
Мож и правда, там красотень, а вы заранее переживаете и нервничаете так, оно того не стоит
like 1
anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 17:12
78
Ответ дляОля_с_киркою
Обнимаю вас, проблема в том, что если в одном доме живете, она ж по-любому увидит, есть он или нет.
Человек пожилой, не нужно расстраивать(
Мож и правда, там красотень, а вы заранее переживаете и нервничаете так, оно того не стоит
Дякую! Ні, в різних, вона в квартирі, я в нашому з ним домі. Але вона часто приходить, то бачитеме його звісно...
anonim_137
Барабан для дорослих• 08 мая в 17:13
79
Ответ дляЗасомневаю
Та може залишу на якийсь час, потім він з часом ’протрухне’...
Якщо він не синтетичний, то буде лежати років тридцять ще. Я в селі познімала, хоч бабі й не подобалось. Висіли дофуя часу, а тепер під ногами лежать. І хоч би що їм. Тільки один посипався.

anonim_12
автор Засомневаю • 08 мая в 17:16
80
Ответ дляБарабан для дорослих
Якщо він не синтетичний, то буде лежати років тридцять ще. Я в селі познімала, хоч бабі й не подобалось. Висіли дофуя часу, а тепер під ногами лежать. І хоч би що їм. Тільки один посипався.
Та не знаю, синтетика мабуть. Навряд там щось реально натуральне. У них може основа протрухнути, У моєї мами таке було, то страшне - вся квартира в цьому клею, чи що воно там таке було...
anonim_137
Барабан для дорослих• 08 мая в 17:18
81
Ответ дляЗасомневаю
Та не знаю, синтетика мабуть. Навряд там щось реально натуральне. У них може основа протрухнути, У моєї мами таке було, то страшне - вся квартира в цьому клею, чи що воно там таке було...
В нашому основа була ціла, а ворс спирався, як скажений
anonim_34
Котя_люлю• 08 мая в 17:25
82
Человек не на столько глуп чтоб не понять что ковер испорчен специально качество тех ковров такое, что с ними ничего просто так не происходит. Лучше бы они его продали.
anonim_129
Надежда наш компас• 08 мая в 18:49
83
Ответ дляЗасомневаю
Якою? Треба ж так, щоб типу він вже такий був згорнутий, а не я навмисно ’випадково’ облила.
Ви його розгорніть для початку
Може він сам вже розлазиться
anonim_91
Коржик• 08 мая в 22:35
84
Сфотографируйте, пусть gpt дорисует на фото повреждения. Покажете фото непригодного ковра. А сам ковер отдайте тем, кому он может быть нужен.
anonim_141
Глаза_в_3_карата• 09 мая в 00:58
85
Ви в Україні? Скажіть що віддали на прання, а туди влучив шахед і все згоріло. Я так минулого літа в Києві свій почистила, шкода було((( А цей залиште під смітником та й по готові.
anonim_141
Глаза_в_3_карата• 09 мая в 01:01
86
Ответ дляГоловний кошак
заберите и продайте на олх
или отдайте там же
так вроде ж отдавать уже платно стало на сайте.
anonim_45
Щас ухожу• 09 мая в 04:24
87
Якщо у Вас реально алергія на пил, то скажіть що Вам лікар заборонив будь-які пилозборники вдома, може погіршитися ситуація зі здоров´ям (і це правда!), у Вашій ситуації справді заборонено будь-які коври, особливо ’волохаті’, що добре затримують пил і тільки провокують алергію. І відразу запропонуйте їй ідею, куди ще той килим можна віддати (як то пропонували в бліндажі чи щось подібне).
anonim_152
Головний кошак• 09 мая в 06:22
88
Ответ дляГлаза_в_3_карата
так вроде ж отдавать уже платно стало на сайте.
нет конечно
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff