Засомневаю• 2 часа назад
Як непомітно спаскудити килим?
Ситуація наступна - мені родичи намагаються віддати старий килим, який лежав у них згорнутий 20 років під шфою.
Відмовитися не можу з низки причин особистих стосунків.
Ну, це з серії "на тобі небоже, що мені негоже". Бо викинути, звісно, їм шкода. Забирати, швидше за все буду у згорнутому виді.
Питання наступне - чи можна якось так пошкодити килим, щоб сказати - ой, його міль з´їла, чи він протрух від часу... Якісь дірки всередині... Не знаю, лугом облити, кислотою... Бо вони потім будуть бачити його у мене, і обов´язково перевірять, користуюся, чи ні.
Килим для підлоги, старий, радянський.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
ну и ничего.
предложите,что поможете продать.
другим людям будет польза.
предложите,что поможете продать.
другим людям будет польза.
Не думала в цей бік, треба прощупати почву. А якщо хоче мені щось корисне зробити, то на ті гроші можна купити килимок маленький:)
любименькая• 1 час назад
Ответ дляБла бла бла
Они будут больше сердиться, за то что вы испортили такую ценную вещь.
Лучше сразу не берите. Скажите мягко, что не нужен вам ковер.
Это может не очень приятно, но зато честно и сразу избавит вас от оправданий в дальнейшем,
враньё и вредительство хуже всего.
чистая душа -главное.
Самоучка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Та не в килимі питання. Якщо він буде вже непридатний для користування - то нема питань, піде на смітник. Тут же в тому, що вона хоче як краще для мене. А нерви не сталеві. Вік поважний. Вона і так кожного дня за сином плаче, ну куди мені ще її ’посилати’?
Килим синттетичний, якщо що...:)
И вы хотите, чтобы синтетику моль съела?
Вообще, изначально, идея его испортить - неправильная.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
я вам точно говорю,что не надо портить.
скажите,что аллергия и всё.
Можна:)При тому, що алергія на домашній пил у мене реальна, навіть аналізи є:)
любименькая• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
так .скажите что хотите новый.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Та хрен його зна... Я ж кажу - килими - то не моє. Я не знаю, як вони поводяться з часом...
любименькая• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
значит решение одно -отказаться и пусть обижается или гопак танцует.
вы же взрослая!
Самоучка• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Да никак. Я не знаю, что надо делать, чтоб ковер испохабить. Ну разве что табуном в грязных сапогах по нему постоянно ходить.
В общем, идея дурацкая, забудьте ее и ищите другой выход.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
враньё и вредительство хуже всего.
чистая душа -главное.
В першу чергу - я не хочу образити її. Скажіть - брехати, що нічого не знаю, коли чоловік вважався пропалим без вісті, а мені вже казали, що він загиблий, але не офіційно, то погано? До останнього сподівалася, що не правда. Чи треба було мамі його вивалювати всю інформацію?
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Мабуть так... ото і я не знаю... буду якось відмовлятися, намагатися...
любименькая• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
мой сын тоже пропал год назад на ноле.
два раза перечитала ваш коммент и не поняла,кто кому врал.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
мой сын тоже пропал год назад на ноле.
Вибачте,. сумбурно пишу, все нахлинуло... Я їй казала, що нема зв´язку, що нема інформації, хоча вже знала, що він БВЗ, і була неофіційна інформація, що загинув. Офіційної інформації не було ніякої. Сподівалася на диво... Вже коли тільки сповіщення принесли вона дізналася.
любименькая• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Понятно.Вечная Слава Героям.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
Понятно.Вечная Слава Героям.
Так. Навіки слава.
Засомневаю
• 1 час назад
Дякую, дівчата, за поради. Трохи прояснилося у голові, бо реально - я ж в своїй ’кухні’ варюся... Інколи треба погляд зі сторони. Заберу, почищу може, а там щось придумається, бо мені він точно не потрібен...
Барабан для дорослих• 1 час назад
Боже, ото я б ще боялась родичів. Винесіть його на смітник і нехай дуються.
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Обнимаю вас, проблема в том, что если в одном доме живете, она ж по-любому увидит, есть он или нет.
Человек пожилой, не нужно расстраивать(
Мож и правда, там красотень, а вы заранее переживаете и нервничаете так, оно того не стоит
Человек пожилой, не нужно расстраивать(
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Человек пожилой, не нужно расстраивать(
Дякую!
Ні, в різних, вона в квартирі, я в нашому з ним домі. Але вона часто приходить, то бачитеме його звісно...
Барабан для дорослих• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
Та може залишу на якийсь час, потім він з часом ’протрухне’...
Якщо він не синтетичний, то буде лежати років тридцять ще. Я в селі познімала, хоч бабі й не подобалось. Висіли дофуя часу, а тепер під ногами лежать. І хоч би що їм. Тільки один посипався.
Засомневаю
• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Та не знаю, синтетика мабуть. Навряд там щось реально натуральне. У них може основа протрухнути, У моєї мами таке було, то страшне - вся квартира в цьому клею, чи що воно там таке було...
Барабан для дорослих• 1 час назад
Ответ дляЗасомневаю
В нашому основа була ціла, а ворс спирався, як скажений
Котя_люлю• 59 минут назад
Человек не на столько глуп чтоб не понять что ковер испорчен специально качество тех ковров такое, что с ними ничего просто так не происходит. Лучше бы они его продали.