муха в кедах• 12 мая в 15:15
Відгуки про Жабоєдова Дмитра Геннадійовича - хто в нього міняв кришталики
Поділіться відгуками та враженнями- чи дійсно гарний лікар. Чи якісно виконує заміну кришталиків. Чи варто робити цю процедуру у нього? Вибираю зараз лікаря і троє різних людей радять його. А ви що скажете?
муха в кедах
• 12 мая в 16:35
Ответ дляСижуревувшоке
Що тут головніше - це обрати хороші кришталики
Tecnis Odyssey
Сижуревувшоке• 12 мая в 17:07
Ответ длямуха в кедах
Tecnis Odyssey
Почитала про них - просто вау. Цікаво, яку ціну вам озвучили за операцію з цими кришталиками, якщо не секрет?
муха в кедах
• 12 мая в 19:13
Ответ дляСижуревувшоке
78 тис за одне око. І додатково 8500 на профілактику вторинної катаракти і фіксуючі кільця - за обидва ока.