sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_193
Коржик• 25 мая в 11:52

Сумували колись за минулою роботою?

Працюю на новій роботі, і колектив вроді нічого, а сама робота не подобається, графік який здавався непоганим стомлює ще більше ніж був на попередній.
Ви терпіли чи одразу звільнялись?
13 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_112
Парова машина• 25 мая в 12:07
1
Будь, яка людина має пройти процес адаптації. Вам подобалась там робота, бо ви вже були як риба в воді, в тут певно, ще не досягли того рівня. І стомлюєтесь тому що у вас іде багато енергії на вивчення нового і адаптацію.

anonim_56
Водійка хімарса• 25 мая в 12:08
2
Я три месяца адаптировалась, тоже тут тему роздавала. Писали пол года подождать
like 1
anonim_112
Парова машина• 25 мая в 12:10
3
Ответ дляВодійка хімарса
Я три месяца адаптировалась, тоже тут тему роздавала. Писали пол года подождать
Правильно писали. Для фахівців 3 міс, адаптації для керівників 6 міс., але по факту і для тих і для інших пів року вже стає гуд.
anonim_193
автор Коржик • 25 мая в 12:27
4
Ответ дляВодійка хімарса
Я три месяца адаптировалась, тоже тут тему роздавала. Писали пол года подождать
Я місяць працюю лише
anonim_56
Водійка хімарса• 25 мая в 12:32
5
Ответ дляКоржик
Я місяць працюю лише
Первый месяц я была готова все бросить и вернуться назад в ад. Капец как я стресовала, мне ничего не нравилось.
anonim_101
Летала_НаМетле• 25 мая в 12:36
6
Ответ дляКоржик
Я місяць працюю лише
Ви порівнюєте з попередньою роботою. Але ж там були мінуси через які ви звільнились. Графік? Зарплата? Можливо, у вас тут краще, але період адаптації важкий.
anonim_145
Снідаю авокадо• 25 мая в 12:55
7
Ні, лише раділа що пішла з попередньої і питала себе чому так довго там сиділа.
heart 3
anonim_204
175см55кг19лет (она)• 25 мая в 13:03
8
За колективом сумую, можливо і за самою роботою. Не сумую тільки за малою зарплатою, гестаповськими порядками і нахабним керівництвом вищої ланки
anonim_40
Я инженер, меряю от 1• 25 мая в 13:10
9
Ой, фу, ні, то була пекельна робота, після неї заріклася у банках працювати. не спала ночами і око сіпалося від їх планів, селекторів і вимог.

anonim_137
Нашли в капусте• 25 мая в 14:19
10
Только 1 сентября и в день последнего звонка или выпускного ностальгирую по работе в школе и преподаванию в университете))
anonim_109
Глас_Народа• 25 мая в 17:10
11
я скучала за прежней работой. Нравилось все: и работа и коллектив и друзья по работе. Все было прекрасно, но... задерживали зарплату... Терпела, пока терпелось, это было начало нулевых. Подрабатывала. Потом развелась, ушла с сыном на съем и встал вопрос смены работы. Сменила, да, сложно было, но адаптировалась, привыкала несколько месяцев. Пришла в феврале, а через месяц надо было квартальные отчеты делать, некогда было расклеиваться))) Да, соглашусь, легче стало через полгода, а через год-полтора вообще комфортно.
anonim_193
автор Коржик • 26 мая в 09:37
12
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви порівнюєте з попередньою роботою. Але ж там були мінуси через які ви звільнились. Графік? Зарплата? Можливо, у вас тут краще, але період адаптації важкий.
Я думала що там мінус в зп, так як тут мені пообіцяли більшу, але по зп виходить те саме, в яку тисячу різниця.
Там просто я могла графік сама собі зробити,вільнішою почувала себе, взяти переробіток по бажанню.
А тут ше графік ні туди ні сюди, днями сидиш на роботі, переробіток не можу взяти та і немає сенсу він всерівно не оплачується.
Лікарняні, відпустки за свій рахунок тут можна брати, але в них це неприйнято, потім без вихідних відпахати треба, або заплатити комусь гроші хто б попрацював за тебе
anonim_101
Летала_НаМетле• 27 мая в 12:54
13
Ответ дляКоржик
Я думала що там мінус в зп, так як тут мені пообіцяли більшу, але по зп виходить те саме, в яку тисячу різниця.
Там просто я могла графік сама собі зробити,вільнішою почувала себе, взяти переробіток по бажанню.
А тут ше графік ні туди ні сюди, днями сидиш на роботі, переробіток не можу взяти та і немає сенсу він всерівно не оплачується.
Лікарняні, відпустки за свій рахунок тут можна брати, але в них це неприйнято, потім без вихідних відпахати треба, або заплатити комусь гроші хто б попрацював за тебе
Мабуть, краще шукати тоді іншу роботу. Бо ви будете порівнювати. А порівняння зараз не в кращу сторону. Тут явно вам не до вподоби. І так і буде не до вподоби. Так як плюсів майже немає, а мінуси ви вже бачите. А на іншому місці будуть плюси, які перекриють. ностальгію за попередньою роботою.
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff