ЖивунаБагамах• 25 мая в 15:13
У кого есть отпариватель Tefal Access Steam Care модель DT9100? Зайдите
Не знаете, атласную ткань как им можно аккуратно отпарить, чтобы не оставил водные разводы?
Диверсификация• 25 мая в 15:43
Можна, але в цих ручних нема системи антикрапля. Тому очікуйте момент, коли він виплюне, а вже потім йдіть парою по атласу, інакше плями від води зроблять розводи.
ЖивунаБагамах
• 25 мая в 15:55
Ответ дляДиверсификация
А он выплевывает вначале или через время тоже может?
Диверсификация• 25 мая в 15:55
Ответ дляЖивунаБагамах
В процесі
Диверсификация• 25 мая в 15:58
Ответ дляЖивунаБагамах
Спасибо
Моя вам порада, якщо потрібно відпарувати атлас, несіть у хімчистку, або просіть когось у кого є парогенератор. Інакше ризикуєте плямами
ЖивунаБагамах
• 25 мая в 16:11
Ответ дляДиверсификация
Я рискну, потому что мне лень в химчистку носится)) Если что, надену что то другое)
И_В_офигительных_штанах• 25 мая в 16:50
Ответ дляДиверсификация
А який хороший? бо мій плюється іржою
ЖивунаБагамах
• 25 мая в 17:20
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А який хороший? бо мій плюється іржою
Через сколько после покупки стал так плеваться?
И_В_офигительных_штанах• 25 мая в 17:25
Ответ дляЖивунаБагамах
Буквально через несколько раз. А я его использую в основном для лета, льна, светлых вещей.
НеВРотик• 25 мая в 18:16
Ответ дляДиверсификация
В мене ручний АЕG є антикапля. Ніколи він не плювався водою
Диверсификация• 25 мая в 20:35
Ответ дляНеВРотик
А у мене парогенератор з антикраплею і він теж ніколи не плюється.
Але ж автор запитує про свій, а не ваш і мій, чи не так?
НеВРотик• 25 мая в 21:58
Ответ дляДиверсификация
Не так. Ви стверджуєте, цитую ’в цих ручних нема системи антикрапля’. З чого такий висновок, що в ручних немає такої функції?
Диверсификация• 25 мая в 21:59
Ответ дляНеВРотик
Бо автор показала тефаль, у вас тефаль?