Може ще третю?• 26 мая в 12:08
Коли ви були останній раз на співбесіді?
автор
Може ще третю?
• 26 мая в 12:18
Ответ длядолой_лама
Хожу раз в 2-3 месяца на постоянной основе
Норм практика... І як успіхи?
долой_лама• 26 мая в 12:21
Ответ дляМоже ще третю?
Норм практика... І як успіхи?
Позитивна, допомогає розуміти вартість на ринку праці та відточувати до автоматизму навички самопрезентації
автор
Може ще третю?
• 26 мая в 12:30
Ответ длядолой_лама
Позитивна, допомогає розуміти вартість на ринку праці та відточувати до автоматизму навички самопрезентації
Щось класне знайшлось?
Майданщица• 26 мая в 12:34
В 19 лет
А сейчас мне 39 :)
И это проблема. Сейчас нужно искать работу будет - а я не умею ни резюме писать (уже написала. Но не знаю на сколько мне поможет), ни собеседование проходить.
Такое короче.
А сейчас мне 39 :)
И это проблема. Сейчас нужно искать работу будет - а я не умею ни резюме писать (уже написала. Но не знаю на сколько мне поможет), ни собеседование проходить.
Такое короче.
А_мій_самий_самий• 26 мая в 12:57
Наверное в феврале. Надо опять откликаться, вдруг случится чудо 😀
Чарівна патика• 26 мая в 13:18
Ой як згадаю ті співбесіди і їхні срані анкети на 3 листа з дебільними питаннями, то аж око починає сіпатися. Беруть на якусь мінімалку, а перебирають наче як мінімум тисячі 3баксів будуть платити, я коли бачила ці анкети, то одразу казала - допобачення.
Фірмі якій потрібен працівник такою фігнею не будуть маятися😡
Фірмі якій потрібен працівник такою фігнею не будуть маятися😡
3
долой_лама• 26 мая в 14:33
Ответ дляМоже ще третю?
Щось класне знайшлось?
В мене справді гарна робота, поки кращої не знайшлося.
автор
Може ще третю?
• 26 мая в 21:45
Ответ длямуха в кедах
Постоянно хожу😂 уже как на работу
Як успіхи?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу