Гореотума• Изменено 26 мая в 12:49
Чи є хто переїхав зі столиці в село з дітьми шкільного віку?
Дівчата, доброго дня.
Останній обстріл і новини після нього заставляють задуматися про переїзд жити у село (12 км від райцентру на ЗУ). Пустує стара бабусина хата в норм стані, но з туалетом на вулиці. Газ, світло, пічка і газове опалення є.
Сім´я: ми з чоловіком 40+, і дитина цього року піде в школу.
Потрібно вибирати комфорт і можливості для дитини чи відносний спокій без ракет.
Дівчата, може Ви чи Ваші знайомі виїхали і живуть в селі. Поділіться будь ласка, чи шкодують чи задоволені.
Питання саме про сім´ї, де діти ходять в школу.
Дякую.
Останній обстріл і новини після нього заставляють задуматися про переїзд жити у село (12 км від райцентру на ЗУ). Пустує стара бабусина хата в норм стані, но з туалетом на вулиці. Газ, світло, пічка і газове опалення є.
Сім´я: ми з чоловіком 40+, і дитина цього року піде в школу.
Потрібно вибирати комфорт і можливості для дитини чи відносний спокій без ракет.
Дівчата, може Ви чи Ваші знайомі виїхали і живуть в селі. Поділіться будь ласка, чи шкодують чи задоволені.
Питання саме про сім´ї, де діти ходять в школу.
Дякую.
4
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:53
Ответ дляПозаземний розум
Туалет на вулиці - це і води вдома нема? Каналізації?
Так. Вода під вікном в колодязі.
Но якщо вирішимо переїхати, проведемо і зробимо комфортні умови, кошти на це є.
Мова про життя дитини в селі.
Но якщо вирішимо переїхати, проведемо і зробимо комфортні умови, кошти на це є.
Мова про життя дитини в селі.
Бабця в мештах• 26 мая в 12:53
Мы переехали и сняли жилье с нормальными условиями, ребенок ходит в школу. Снимаем в Трускавце.
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:54
Ответ дляБабця в мештах
Мы переехали и сняли жилье с нормальными условиями, ребенок ходит в школу. Снимаем в Трускавце.
Так Трускавець це не село.
1
Бабця в мештах• 26 мая в 12:54
Ответ дляГореотума
Так Трускавець це не село.
После Харькова село.
3
1
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:55
Ответ дляБабця в мештах
После Харькова село.
А уявіть після Києва в реальне село осісти? Тому і сумніви.
Мяо мой мяо• 26 мая в 12:55
Ответ дляБабця в мештах
Мы переехали и сняли жилье с нормальными условиями, ребенок ходит в школу. Снимаем в Трускавце.
Трускавець це місто
2
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:56
Ответ дляМяо мой мяо
Все залежить від ваших фінансових можливостей.
Дохід сім´ї, віддалено працюємо+-2-2.5 000 у.е.
3
Мяо мой мяо• 26 мая в 12:56
Ответ дляБабця в мештах
После Харькова село.
Гнати вас треба назад в Харків
4
2
Бабця в мештах• 26 мая в 12:57
Ответ дляГореотума
А уявіть після Києва в реальне село осісти? Тому і сумніви.
Так зачем Вам оседать в реальном селе и вкладывать деньги в ремонт хаты без условий с печным отоплением, это большие деньги и что там за школа, как в неё добираться.
Снимите жилье на лето, а там видно будет.
Снимите жилье на лето, а там видно будет.
2
Бабайко• 26 мая в 12:58
Моя думка - їхати і пробувати там пожити. Час до школи є.
А там видно буде
А там видно буде
Ухахайкина• 26 мая в 12:58
Ответ дляГореотума
Дохід сім´ї, віддалено працюємо+-2-2.5 000 у.е.
так почему в селе, а не в городе?
2
Козачка• 26 мая в 12:59
Ответ дляГореотума
Так. Вода під вікном в колодязі.
Но якщо вирішимо переїхати, проведемо і зробимо комфортні умови, кошти на це є.
Мова про життя дитини в селі.
Но якщо вирішимо переїхати, проведемо і зробимо комфортні умови, кошти на це є.
Мова про життя дитини в селі.
Що ж дитині там робити? Діти взагалі є в селі? Однокласники будуть з часом зустрічатися після школи, а ваш як. Ага, прочитала, що є у школі село
1
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:59
Ответ дляБабця в мештах
Так зачем Вам оседать в реальном селе и вкладывать деньги в ремонт хаты без условий с печным отоплением, это большие деньги и что там за школа, как в неё добираться.
Снимите жилье на лето, а там видно будет.
Снимите жилье на лето, а там видно будет.
Ми на зиму виїжджали на Закарпаття, орендували будинок. За 7 місяців віддали 150тис.
Тому зараз думки, що оренда це гроші на вітер, краще в своє вкласти ( це мій спадок від бабусі).
Но тут питання про школу дитини у селі.
Тому зараз думки, що оренда це гроші на вітер, краще в своє вкласти ( це мій спадок від бабусі).
Но тут питання про школу дитини у селі.
1
автор
Гореотума
• 26 мая в 12:59
Ответ дляБабайко
Моя думка - їхати і пробувати там пожити. Час до школи є.
А там видно буде
А там видно буде
Часу майже не має
3 місяці
3 місяці
Мяо мой мяо• 26 мая в 13:01
Ответ дляГореотума
А уявіть після Києва в реальне село осісти? Тому і сумніви.
Тепер невідомо що ще більше село - Київ без світла, тепла, води і без нормального життя. Вам ж відкрито про це заявляють
3
1
автор
Гореотума
• 26 мая в 13:01
Ответ дляУхахайкина
так почему в селе, а не в городе?
Тому що в місті або купувати або орендувати, а для мене це гроші на вітер чомусь.
А село це мій спадок від бабусі
А село це мій спадок від бабусі
автор
Гореотума
• 26 мая в 13:02
Ответ дляКозачка
Не знаю, в вас нормальний дохід, нащо дитину у село тягнути?
А куди?
Директор Пляжу• 26 мая в 13:02
Машина, септик, вода в доме - необходимость.
Школу можно и онлайн.
Школу можно и онлайн.
Бабця в мештах• 26 мая в 13:02
Ответ дляГореотума
Ми на зиму виїжджали на Закарпаття, орендували будинок. За 7 місяців віддали 150тис.
Тому зараз думки, що оренда це гроші на вітер, краще в своє вкласти ( це мій спадок від бабусі).
Но тут питання про школу дитини у селі.
Тому зараз думки, що оренда це гроші на вітер, краще в своє вкласти ( це мій спадок від бабусі).
Но тут питання про школу дитини у селі.
Мы снимаем 2ку в новом доме за 15 тыс. Школа прекрасная, кружки, бассейн. У ребенка куча друзей здесь появилась.
Это не деньги на ветер, это качество жизни для всех.
Это не деньги на ветер, это качество жизни для всех.
ОноВамнадо• 26 мая в 13:03
Ответ дляГореотума
Дохід сім´ї, віддалено працюємо+-2-2.5 000 у.е.
вы смеетесь с нас?? с таким доходом можно нормально жить в Ужгороде, Черновцах и т.п.
5
Козачка• 26 мая в 13:04
Ответ дляГореотума
А куди?
Ви у Києві, як я зрозуміла, хочете щоб тихіше було, як варіант Чернівці, Ужгород, та й до нас у франківськ можна. В порівнянні з єі столицею, в нас тихо
автор
Гореотума
• 26 мая в 13:04
Ответ дляМяо мой мяо
Тепер невідомо що ще більше село - Київ без світла, тепла, води і без нормального життя. Вам ж відкрито про це заявляють
Вот ці заяви і заставили задуматися.
Но оренда чомусь не для мене виявилася.
Нічого під себе не зробити+ кошти на вітер на мою думку.
Но оренда чомусь не для мене виявилася.
Нічого під себе не зробити+ кошти на вітер на мою думку.
4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу