Гореотума• Изменено 26 мая в 12:49
Чи є хто переїхав зі столиці в село з дітьми шкільного віку?
Дівчата, доброго дня.
Останній обстріл і новини після нього заставляють задуматися про переїзд жити у село (12 км від райцентру на ЗУ). Пустує стара бабусина хата в норм стані, но з туалетом на вулиці. Газ, світло, пічка і газове опалення є.
Сім´я: ми з чоловіком 40+, і дитина цього року піде в школу.
Потрібно вибирати комфорт і можливості для дитини чи відносний спокій без ракет.
Дівчата, може Ви чи Ваші знайомі виїхали і живуть в селі. Поділіться будь ласка, чи шкодують чи задоволені.
Питання саме про сім´ї, де діти ходять в школу.
Дякую.
Останній обстріл і новини після нього заставляють задуматися про переїзд жити у село (12 км від райцентру на ЗУ). Пустує стара бабусина хата в норм стані, но з туалетом на вулиці. Газ, світло, пічка і газове опалення є.
Сім´я: ми з чоловіком 40+, і дитина цього року піде в школу.
Потрібно вибирати комфорт і можливості для дитини чи відносний спокій без ракет.
Дівчата, може Ви чи Ваші знайомі виїхали і живуть в селі. Поділіться будь ласка, чи шкодують чи задоволені.
Питання саме про сім´ї, де діти ходять в школу.
Дякую.
показать весь текст
4
Мяо мой мяо• 26 мая в 16:10
Ответ дляБабайко
Чому запитуєте?
Цікаво де такий треш з інфраструктурою
Бабайко• 26 мая в 16:13
Ответ дляМяо мой мяо
Цікаво де такий треш з інфраструктурою
На вашу думку, де?
автор
Гореотума
• 26 мая в 16:24
Ответ дляМяо мой мяо
В якій області ваш будинок?
Ой, я думала мене питаєте.
Мій у Тернопільській
Мій у Тернопільській
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу