Анюточка_Я• 26 мая в 23:54

Час за який робите нарощення нігтів та звичайне укріплення ( корекція).

Привіт. Майстри манікюру, потрібна Ваша порада.
Я раніше ( у 2022році), працювала короткий час майстром манікюра. Клієнтів було не багато 1-2 максимум ( початок війни). Зараз за кордоном влаштувалась в салон працювати і тут бажаний час : корекція( зміценення) до 1.5 години ( в мене 2год) нарощення нігтів 2-2.5 години (3 години). З ВАШОГО ДОСВІДУ . На скільки це реально зменшити свій час до "стандартів" ? враховуючи що поки в мене 1 , інколи 2 клієнта в неділю і в такому "темпі" я працюю поки 3 тижні.
Продавчиня кіз• 26 мая в 23:55
Обычно мастера лишь арендуют место в салоне, а уж как они работают никого не интересует

ПампушОК• 27 мая в 09:52
Моя мастер ходила на курсы повышения квалификация именно для ускорения процесса работы.
Причем мастер опытный. Клиентов много, но для себя захотела и осталась довольна.