Не виправдовуюсь• 29 мая в 12:32

хто не їде на море - що будете робити?

дочка 9 років дома буде все літо.
я втомлена просто в 0.
брати відпустку і оце обслуговування будучи дома - такоє.
на море планували, але вирішила зекономити і не їхати.
Слава Українi• 29 мая в 14:28
Ответ дляНі грама
чому не виходить літаком? всю віійну ми так - поїзд+літак, я дітей тягну на море, але чесно кажучи вважаю, що воно мені більше потрібне навіть, ніж їм
Автор вообще в Польше,ей проще простого авиа

Ні грама• 29 мая в 14:31
Ответ дляНе виправдовуюсь
я ж писала, літаком не виходить
поїздом? це буде тоді 4 види транспорту і це занадто
ой да ладно, чого занадто? ви прям інвалід, не можете пересуватися? ми з дітьми так літали, та ще й робили щоб був день погуляти по Будапешту, а вранці наступного дня виліт, трішки спали в аеропорту, звісно, то найдовший був варіант, 48 годин дороги, наразі підбираю щоб швидше, останні три рази дорога займає приблизно добу з усіма пересадками, трішки більше може, 28 годин, але не бачу проблем, краще так на море, ніж ніяк
Ні грама• 29 мая в 14:31
Ответ дляНафаня Маня
Мы улетели на 1.5 месяца,надо обнулиться,год был адский
ех, хто б мені гроші присилав, я б теж) але ми вже три рази у коротких відпустках були в цьому році, море теж буде 10 днів
Тану на сонці• 29 мая в 14:31
Ответ дляБяки-козяки
Дітям своїм ’намікайте’
Закарпаття це не тільки гори, але вам звідки про це знати))
Назва теми ’Хто не їде на море - що будете робити?’
При чем здесь дети?
С чего вы решили что я не знаю что в закарпатье?
Кроме названия еще нужно м саму тему читать и ответы автора.
Ні грама• 29 мая в 14:32
Ответ дляАнтиТанкист
Что вспомнить? Плавание в воде? Так в бассейн/на речку можно сходить. Позагорать на солнце? Достаточно выехать за 20 км от города. Выспаться хорошенько? Даже из дома выходить не надо. ЧТО вспомнинать?
а для вас море це плавання у воді? ми обираємо завжди таке місце, де є екскурсії, пам´ятки архітектури, можна кудись погуляти ходити, а не тільки плавати
Бяки-козяки• 29 мая в 14:32
Ответ дляТану на сонці
При чем здесь дети?
Що мені ’ нужно’ абсолютно не ваша справа
Доєбіться до когось іншого
Ні грама• 29 мая в 14:32
Ответ дляТану на сонці
Автобусом поедьте. И дешевле даже будет
я б нізащо не поїхала, краще поїзд-літак
Слава Українi• 29 мая в 14:33
Ответ дляНі грама
Это как моя знакомая: зачем мне куда-то ехать и тратить деньги,я все в Ютубе посмотрю
Тану на сонці• 29 мая в 14:33
Ответ дляБяки-козяки
Доєбіться до когось іншого
Удалено администрацией...

Звожу з розуму• 29 мая в 14:33
Ответ дляБяки-козяки
В Закарпаття їдемо
Там розваги на будь який смак
Дорого
Слава Українi• 29 мая в 14:34
Ответ дляНі грама
А мне нравится: села в автобус и дремаю,в наушниках гундежь какой-то слушаю,не надо те чемоданы туда-сюда таскать
Бяки-козяки• 29 мая в 14:34
Ответ дляЗвожу з розуму
Дорого
Нормально
Бяки-козяки• 29 мая в 14:36
Ответ дляТану на сонці
Удалено администрацией...
Вам телефонограмма• 29 мая в 14:36
Ответ дляМеняАЖтрусит
мы бли внечале мая, есть места нде прилетов не было.
зря вы так
Напишіть, будь ласка, де це. Бо планую відпустку, і немає розуміння де тихіше в області
МеняАЖтрусит• 29 мая в 14:38
Ответ дляВам телефонограмма
Сергеевка,был прилет в 22 -фсе
Тану на сонці• 29 мая в 14:39
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Вам телефонограмма• 29 мая в 14:40
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сергеевка,был прилет в 22 -фсе
Дякую
Бяки-козяки• 29 мая в 14:44
Ответ дляТану на сонці
фото
Самокритична ви, женщіна!
Меньше пива пийте
МеняАЖтрусит• 29 мая в 14:44
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую
я недавно с кумой словила оргазм на неделю, у нее спина и мы вместе поехали поправит..вытяжка спины в куяльнике.оргазм и я летаю
какое спа..мужей туда хотим

Нафаня Маня• 29 мая в 14:45
Ответ дляНі грама
Мне присылают клиенты😁,точнее я их зарабатываю
Добротная• 29 мая в 15:02
Ответ дляНе виправдовуюсь
автобус (якщо ще 1, але не факт), поїзд з пересадками, знов автобус.
а мені не можна важке піднімати взагалі
Значит спокойно на машине) не обязательно ннать без остановки. Можно составить маршрут и заночевать в красивом городе (Краков, Бухарест и т.п.) - смотря как ехать будете. Погулять там один день, выспаться и поехать дальше
Директор Пляжу• 29 мая в 15:03
Не понимаю когда люди млеют от моря, жара, мошки, грязища, вонища
Мошей ницца• 29 мая в 15:04
Ответ дляДиректор Пляжу
А Вы попробуйте в нормальные места ездить
ТебеОноНадось• 29 мая в 15:05
Ответ дляНе виправдовуюсь
це треба мати дофіга грошей
люди просто дикуни якісь... пишете, що мета - економія, а воно свої 1.5 місяці тулить
ТебеОноНадось• 29 мая в 15:06
Ответ дляБрюлик в стразах
На ЗУ едем, в прошлом году тоже так ездили, супер отдохнули.
автор Не виправдовуюсь • 29 мая в 15:09
Ответ дляДобротная
2 дні дороги + тиждень там + 2 дні дороги....
і по ціні буде тисяч 100 мабуть все разом
Допоможіть знайти• 29 мая в 15:13
Ответ дляНе виправдовуюсь
їздила минулого року авто... 1200 км в одну сторону
замахалась в дорозі.
літаком не виходить ніяк полетіти, тільки авто
Разве это далеко?! Есть же гостиницы по пути
Освічую темряву• 29 мая в 15:20
Меня от авторовой душности тоже укачало в теме. Все сложно у человека: далеко, дорого, рыгаем, куча таблеток и т.д. С таким подходом, легкости в отпуске, впрочем как и в жизни, не будет, все через напряг.
ТигрЛьвович• 29 мая в 15:23
Ответ дляАнтиТанкист
Вы серьезно? Новые места, красоты, впечатления. Это то, ради чего стоит жить. Как можно это не любить?
Бритоножка• 29 мая в 15:31
Працюю