Смішнючка• 30 мая в 16:16

Солотвино

Девочки, что то часто последнее время везде попадается реклама Солотвино, кто был ? Где останавливались ? Как по ценам ? Сколько +- вышло за неделю ? Стоит ехать ? Если были и понравилось, посоветуйте пожалуйста где отдыхали, заранее благодарю.
ніколи такого не було• 30 мая в 16:19
Тоже интересно. Как альтернатива морю вполне вариант

Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:19
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
ніколи такого не було• 30 мая в 16:19
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
А как с купанием там? Стоит того?
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:21
Ответ дляніколи такого не було
А как с купанием там? Стоит того?
Басейни
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
В Косино і Берегове краще, якщо мова про Закарпаття
Ще в Солочині гарно
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:22
Ответ дляніколи такого не було
Це не буде альтернатива морю
ніколи такого не було• 30 мая в 16:22
Ответ дляСрочнокпсихологу
Басейни
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
Ще в Солочині гарно
Благодарю за ответ
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:23
Ответ дляніколи такого не було
Благодарю за ответ
Будь ласка
Ви можете спробувати , можливо вам сподобається
Хочу наколоти губи• 30 мая в 16:24
зимой в Косино хорошо - снег мороз и теплые источники
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:28
Ответ дляХочу наколоти губи
В Берегове теж не погано. Ми на Новий рік їздили.
Зараз там нові басейни відкрили.

Кіма кепка• 30 мая в 16:29
Солотвино це гнидник ще той, там брудно.
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:33
Ответ дляКіма кепка
Зараз там звичайно багато нових готелів, басейнів але чомусь в мене асоціація, що туди їдуть лише за необхідності лікування в солоних озерах.
Ще колись соляні печери були але вже завалилися
Пекельнi Борошна• 30 мая в 16:34
в Кришталевому джерелі колись відпочивали
Кіма кепка• 30 мая в 16:35
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та в тих озерах мусором всі береги завалені, я була в шоці, а в тих базах відпочинку вода звідти, солона всі сидять там. Фу, там реально гидко і піти нікуди. Не раджу нікому, то не відпочинок.
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:37
Ответ дляКіма кепка
Ну і ще траса на кордон, затишку не додає.
Мамаша в бигудях• 30 мая в 17:32
Теж шукаю відпочинок, подивилась видео на ютуб від Вузол та Манько, Солотвино - тупо свинарник, берег завалений будівельним сміттям, відмовилась від цього населенного пункту.
Пищалка• 30 мая в 17:49
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
А я була в Нижньому Солотвино, і воно зовсім не на кордоні з Румунією, але поруч зі Словаччиною і Угорщиною. Навіть в гугл зайшла передивитися і виявилося, що це зовсім в різних частинах Закарпаття
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Срочнокпсихологу• 30 мая в 17:54
Ответ дляПищалка
Деренівська Купіль біля Ужгорода, була там ,гарно
Тундиринда• 30 мая в 20:33
Ответ дляПищалка
Вот и я хотела написать , что на день приехать в Солотвино норм если где то недалеко отдыхаете в Карпатах . Как отдых на неделю даже не советую .
Леннон_Жив!• 31 мая в 09:42
Ответ дляніколи такого не було
Це взагалі не альтернатива морю.

ніколи такого не було• 31 мая в 13:01
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це взагалі не альтернатива морю.
Насколько читала там есть лечение солью. На море купаешься и дышишь воздухом, что полезно при болезнях органов дыхания, помогает. В этом альтернатива
Леннон_Жив!• 31 мая в 16:50
Ответ дляніколи такого не було
Якщо в цьому плані - так, була в готелі з двома басейнами, з прісною водою, і другий з содово-соленою і джакузі, в них же соляна кімната, і сауна є. Так можна відпочивати, як показання є для цього, або оздоровлення, але я виберу море.
ніколи такого не було• 31 мая в 23:30
Ответ дляЛеннон_Жив!
У меня обструктивный бронхит. Большую часть года дома в Киеве, но хоть пару недель в норм обстановке хочется быть
Леннон_Жив!• 01 июня в 09:32
Ответ дляніколи такого не було
Вам буде добре.