Смішнючка• 30 мая в 16:16
Солотвино
Девочки, что то часто последнее время везде попадается реклама Солотвино, кто был ? Где останавливались ? Как по ценам ? Сколько +- вышло за неделю ? Стоит ехать ? Если были и понравилось, посоветуйте пожалуйста где отдыхали, заранее благодарю.
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:19
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
6
3
ніколи такого не було• 30 мая в 16:19
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
А как с купанием там? Стоит того?
1
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:21
Ответ дляніколи такого не було
А как с купанием там? Стоит того?
Басейни
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
В Косино і Берегове краще, якщо мова про Закарпаття
Ще в Солочині гарно
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
В Косино і Берегове краще, якщо мова про Закарпаття
Ще в Солочині гарно
2
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:22
Ответ дляніколи такого не було
Тоже интересно. Как альтернатива морю вполне вариант
Це не буде альтернатива морю
8
ніколи такого не було• 30 мая в 16:22
Ответ дляСрочнокпсихологу
Басейни
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
В Косино і Берегове краще, якщо мова про Закарпаття
Ще в Солочині гарно
Є солені лікувальні є прісні
Мені наприклад не сподобалося там
В Косино і Берегове краще, якщо мова про Закарпаття
Ще в Солочині гарно
Благодарю за ответ
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:23
Ответ дляніколи такого не було
Благодарю за ответ
Будь ласка
Ви можете спробувати , можливо вам сподобається
Ви можете спробувати , можливо вам сподобається
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:28
Ответ дляХочу наколоти губи
зимой в Косино хорошо - снег мороз и теплые источники
В Берегове теж не погано. Ми на Новий рік їздили.
Зараз там нові басейни відкрили.
Зараз там нові басейни відкрили.
1
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:33
Ответ дляКіма кепка
Солотвино це гнидник ще той, там брудно.
Зараз там звичайно багато нових готелів, басейнів але чомусь в мене асоціація, що туди їдуть лише за необхідності лікування в солоних озерах.
Ще колись соляні печери були але вже завалилися
Ще колись соляні печери були але вже завалилися
Кіма кепка• 30 мая в 16:35
Ответ дляСрочнокпсихологу
Зараз там звичайно багато нових готелів, басейнів але чомусь в мене асоціація, що туди їдуть лише за необхідності лікування в солоних озерах.
Ще колись соляні печери були але вже завалилися
Ще колись соляні печери були але вже завалилися
Та в тих озерах мусором всі береги завалені, я була в шоці, а в тих базах відпочинку вода звідти, солона всі сидять там. Фу, там реально гидко і піти нікуди. Не раджу нікому, то не відпочинок.
2
Срочнокпсихологу• 30 мая в 16:37
Ответ дляКіма кепка
Та в тих озерах мусором всі береги завалені, я була в шоці, а в тих базах відпочинку вода звідти, солона всі сидять там. Фу, там реально гидко і піти нікуди. Не раджу нікому, то не відпочинок.
Ну і ще траса на кордон, затишку не додає.
Мамаша в бигудях• 30 мая в 17:32
Теж шукаю відпочинок, подивилась видео на ютуб від Вузол та Манько, Солотвино - тупо свинарник, берег завалений будівельним сміттям, відмовилась від цього населенного пункту.
Пищалка• 30 мая в 17:49
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не варто якщо вам не лікувати псоріаз
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
Село і через нього дорога на кордон з Румунією
А я була в Нижньому Солотвино, і воно зовсім не на кордоні з Румунією, але поруч зі Словаччиною і Угорщиною. Навіть в гугл зайшла передивитися і виявилося, що це зовсім в різних частинах Закарпаття
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Срочнокпсихологу• 30 мая в 17:54
Ответ дляПищалка
А я була в Нижньому Солотвино, і воно зовсім не на кордоні з Румунією, але поруч зі Словаччиною і Угорщиною. Навіть в гугл зайшла передивитися і виявилося, що це зовсім в різних частинах Закарпаття
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Деренівська Купіль біля Ужгорода, була там ,гарно
Тундиринда• 30 мая в 20:33
Ответ дляПищалка
А я була в Нижньому Солотвино, і воно зовсім не на кордоні з Румунією, але поруч зі Словаччиною і Угорщиною. Навіть в гугл зайшла передивитися і виявилося, що це зовсім в різних частинах Закарпаття
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Якщо що, то в Нижньому Солотвино гарний заклад Деренівська Купіль, але там дуже дорого. Рекомендую цей комплекс для денного перебування чи просто приїхати на прогулянку
Вот и я хотела написать , что на день приехать в Солотвино норм если где то недалеко отдыхаете в Карпатах . Как отдых на неделю даже не советую .
Леннон_Жив!• 31 мая в 09:42
Ответ дляніколи такого не було
Тоже интересно. Как альтернатива морю вполне вариант
Це взагалі не альтернатива морю.
ніколи такого не було• 31 мая в 13:01
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це взагалі не альтернатива морю.
Насколько читала там есть лечение солью. На море купаешься и дышишь воздухом, что полезно при болезнях органов дыхания, помогает. В этом альтернатива
Леннон_Жив!• 31 мая в 16:50
Ответ дляніколи такого не було
Насколько читала там есть лечение солью. На море купаешься и дышишь воздухом, что полезно при болезнях органов дыхания, помогает. В этом альтернатива
Якщо в цьому плані - так, була в готелі з двома басейнами, з прісною водою, і другий з содово-соленою і джакузі, в них же соляна кімната, і сауна є. Так можна відпочивати, як показання є для цього, або оздоровлення, але я виберу море.
ніколи такого не було• 31 мая в 23:30
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якщо в цьому плані - так, була в готелі з двома басейнами, з прісною водою, і другий з содово-соленою і джакузі, в них же соляна кімната, і сауна є. Так можна відпочивати, як показання є для цього, або оздоровлення, але я виберу море.
У меня обструктивный бронхит. Большую часть года дома в Киеве, но хоть пару недель в норм обстановке хочется быть
Леннон_Жив!• 01 июня в 09:32
Ответ дляніколи такого не було
У меня обструктивный бронхит. Большую часть года дома в Киеве, но хоть пару недель в норм обстановке хочется быть
Вам буде добре.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
