И_В_офигительных_штанах• 02 июня в 22:33

Ріносептопластика відгуки, ціна, лікарі

Хто робив собі або із вашого оточення ріносептопластику, розкажіть про ваші враження, скільки коштувало, чи задоволені, хто був лікар і у якому місті.
ДикаВишня• 02 июня в 22:49
Зінченко в лор Інституті(Київ)
Було 2000$
Проте це давно було

автор И_В_офигительных_штанах • 02 июня в 22:50
Ответ дляДикаВишня
Зінченко в лор Інституті(Київ)
Було 2000$
Проте це давно було
Дякую . А як давно? Не було не бажаних наслідків?
Я супер-пупер• 02 июня в 22:56
В березні робила сину в Uclinic ціна 160 тис. грн. Задоволені, все ок ( переживали, що якщо не вистачить своїх хрящів у скривленій перегородці носа, то потрібно буде брати шматочки з ребра , але слава богу все вистачило і швидко загоїлися). Перед цим консультувалися в клініці RHINO, там за таку операцію хотіли 240 тис. грн, але там і відвідувачів було багато і черги.
автор И_В_офигительных_штанах • 02 июня в 23:18
А скільки років сину?
Ми ходили на консультацію , але не сказав лікар майже нічого, взагалі вся інформація була розмита ніякої конкретики , ціну теж не сказав , каже все індивідуально, я розумію але навіщо тоді консультація, сказати що є завжди ризики, але я це і так знаю. Хоча прийшли з КТ знімками.
А що вам казали на попередній консультації?
Я супер-пупер• 03 июня в 08:30
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А скільки років сину?
Сину вже 20 років, з підліткового віку ходили на консультації, але лікарі казали, що до 18 років не варто робити, бо ніс ще формується. На попередній консультації в RHINO клініці ми робили КТ і повністю розписали хід операції і можливі ризики.
автор И_В_офигительных_штанах • 03 июня в 11:30
Ответ дляЯ супер-пупер
У нас теж кажуть що краще дочекатися 18 років. Але якщо прям сильно треба то по згоді батьків теж може зробити.
Ми просто прийшли зі свіжим КТ щоб він пояснив що там потрібно буде зробити в нашому випадку, наскільки це буде травматично і складно, які можуть бути наслідки і ціна. Але ніякої конкретики не почули, да можно зробити так можуть бути наслідки і все. Всеж потрібно розуміти на яку суму готуватися , це великі гроші для нас.