Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24

Сніданок на схудненні 36

Добрий ранок, смачного
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:10
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та день такий просто, а може чаша терпіння переповнена. А так я мила і коректна. Тут мені он показали еталонний сніданок, цирк та й годі - три листка замордованої зелені, пухлий перець, щось перепалене і якась нещасна пучка жовтої субстанції, а головне кашка, побільше кашки. І тоді будуть такі ж жирні ляшки, як у господарки сніданку. При моїх 84 кг і то не такі ляшища мощні. Фото суботи
Так збиті бочечки вагою 60 кг)

Тендітні пані вагою 80 харчуються трошки інакше😂

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:11
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
То від голоду. Голодні завжди злі
Чого ж мені голодати?
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:12
Ответ дляЕдимнаморе
Автор, щось на вас не схоже, ви прям в ударі сьогодні. Зазвичай ви були мила і коректна
Голодна просто.
Ви спробуйте місяць горішки з сиром клювати.
Ще й не так заспіваєте)
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:13
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У авторки того посту ляшки накачані, а у вас жирні. Найшли що порівнювати.
А ви мої не бачили, щоб писати таке. У авторки того посту перекачані, але то її смак і її чоловіка.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:15
Ответ дляЭлька-Карамелька
Чоловіка не питала, от чес слово😂
Коли знайомилися мені 20 років було.
Кардіо, силовими не займалась тоді.
Важила менше, але і мʼязової маси менше було
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:21
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви на 30 кг більше неї важите і обливаєте її брудом. Не гарно так. Заздріть краще мовчки. Добре, що я своє фото не виставляла (вага 50 кг), бо теж би наслухалась.
Тобто вона може своє гіменце писати два дні поспіль маленькими порціями, їй таке право дає її на 30 кг менша вага, і не на 30, а на 22. А я повинна мовчанки його споживати. Людей не визначає їх вага, м´язи - а їх нутро. В неї воно гниле, або вона нещасна, якщо два дні не може заспокоїтися. Вона всю молодість була жирухою, а тут під сраку років її осенило, що треба кашки їсти, і не сидіти на попі рівно. І вона думає, що велика гуру.
Ніт, щоб як жінка, яка була товстухою, підтримати іншу, так в кожному пості у вас нічого не вийде, наберете ще більше і все в такому ж дусі - доброти, підтримки (((((
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:21
Мʼязи - це запорука стрункості.

Є мʼязи , можеш харчуватися, як дебелий мужик і залишатися стрункою

Мʼязів нема - будеш клюкати, як пташка-синичка, а важити як дебелий страус
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:23
Ответ дляЗоя Жорівна
Так збиті бочечки вагою 60 кг)

Пані лише на шляху до своєї ваги і форми, і це лише початок шляху, головне форма, а не вага.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:24
Ответ дляЭлька-Карамелька
О ні!
В молодості все працювало не так))
В молодості була супер-крута фігура.
На курсі була краща , так точно.
Так продовжувалось до 27 років десь.
Харчуванням взагалі не парилась, їла все підряд.
Десь в 33-34 зрозуміла, що вже так не працює.
Зігнала 10 на булках і сирі , як ви, пів потім майже повернула їх назад.

Розбібралась у питанні і ву-аля, більше я тією проблемою не парюсь.
Останні роки вага стабільна і мені для цього не потрібно ходити голодною.

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:24
Ответ дляЗоя Жорівна
Голодна просто.
Ще й не так заспіваєте)
Горішки я пару днів як клюю, ви не в темі, тому не треба ляля. Три листи зелені і щось незрозуміле - попробуй виживи на такій їжі.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:26
Ответ дляЗоя Жорівна
Чоловіка не питала, от чес слово😂
Коли знайомилися мені 20 років було.
Кардіо, силовими не займалась тоді.
І на людину була схожа, а не на кентавра. Молодість тендітна і гарна без отчого всього - силових і т.п.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:26
Ответ дляЭлька-Карамелька
На зелені звісно ні)
Додайте каші, мяса, можна підливи, шмат хліба беріть, не бійтеся. Я хліб просто не люблю з дитинства , він мені не смачний.

І
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:27
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я вам нічого поганого не написала, написала , що теж проходила цей шлях.
І вашими стопами йшла.
Поки не зайшла в глухий кут.

Ніде вас не ображала і ніяких недоречних порівнянь не проводила.

Відфільтруйте пости.
Де і що саме я сказала вам образливого ?

Так тут є грубі жінки.
Але від мене жодної грубості.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:28
Ответ дляЗоя Жорівна
О ні!
В молодості все працювало не так))
В молодості була супер-крута фігура.
На курсі була краща , так точно.
Так продовжувалось до 27 років десь.

Ну якщо це найкраща, то соррі, де треба навчатися, чи ви одна дівчина були на курсі? Ноги такі ж масивні і в юності були?
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:29
Ответ дляЗоя Жорівна
На зелені звісно ні)

І
А я каші не люблю, несмачні, їм, бо треба.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:30
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну от, а ви кажете що з мене гівно лізе)

Чи я вам писала де, що ви жирна, кентавр чи у вас ноги короткі?))
Як ви мені пишете)
Жодного коментаря окрім того, що харчуєтесь ви ФІГОВО. І це дійсно так.

Як оце ви мені зараз пишете)

То з кого лізе? Мила і коротка тендітна ви пані😁
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:31
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну як би там ви були, то звісно куди ж мені до вас 😂😂😂
А так же вас не було, я була сама струнка 😜
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:33
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну от пишете гадості, а у вас певно сімʼя і діти і на роботі вас поважають, думають , що ви пристойна жінка))

Я розумію, що форум анонімни, ну хіба можна так ганьбитися
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:34
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так, головне форма, а не вага!
Тут підтримую
Все вірно

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:36
Ответ дляЗоя Жорівна
І вашими стопами йшла.
Поки не зайшла в глухий кут.

Відфільтруйте пости.

Так тут є грубі жінки.
Але від мене жодної грубості.
Демотивація, зустрінемося через рік, наюерете на 5-10 більше, грубість може бути прихована
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:36
Ответ дляЭлька-Карамелька
Харчові звички змінюються.
Я коли починала цей шлях , то теж дуже не любила.
Але із собою домовилася : харчуюсь так як потрібно просто заради результату.

І що ви думаєте.
За місяць звикла і полюбила.
От чесно.

Тепер складні вуглеводи основа мого раціону.
А прості : фрукти, солодке - це опціонно.
Цукерочки і тортики теж їм. Тут питання в кількості.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:38
Ответ дляЭлька-Карамелька
А я вам бажаю скинути 15-20 і не мʼязами, як ви зараз скидаєте, а жиром.

І бути стрункою , легкою, рухливою до глибокої старості 😁
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:40
Єдине що забула - не пʼю взагалі

Але і прибухувати теж можна, головне не частіше разу на тиждень.

Бо до сраки тоді всі ці зусилля
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:41
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви ще школу закінчували, а я - універ
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:42
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви ще школу закінчували, а я - універ
Це аргумент 😂
Немаю навіть що і відповісти)
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 17:48
Ответ дляЗоя Жорівна

А іншим можна? В них же теж сім´я і т.п.?
Стриптизерка• 04 июня в 17:49
Ответ дляЭлька-Карамелька
Подождите, жирні ляшки и кентавр это про фотку в купальнике из этой сегодняшней темы? Я сначала даже подумала что это про кого-то другого речь, а вы серьезно считаете что вы (ваши ноги) тут худее чем те? Ыыыы
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:50
Ответ дляЭлька-Карамелька
А я не знаю за інших.
Це їх справа.

Особисто я так би не ганьбилася. Стороннім людям гадості не писала.
Для мене це огидно.

Навіть вам не пишу на ваші образи))
Не опускаюсь до такого)
Стриптизерка• 04 июня в 17:54
Ответ дляЗоя Жорівна
Єдине що забула - не пʼю взагалі

Бо до сраки тоді всі ці зусилля
А вы тоже, при всем уважении к вашему роскошному прессу, вам раз 15 под разными соусами сказали, что в ваших советах не нуждаются, ну допустим, первый раз вы написали, как нужно правильно из лучших побуждений, поняли, что автору это не нужно, она не хочет/не готова воспринимать вашу пользу, так вы целый день упорно пытаетесь причинить добро, вас в дверь а вы в окно, тоже выглядит не здорово это упорство😅
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:59
Ответ дляСтриптизерка
Чому?
Автор прекрасно підтримує зі мною діалог

Звісно що на тому рівні який їй доступний))
Але все ж таки)
Питання задає, намагається вколоти

Це цікаво спостерігати.

Останні пару постів вже іспанський сором. А до того наче і розмова якась виходила