Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24

Сніданок на схудненні 36

Добрий ранок, смачного
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:04
Блін! Тільки обід можу завантажити , сніданок не хоче і все тут!

Курочка• 04 июня в 15:04
Ответ дляЗоя Жорівна
Ну то покажіть ваше вау))
Я із задоволенням подивлюсь на вас)
Зачем? У меня нет цели с кем-то письками меряться и доказывать всем, что чего-то стою, в отличие от вас
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:05
Ответ дляКурочка
Ага))
Ми так і зрозуміли одразу)
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:06
Обід!

Мʼяса тут 170 гр в сирому вигляді. Просто сфоткано так, що кусок на куску лежить
Смажене на сухій сковорідці

Автор у вас вже набагато краще все.
Картопелька з рибкою це тема.
Тільки рибки малювати і сподіваюсь, що вона не в олії
Курочка• 04 июня в 15:06
Ответ дляЗоя Жорівна
Ага))
Ми так і зрозуміли одразу)
Ойой, только не вываливайте здесь еще и интеллектуальные способности, достаточно фото фигуры 😄
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:07
Ответ дляКурочка
Як скажете, солоденька, все для вас тільки б ви не ущємлялися😘
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:11
О! Сніданок, нарешті!
Мала аж скрін зробити, щоб пропустила програма.

Автор, ось як харчуються стрункі в підтягнуті жінки 40 років
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:27
Ответ дляТочная копия плова
Слухайте, ми за вас раді. Тільки не треба в кожній темі тулити свої фото- то в спідниці, то в спортзалі...
До речі, ваш вигляд- результат роботи в залі, не тільки харчування.
Звідки ви знаєте, скільки років автору і чи є в неї час на зал.
Харчування це 80 % успіху.
Якщо не відлагоджено харчування, то ви в залі хоч і зранку до ночі сидіть, воно нічим не допоможе.

Не подобається зал - теж не біда : теніс, танці, басейн, прогулянки із собакою/дітьми. Будь-яка рухома активність підходити.

Але харчування це саме перше і найголовніше.
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:34
Ответ дляЭлька-Карамелька
Жирів багато
В самий раз)

Жири потрібні для жіночого здоровʼя.

иванюся• 04 июня в 15:35
Ответ дляКурочка
Никогда не пробовала печенку в томатном соусе. Сочетается? Или это из разряда - надоело все, хочу что-то кардинально новое?
Я обычно или просто жарю, или в сливочном
Да, это получается кисло - сладко за счёт меда, ну и соевый даёт соленый привкус. И чеснок .
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:36
Ответ дляГугелП@лАмался
Вас запах мочі після неї не смущає? Запах тіла думаю теж тррхи видозмінюється.
Ніколи не звертала уваги.
Спаржу дуже люблю.
А що після неї сеча якийсь запах має???
Зоя Жорівна• 04 июня в 15:37
Ответ дляГугелП@лАмался
якщо з´їсти пару раз то мабудь не помітиш, а я якось, також у сезон, вперше спробувала спаржу і так вона мені зайшла що я готувала майже щодня на протязі десь тижня.
Якось сижу в туалеті на роботіпісяю і щапах такий як щрсь здохло. Саме дохлятини. Думаю ого, хоч би не миша десь залізла та здохла в нас.
Коли вдома відчула той де запах і зрозуміла що то я, в мене прям паніка почалася, перша думка - чи не підхопила я якусь болячку статевих органів. Потім в інтернеті дочиталася що це спаржа може давати такий запах. Але її треба довгееько регулярно вживати. Ось так.
Але я припускаю, що різні люди по-різному чутливі до запахів, як тут деякі порадниці пишуть що борщ варять і млинці смажать і ніякого запаху бо витяжка хороша, курять і від них ніякого запаху нема, то такі і спаржу не відчують:) я чутлива до запахів
Ніколи такого не було.
Але спаржу не можна людям у кого проблеми із сечівивідною системою.

Може у вас пісочок в нирках був?
Якась реакція пішла

Дивно дійсно
Пацака-задирака• 04 июня в 15:46
Мой завтрак в час дня
Пацака-задирака• 04 июня в 15:48
Ответ дляГугелП@лАмался
Оооо запах незабываемый. Мы одно лето ей увлеклись больше не хочется
Пацака-задирака• 04 июня в 15:49
Ответ дляЗоя Жорівна
Ось так я виглядаю останні 3 роки. І так! Мені 40

То вже повірте я знаю про що кажу )
Что для пресса делаете?
Пацака-задирака• 04 июня в 15:50
Ответ дляКурочка
Ну так нечем козырнуть. Поэтому и доказывать нечего.
спальное место• 04 июня в 16:02
Ответ дляЗоя Жорівна
Ви зараз харчуєтесь перекусами.
Худнете виключно із-за обмеженої кількості їжі)

Худнути можна на БУДЬ-чому. І на чіпсах із шоколадками можна схуднути.
Питання в тому як втримати.
А от втримати не вийде.
Ну какие перекусы? Или Вы из тех, кто на завтрак кашу с котлетами может есть? По-Вашему каша 3 раза в день нужна? Я каши хорошо, если 3 раза в неделю ем, просто не люблю. Макароны кстати тоже. Картошку люблю. В качестве углевода к мясу и овощам я лучше 1-2 тоста из хорошего, непустого хлеба съем. Стабильный вес годами, лишних кг 2-3, если сильно придираться и смотреть в купальнике. И это я сладкое понемногу, но практически каждый день ем. Генетически склонна к полноте, сижу на гормонах, пахать в зале по здоровью нельзя. Но при правильном пищевом поведении вполне реально держать вес годами даже на неэталонном питании. И один из аспектов такого поведения - не демонизировать еду и слушать свой организм. Если не любишь каши, то не нужно ними пихаться насильно. Если есть РПП, то лечить, тогда интуитивное питание может не работать.
Живчик-счастливчик• 04 июня в 16:03
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так це та пані, що в спіідниці сінсей? Там вона була вища, довгонога на вигляд, а тут такий збитий бутузик, коротконогий, купальники противопоказані, або інші моделі, з високими вирізами для ніг.
Фу на вас. Я была о вас лучшего мнения. У девушки отличная фигура.
Майор Медуза• 04 июня в 16:22
Ответ дляЭлька-Карамелька
За місяць з хвостом, 27.04 стартувала.
Какая вы умница!
Иногда попадаю на ваши темы. Очень рада за вас, что вы придумали вести такой отчёт, просто классная идея. Желаю вам успехов!

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Обід!

Смажене на сухій сковорідці

Автор у вас вже набагато краще все.
Картопелька з рибкою це тема.
Я теж спожіваюсь, що не в олії, рибки ще й дали призовий шматочок. Положено 1.
В мене завжди все супер, не лише сьогодні. Дякую
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:34
Ответ дляЗоя Жорівна
О! Сніданок, нарешті!

Ви хотіли сказати збиті бочечки? А що більшої тарілки немає? Чому зелені мало, а що то за жовта субстанція?
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:38
Ответ дляЗоя Жорівна
В самий раз)

Жири потрібні для жіночого здоровʼя.
Це я вийожуюся, мені щоразу таке пишуть, коли бачить 3 яйця, 30 г брі та 80 г авокадо. Якось вже визначтеся чого багато, чого мало ))))
Едимнаморе• 04 июня в 16:40
Автор, щось на вас не схоже, ви прям в ударі сьогодні. Зазвичай ви були мила і коректна
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:43
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не треба очаровуватися, щоб не розчаровуватися. Скільки бруду, прихованої агресії тут вилили за більше ніж місяць. А тут фу прямо, написала те, що побачила на фото.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:44
Ответ дляМайор Медуза
Какая вы умница!
Дякую!!!
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 16:48
Ответ дляЕдимнаморе
Та день такий просто, а може чаша терпіння переповнена. А так я мила і коректна. Тут мені он показали еталонний сніданок, цирк та й годі - три листка замордованої зелені, пухлий перець, щось перепалене і якась нещасна пучка жовтої субстанції, а головне кашка, побільше кашки. І тоді будуть такі ж жирні ляшки, як у господарки сніданку. При моїх 84 кг і то не такі ляшища мощні. Фото суботи
ЖаннаНеАгузарова• 04 июня в 16:51
Ответ дляЕдимнаморе
То від голоду. Голодні завжди злі
ЖаннаНеАгузарова• 04 июня в 16:53
Ответ дляЭлька-Карамелька
У авторки того посту ляшки накачані, а у вас жирні. Найшли що порівнювати.
ЖаннаНеАгузарова• 04 июня в 16:56
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви на 30 кг більше неї важите і обливаєте її брудом. Не гарно так. Заздріть краще мовчки. Добре, що я своє фото не виставляла (вага 50 кг), бо теж би наслухалась.
Зоя Жорівна• 04 июня в 17:07
Ответ дляЭлька-Карамелька
А тут не треба зрозумієш, треба підсумком за день дивитися.
Я люблю телячий язик, якщо він на обід, то сніданок без авокадо.

Якщо на вечерю макарони з сиром; то сніданок без БРІ.
гратися треба і планувати.

Я коли все це діло стабілізувала ЗВЕЧОРА планувала, що буду їсти і писала в додаток.

Зараз планую на тиждень із цим списком по додатку їжджу на закупи

Вечеря сьогодні буде білковою у мене )