Элька-Карамелька• 04 июня в 07:24

Сніданок на схудненні 36

Добрий ранок, смачного
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:01
Ответ дляСтриптизерка
А вы тоже, при всем уважении к вашему роскошному прессу, вам раз 15 под разными соусами сказали, что в ваших советах не нуждаются, ну допустим, первый раз вы написали, как нужно правильно из лучших побуждений, поняли, что автору это не нужно, она не хочет/не готова воспринимать вашу пользу, так вы целый день упорно пытаетесь причинить добро, вас в дверь а вы в окно, тоже выглядит не здорово это упорство😅
Навіть фото сніданку просила мене скинути.
У мене довго не виходило. Лагав форум.

Після обіду скинула і тут «Остапа понесло»

Не хотіла б спілкування просто мовчала б, я злилась би з теми.

автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:14
Ответ дляСтриптизерка
Подождите, жирні ляшки и кентавр это про фотку в купальнике из этой сегодняшней темы? Я сначала даже подумала что это про кого-то другого речь, а вы серьезно считаете что вы (ваши ноги) тут худее чем те? Ыыыы
Ні, не худіші, але між нами 22, чи 24 кг різниці і 3, або 15 см різниці. Це справа смаку, мені такі ноги не подобаються.
Ответ дляЗоя Жорівна
А я не знаю за інших.
Це їх справа.

Особисто я так би не ганьбилася. Стороннім людям гадості не писала.
Для мене це огидно.

Навіть вам не пишу на ваші образи))
Не опускаюсь до такого)
Ви на приколі? Серйозно?
Едимнаморе• 04 июня в 18:16
Ответ дляЭлька-Карамелька
Тобто вона може своє гіменце писати два дні поспіль маленькими порціями, їй таке право дає її на 30 кг менша вага, і не на 30, а на 22. А я повинна мовчанки його споживати. Людей не визначає їх вага, м´язи - а їх нутро. В неї воно гниле, або вона нещасна, якщо два дні не може заспокоїтися. Вона всю молодість була жирухою, а тут під сраку років її осенило, що треба кашки їсти, і не сидіти на попі рівно. І вона думає, що велика гуру.
Ніт, щоб як жінка, яка була товстухою, підтримати іншу, так в кожному пості у вас нічого не вийде, наберете ще більше і все в такому ж дусі - доброти, підтримки (((((
Ну перебор. Я спеціально перечитала пости вашого опонента. Вона ж вас не ображала. Єдине, що написала, що ви її не чуєте. Але ж то таке. Поради її мають сенс. Прислухатись чи ні, то ваша справа.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:17
Ответ дляЗоя Жорівна
У мене довго не виходило. Лагав форум.

Ви вчора не могли заспокоїтися, а сьогодні вас знову понесло. Ще й обманщиця знатна.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:18
Ответ дляЕдимнаморе
Поради в такій агресивній формі?
Едимнаморе• 04 июня в 18:22
Ответ дляЭлька-Карамелька
Поради в такій агресивній формі?
А де агресія? Вона досить коректна.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:25
Ответ дляЕдимнаморе
А де агресія? Вона досить коректна.
Вона зовсім некоректна. Ви не можете відрізнити людину виховану, коректну від хамства і стьобу завуальованого. З першого посту почала.

О! Це вже просвітлення!
Ви каші додали!
Вітаю!
Вже краще ніж учора

Хоча вчора я їй пояснила, що її агресивні поради і пророцтва не потрібні.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:31
Ответ дляЕдимнаморе
А де агресія? Вона досить коректна.
Ще вчора почала доставати один із її добрих коментарів-порад. Єдина вона права - всі інші ні.
’Я описала вище.
Незбалансоване харчування і дикий дефіцит.
Чи схуднете ви на такому харчуванні?
Ну звісно!
Чи будете задоволені якістю тіла?
Швидше за все ні.
Чи повернете початкову вагу ?
Авжеж! Вангую, що протягом року повернете + 3- 5 кг до початкової ваги’

Стриптизерка• 04 июня в 18:37
Ответ дляЭлька-Карамелька
«При моїх 84 кг і то не такі ляшища мощні»
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:38
Ответ дляЭлька-Карамелька

О! Це вже просвітлення!
Ви каші додали!
Вітаю!
Вже краще ніж учора

Відмітила вашу позитивну динаміку))

А ви образилися і почали обзиватися як в третьому класі🤪

Хоче хизуєтесь, що на 5 років закінчили університет раніше🙈
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:42
Ответ дляЗоя Жорівна
Відмітила вашу позитивну динаміку))

Це не позитивна динаміка, це була вимушена міра. Ваші поради дуже токсичні. Ви і в житті така токсична, вас не просять про пораду, або вона не підходить іншій людині, а ви все рівно настирно радите і радите, а ще песимістичні прогнози малюєте, і Вас так і представники від цього.
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:42
Ответ дляЭлька-Карамелька
А!
То ви хизуєтесь, а я думала поради питаєте 😂😂😂
Форум жеж порадниця!

Добре! Якщо конструктиву не потрібно, то буду як решта відписавшихся : «Ой ! Ви така тендітна , ну які там 84 кг максимум 72»

І нахвалювати вашу «силу волі».
І голодовки.
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:45
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви на приколі? Серйозно?
Так, серйозно.
Прошу скрін хочаб одного коментаря де я б вас образила чи удалась би до якихось неприємних порівнянь.

Кентавром вас наче не називала)
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:47
Ответ дляЭлька-Карамелька
Де ж я вас обманула😂
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:47
Ответ дляЗоя Жорівна
Так, серйозно.

Кентавром вас наче не називала)
Перечитайте вчорашню тему і сьогоднішню, може знайдете, але ж ви в усьому права і ідеальна - фігура, харчування, спілкування. Тому не знайдете, бо писати неприємні речі іншим людям для вас ок.
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:48
Ответ дляЗоя Жорівна
Де ж я вас обманула😂
Не лише мене, ви знаєте самі де )
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:49
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мені лінь шукати вчорашню тему.

А фігура так , гарна і спортивна, отже, я в цьому щось розумію.))

То , як висновок, маю рацію🤷

Хоч вам це і образливо
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:49
Побігла я готувати неправильну вечерю і ще багато справ зробити треба, а то весь день тут просиділа.

Зоя Жорівна• 04 июня в 18:51
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ага, давайте, бо покусаєте мене через телефон за мої «розкачані» сідниці😂
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:52
Ответ дляЗоя Жорівна
Мені лінь шукати вчорашню тему.

То , як висновок, маю рацію🤷

Хоч вам це і образливо
Чому ж образливо, фігура прокачана, спортивна, за це респект і уважуха за такий труд і наполеглевість, але гарна - нне для всіх, на любителя. Ви зробили максимум з того, що є від природи, змінити ви не можете нічого
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Я їх не бачила ))), я по чоловічих сідницях, але розкачаних чоловіків не люблю теж, в міру.
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:53
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви хоч мінімум зробіть, тоді оцінюйте вже 😂🙈
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:54
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я думаю, що розкачаним чоловікам глибоко пох..що ви там любите , а що ні 😂😂😂

Іде по вулиці качок і мріє звабити тьотю 90 кг 🙈
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:55
Ответ дляЗоя Жорівна
Коли хочу, тоді і оцінюйте. Це ж справа смаку - ви любите кашки, а я - ні, ви любите качих, а я ні.
Зоя Жорівна• 04 июня в 18:56
Ответ дляЭлька-Карамелька
Так-так. Всі розкачані чоловіки пішли вже в куточок плакати, бо ви їх не оцінили
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 18:58
Ответ дляЗоя Жорівна

Бачила я таку перекачану в місті косо самотньо і зло дивилася на пару - де хлопець просто Аполлон, а дівчина кілограм 120, і йому пофіг на качиху, ця мила пампуха - весь його всесвіт.
Ну і мені не треба качків, в мене свій є. А коли я була в пошуку, то плювала я на цих качків ...
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 19:00
Ответ дляЗоя Жорівна
У Вас вже якийсь перекос пішов на качанні, як секта. Що занадто, то нездраво.
Зоя Жорівна• 04 июня в 19:01
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви дуже палєвнл лайкаєте свої пости. Зважаючи , що ми зараз удвох в темі))
автор Элька-Карамелька • 04 июня в 19:02
Ответ дляЗоя Жорівна
У Вас вже манічка?