Я натуралка• 05 июня в 23:29
В кого такі адіки, як вони в носці?
Дуже подобаються зовні, але чи не будуть вони затяжкі?
Яжбоматусяблін• 05 июня в 23:38
Ответ дляЯ натуралка
Ось вони
А в описі немає інформації про вагу?
автор
Я натуралка
• 05 июня в 23:48
Ответ дляЯжбоматусяблін
А в описі немає інформації про вагу?
Ні
Не має
Не має
автор
Я натуралка
• 06 июня в 00:42
Ответ дляМетелик
Норм в носці
Сестра моя носить вже два роки
Сестра моя носить вже два роки
Дякую
Винник• 06 июня в 01:53
Нормальні абсолютно. В мене четвертий рік як нові. Ну за вагою, звісно, не як спортивні Hoka або On, але в цілому як для міського взуття доволі легкі та зручні.
1
ДикаВишня• 06 июня в 04:29
Я такі міряла, на мою ногу не сіли, але багато дівчат ходять, значить зручно
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу