sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - На скорую руку
anonim_71
Маю декілька думок• 07 июня в 09:03

Ідея сніданку

Людоньки, ну немає вже ніякої фантазії для недільного сніданку. Нарешті перша неділя в цьому році, коли нікому нікуди не треба і всі можуть насолодитися недільним сніданком разом. І щось у мене нуль ідей. Яйця, омлети, оладки, млинці, сирники , вівсянка, сир з варенням, пластівці , лаваш з начинкою, тости - усе це набридло .
Що ще можна на сніданок? Легкого та не дуже заморочливого?
woman_facepalming 3
29 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_110
Тарабарщина• 07 июня в 09:05
1
Бокал протеїну

anonim_176
Любви вам!• 07 июня в 09:05
2
То Вы просто не проголодались пока))) как проголодаетесь, омлет пойдет за милую душу🤭
anonim_54
Млинці зі смайликом• 07 июня в 09:07
3
Мені подобається ічма, різні види брускет, кольорова капуста в яйці, з сиром та укропом, різні салати типу грецького, з броколі, щось з авокадо.
woman_facepalming 2
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:08
4
Ответ дляЛюбви вам!
То Вы просто не проголодались пока))) как проголодаетесь, омлет пойдет за милую душу🤭
Та я взагалі зранку не їм) мені достатньо капучинки і до обіду норм. Але підлітку треба сніданок. І якось просто хотілося разом поснідати, як в ’ добрі, старі часи’. Тому можна і омлет, але раптом є щось цікавіше. Мені не складно приготувати
anonim_175
Непозбувна Бентега• 07 июня в 09:08
5
А у вас часто на сніданок оладки, млинці і сирники?)
Зазвичай це якраз сніданок коли нікому нікуди не треба і є час
anonim_181
Без Баяна• 07 июня в 09:09
6
Щи да каша пища наша
woman_facepalming 2
anonim_95
Радостина• 07 июня в 09:10
7
На сніданок завжди залишки вчорашньої вечері. Кому не підходить - готує собі яйця.
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:10
8
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мені подобається ічма, різні види брускет, кольорова капуста в яйці, з сиром та укропом, різні салати типу грецького, з броколі, щось з авокадо.
Салати не їсть. Цвітна та броколі - то майже кожен вечір є)
anonim_123
месяцкие• 07 июня в 09:11
9
Зараз худєюща прокинеться накидає вам фото і сніданків і обідів )))
face_with_tears_of_joy 5 dislike 2

anonim_54
Млинці зі смайликом• 07 июня в 09:13
10
А ще люблю цей салат
Салат з листками салата та печінкою тріски, авокадо, оливки, помідор, яйця (заправка сік лимона, масло, сіль)

Чи такий любимо: листки салату, тунець, яйця, солодка цибуля, помідор, заправка - йогурт, гірчиця, сіль
woman_facepalming 3
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:12
11
Ответ дляНепозбувна Бентега
А у вас часто на сніданок оладки, млинці і сирники?)
Зазвичай це якраз сніданок коли нікому нікуди не треба і є час
Так, часто. Я готую та морожу. Тому немає зранку проблем. Кинув на сковорідку і готово.
anonim_110
Тарабарщина• 07 июня в 09:13
12
Ответ дляМаю декілька думок
Так, часто. Я готую та морожу. Тому немає зранку проблем. Кинув на сковорідку і готово.
Так а підліток що хоче? Чи ви не питали
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:15
13
Ответ дляРадостина
На сніданок завжди залишки вчорашньої вечері. Кому не підходить - готує собі яйця.
Ну ось - яйця не хочеться, а на вечерю був борщ)
anonim_134
Ворожу на каві• 07 июня в 09:16
14
Ответ дляТарабарщина
Бокал протеїну
Прочитала портвейна
face_with_tears_of_joy 4 like 3
anonim_95
Радостина• 07 июня в 09:16
15
Ответ дляМаю декілька думок
Ну ось - яйця не хочеться, а на вечерю був борщ)
О, а вот борщ мой подросток будет есть 3 раза в день несколько дней подряд! Надо сварить, кстати. Будет счастлива.
like 1
anonim_82
ДолькиКабана• 07 июня в 09:17
16
Чай-кава бутерброд
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:18
17
Ответ дляТарабарщина
Так а підліток що хоче? Чи ви не питали
Підліток згоден на щось смачне)))) що саме він не знає. Но щось смачне)
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:18
18
Ответ дляРадостина
О, а вот борщ мой подросток будет есть 3 раза в день несколько дней подряд! Надо сварить, кстати. Будет счастлива.
Ну мій теж любить борщ, але не на сніданок)))
anonim_37
Оно само купилось• 07 июня в 09:19
19
Творржні вафлі
attached-photo
like 3

anonim_37
Оно само купилось• 07 июня в 09:19
20
Ответ дляТарабарщина
Бокал протеїну
Тоже тємка
noavatar
parele• 07 июня в 09:20
21
Можу порадити прикольну сирну ватрушку з фруктами, вчора робила - дуже легко та смачно.
Якщо є камамбер, запекти з томатами та багетом.
attached-photo
attached-photo
heart 4
anonim_71
автор Маю декілька думок • 07 июня в 09:21
22
Ответ дляОно само купилось
Творржні вафлі
Ну я теж вже думала може вафлі зробити. Але кабачкові.
anonim_53
Глаголиця• 07 июня в 10:07
23
Ответ дляВорожу на каві
Прочитала портвейна
«Прими, господи, мясо за рыбу»
anonim_32
КликОЛЬКА• 07 июня в 10:18
24
Ответ дляМаю декілька думок
Та я взагалі зранку не їм) мені достатньо капучинки і до обіду норм. Але підлітку треба сніданок. І якось просто хотілося разом поснідати, як в ’ добрі, старі часи’. Тому можна і омлет, але раптом є щось цікавіше. Мені не складно приготувати
В нас часто яйця, але з ´витребеньками´)
Омлет з тунцем і фетою
Скрембл з сиром з пліснявою або з овочами
Омлет -рулет з мексиканською сумішшю
Шакшука, фрітата
Яєчний млинець з ´припіком´ (шампіньйони пластинками або кружальця кабачка або помідора) або з начинкою (руккола-черрі-шинка)
Або на пательню лаваш круглий, на нього яйця, мікс овочів, в кінці зверху зелень і сир щоб поплавився
І для лаваша використовуємо різні варіанти начинки (солодкі, з тунцем, з сиром ) і подачі (підсмажити трикутники, згорнути шаурму, скласти сектором з декількома начинками)
Кіш-тісто є і готове, начинка будь-яка, заливка яйця-вершки-сир
В тісто для млинців чи оладок додайте сири+зелень або яблука+кориця-ось уже і різні смаки
Ліниві вареники не тільки солодкі, а можна подати з рукколою-пармезаном
anonim_32
КликОЛЬКА• 07 июня в 10:24
25
Ответ дляparele
Можу порадити прикольну сирну ватрушку з фруктами, вчора робила - дуже легко та смачно.
Якщо є камамбер, запекти з томатами та багетом.
Ваші ватрушки нагадали ще галету-швидке тісто, можна й звечора зробити, начинка хоч фрукти, хоч яйця варені+цибуля+зелень.
noavatar
parele• 07 июня в 10:27
26
Ответ дляКликОЛЬКА
Ваші ватрушки нагадали ще галету-швидке тісто, можна й звечора зробити, начинка хоч фрукти, хоч яйця варені+цибуля+зелень.
Таке теж готувала цього тижня.
Ватрушки ще бистріше.
attached-photo
like 4
anonim_8
Заздрість то погано• 07 июня в 10:50
27
Ответ дляМаю декілька думок
Підліток згоден на щось смачне)))) що саме він не знає. Но щось смачне)
Пирог какой-то спеките.
noavatar
kharkovchanka• 07 июня в 11:24
28
Ответ дляparele
Таке теж готувала цього тижня.
Ватрушки ще бистріше.
на якому тісті ваша галета, на сирному? на вигляд дуже гарна і апетитна.
noavatar
parele• 07 июня в 11:25
29
Ответ дляkharkovchanka
на якому тісті ваша галета, на сирному? на вигляд дуже гарна і апетитна.
Так, на сирному, під полуницею теж шар сиру.
heart 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff