Конотопська відьма• 08 июня в 10:42
Жінки, які працюють в СБУ загляньте
Є тут жінки, які працюють в СБ. Чи дуже важко? Чи взагалі це жіноча робота? Чи варто йти, чи краще щось інше
6
Просто болталка• 08 июня в 10:44
Авторе, у СБУ працюють і прибиральниці, і діловоди, і бухгалтерія. Все як і всюди. Що для вас важко?
2
Love_Love_Love_• 08 июня в 11:14
Ответ дляДеловитая
Будете всіх советчиць брати на олівець?
Звідки у вас це вишукане почуття гумору?
автор
Конотопська відьма
• 08 июня в 12:15
Ответ дляАйболитная
Що таке «жіноча робота» - не зрозуміла?
Ну, наприклад, чи можна піти додому о 17.00. Чи на лікарняний, чи поїхати у відпустку за кордон
Деловитая• 08 июня в 14:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Звідки у вас це вишукане почуття гумору?
Вшито в ДНК
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
