Шаманю второпях• 09 июня в 14:20
І знову тема про квартири і що робити....
Дискусія з колегами на роботі. Ужгород. Всі кажуть, що восени війна закінчиться і ціни на квартири впадуть, бо набудували багато і жити не буде кому. Я не дуже згодна, бо ж ціна на будматеріали росте, оплата праці і т.д. росте, а відповідно чому б їм дешевшати...ну максимум просто ринок сповільниться. Що думаєте Ви з цього приводу?
Результат:
вже голосів:
42 (80.77%)
ціни не впадуть, купувати вже
10 (19.23%)
впадуть, тож чекати
Шаманю второпях
• 09 июня в 20:39
Ответ дляЛенивица-красавица
Инвесторы прогнозируют рост цен на жилье, на +1 после конца войны, на 20-30%%
То есть как только конец войне, они не падают, а скачком растут..
Ну и если посмотреть, что бывший глава гугл на десятки миллионов скупает недвижимость у нас... то мысля такая, что они что-то знают))
Потрібно дивитись, що саме той голова гугла скуповує😂....хоча таким як я можна мабуть і не дивитись))
Шаманю второпях
• 09 июня в 20:41
Ответ дляНеробименінерви
Автор ви живете в Україні, або з Європи новини читаєте? У нас нічого не закінчується, немає предпосилок до цього.
Та ж в Україні, в Ужгороді. Ну я не експерт з політпитань, то колеги мої постійно новини читаюсь і сьогодні таку фішку винесли на обговорення
Шаманю второпях
• 09 июня в 20:42
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дивуюсь місцевим дурочкам. Вже скільки років вірять у казки, що ціни на долар, євро, житло впадуть. Але ще не впали)))) Якщо війна скінчиться, то ціни ще виростуть, бо інфляція, післявоєнні роки, будувати нема кому і т.д. Все тільки росте. Ніколи ціна в столиці і таких містах як Ужгород не впадуть. Там завжди дорого.І до війни
Повністю з Вами згодна, але мене сьогодні переконували в протилежному🤷♀️
Шаманю второпях
• 09 июня в 20:45
Ответ дляЭкспертиза
Перше дискусійне питання в вашому дописі ’восени війна закінчиться’, друге питання ’закінчиться чим?’ А ви про ціни на нерухомість
Та як це чим? Звісно, що перемогою💪. Тут по-іншому і не сприймається. Ну, ми більше про нерухомість дискутували, бо в нас прямо біля офісу з усіх сторін 4 комплекси будують, пил такий стоїть, що дихнути нема чим, от і розговорились на цю тему