ТрамвайGirl• 10 июня в 13:34
Хтось знає, що з потягами Ужгород-Харків?
Не можу купити квіток. З 20 червня був хоч один потяг через день ( до цього ходили два, інколи три) , а з 27-го червня жодного. І це не квітки розкупили, а їх і не було. Чи зараз не за 20 днів починається купівля? В зворотню сторону теж саме.
Та не реву я• 10 июня в 14:04
В неділю їхала цим потягом з Києва до Харкова, за тиждень просто випадково зайшла в застосунок, а там цілий вагон у продажу
автор
ТрамвайGirl
• 10 июня в 14:18
Ответ дляКудесница_с_пургеном
17 поезд? Поставила выкуп и мне купило за пару дней
С 27 но нет продаж вообще ни на какой и на 28ой тоже
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу