Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
66
7
3
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:04
Ответ дляНе соромлюсь
Вам би лише кишені набити
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
40
20
Несу пургу• 08 июня в 08:04
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
59
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:05
Ответ дляНесу пургу
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
Там є вихід в Нарнію
47
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:06
Ответ дляБорщичок
В Україні віна-сидіть в Варшаві
Вона у Варшаві проіздом)))
Несу пургу• 08 июня в 08:07
Ответ дляГерцогиня
Вона у Варшаві проіздом)))
Откуда?
Пусть за границей так поторгуется
Пусть за границей так поторгуется
37
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 08:08
Ответ дляНесу пургу
Откуда?
Пусть за границей так поторгуется
Пусть за границей так поторгуется
В Варшаве ее надо забрать с аэропорта , а изначально откуда прилетает
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:09
Ответ дляКузякин
Таких дур достаточно. Иногда прям ударить хочется
Вдарити? )))) упаси боже, це ж прекрасні чарівні жіночки, іх би тролити неперетролити
17
5
Котомафия• 08 июня в 08:11
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
И оплату лучше брать при бронировании.
72
12
2
1
Дуболом• 08 июня в 08:12
Ви дуже не порядна. В Україні війна, ви тут маєте працювати безкоштовно заради пані з дітьми, яка в Україну ненадовго.
73
4
Чебураха з перцем• 08 июня в 08:12
Как меня бесят такие ипанутые мамашки. Я б её сразу послала. Поэтому и не работаю в такой сфере.
30
17
автор
Герцогиня
• 08 июня в 08:12
Ответ дляКотомафия
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
И оплату лучше брать при бронировании.
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
6
Котомафия• 08 июня в 08:15
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Такая может не приехать или скажет, что у нее всего 150 дол.
44
Знаю бакси• 08 июня в 08:17
Ответ дляКотомафия
Такая может не приехать или скажет, что у нее всего 150 дол.
Точно
6
Смажена полуничка• 08 июня в 08:18
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Ну ось ви її наприклад привезете додому, а вона тільки 150 заплатить. Як тоді виходите з сітуації? Мабуть треба при посадці брати оплату.
65
Дуболом• 08 июня в 08:18
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Для таких краще написати: ми дбаємо про комфорт та безпеку нас, та наших пасажирів, тому вам краще пішки і заодно заощадите 150 дол.
25
10
Я не тону• 08 июня в 08:20
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
76
10
2
В гости звали?• 08 июня в 08:20
Ответ дляГерцогиня
І продовження
Мда, хвора яжемамка-біженка.
9
2
Xвостокрутелка• 08 июня в 08:20
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
21
3
АлександраА• 08 июня в 08:20
Ответ дляКузякин
Таких дур достаточно. Иногда прям ударить хочется
Повірте, і серед чоловіків таких ’чарівних’ купа )))
Один мені, спочатку, розповідав, що ми не попередили його про комісію перевізника за наложку. Коли я запропонувала скинути йому запис розмови, де оператор чітко проговорює про комісію і її розмір, почав розповідати, що ми маємо йому компенсувати розмір комісії, бо він як зараз відмовиться від отримання, а ми будемо змушені оплатити доставку в обидва боки і тільки втратимо, а не заробимо.
І він не один такий в моїй ’колекції’.
Один мені, спочатку, розповідав, що ми не попередили його про комісію перевізника за наложку. Коли я запропонувала скинути йому запис розмови, де оператор чітко проговорює про комісію і її розмір, почав розповідати, що ми маємо йому компенсувати розмір комісії, бо він як зараз відмовиться від отримання, а ми будемо змушені оплатити доставку в обидва боки і тільки втратимо, а не заробимо.
І він не один такий в моїй ’колекції’.
В гости звали?• 08 июня в 08:23
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
Це вона ненадовго в Україну їде.
А нам в Україні, на її думку, взагалі все безкоштовно має бути- війна ж!
А нам в Україні, на її думку, взагалі все безкоштовно має бути- війна ж!
15
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

