Гладиолус• 11 июня в 15:18
Дівчата допоможіть!! За проживання хочуть оплатити мені на фоп
Який має бути квед?
І що писати в призначенні платежу
І що писати в призначенні платежу
3
2
автор
Гладиолус
• 11 июня в 15:31
Ответ дляАнонім Завгосп
Оплата за послуги з оренди приміщення зг. від …, без ПДВ
Що означає згідно?
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Доктор Хаос• 11 июня в 15:43
Ответ дляГладиолус
Що означає згідно?
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Ну документы ж какие-то должны быть? Счет на проживание хотя бы выписываете? Публичная оферта - это хорошо, а конкретные условия проживания - цена и к-во дней - где прописываются с конкретным человеком? Или у вас там базар-вокзал, непонятно кто живёт и сколько?
Анонім Завгосп• 11 июня в 15:51
Ответ дляГладиолус
Що означає згідно?
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Я подобово здаю
Договір публічної оферти на сайті зробила і на нього посилаюсь без імен
Тоді без згідно 🤷🏻♀️
Я ж не знаю, що в них є. Номер замоалення, рахунку, договору. Якщо нічого немає, то значить без згідно
Я ж не знаю, що в них є. Номер замоалення, рахунку, договору. Якщо нічого немає, то значить без згідно
Анонім Завгосп• 11 июня в 15:54
Ответ дляСвятатабожа
Квед 68.20 - надання в оренду....
В призначенні теж - оренда
В призначенні теж - оренда
Краще 2 додати, бо якщо оренда подобова, а фоп на єдиному, то можуть до 68.20 придовбатися
Святатабожа• 11 июня в 15:53
Ответ дляАнонім Завгосп
Краще 2 додати, бо якщо оренда подобова, а фоп на єдиному, то можуть до 68.20 придовбатися
Так, краще максимум кведів.
автор
Гладиолус
• 11 июня в 16:10
Ответ дляДжонсонюк
фоп яка група?
платник - фіз.особа чи юр?
платник - фіз.особа чи юр?
Фоп 2 гр
Фіз особа платник
Зробила і подобову оренду тільки що в дії квед
Але я не знаю скільки треба чекати щоб можна було людині оплачувати
Фіз особа платник
Зробила і подобову оренду тільки що в дії квед
Але я не знаю скільки треба чекати щоб можна було людині оплачувати
Ждун с Нибиру• 11 июня в 16:18
Ответ дляГладиолус
Фоп 2 гр
Фіз особа платник
Зробила і подобову оренду тільки що в дії квед
Але я не знаю скільки треба чекати щоб можна було людині оплачувати
Фіз особа платник
Зробила і подобову оренду тільки що в дії квед
Але я не знаю скільки треба чекати щоб можна було людині оплачувати
вам нужно дождаться когда свидетельство единого налога с новыми КВЕД придет
автор
Гладиолус
• 11 июня в 16:24
Ответ дляЖдун с Нибиру
вам нужно дождаться когда свидетельство единого налога с новыми КВЕД придет
Вітаю
Я Людина хоче оплатити за місяць а далі подивиться і оплатить на довше
Не розумію як мені це зробити. Щоб не привязуватись до адрес і договорів в призначенні платежу
Я Людина хоче оплатити за місяць а далі подивиться і оплатить на довше
Не розумію як мені це зробити. Щоб не привязуватись до адрес і договорів в призначенні платежу
Ждун с Нибиру• 11 июня в 16:26
Ответ дляГладиолус
Вітаю
Я Людина хоче оплатити за місяць а далі подивиться і оплатить на довше
Не розумію як мені це зробити. Щоб не привязуватись до адрес і договорів в призначенні платежу
Я Людина хоче оплатити за місяць а далі подивиться і оплатить на довше
Не розумію як мені це зробити. Щоб не привязуватись до адрес і договорів в призначенні платежу
счет выписываете и все , аренда , если договор то ссылка на договор
у вас главное должны быть КВЕД и все
договор аренды сделайте любой с интернета
у вас главное должны быть КВЕД и все
договор аренды сделайте любой с интернета
автор
Гладиолус
• 11 июня в 16:28
Ответ дляЖдун с Нибиру
счет выписываете и все , аренда , если договор то ссылка на договор
у вас главное должны быть КВЕД и все
договор аренды сделайте любой с интернета
у вас главное должны быть КВЕД и все
договор аренды сделайте любой с интернета
А якщо оренда то це на скільки місяців? Чи можна і орендою назвати 1 добу?
Ждун с Нибиру• 11 июня в 16:31
Ответ дляГладиолус
А якщо оренда то це на скільки місяців? Чи можна і орендою назвати 1 добу?
квартира у вас или что
конечно аренда это и сутки
конечно аренда это и сутки
автор
Гладиолус
• 11 июня в 16:38
Ответ дляЖдун с Нибиру
квартира у вас или что
конечно аренда это и сутки
конечно аренда это и сутки
Блін я заплуталась
В призначенні платежу шо треба писати?
В призначенні платежу шо треба писати?
Телепузик• 11 июня в 16:50
Ответ дляЖдун с Нибиру
вам нужно дождаться когда свидетельство единого налога с новыми КВЕД придет
Не забудьте адрес этой квартиры добавить в місце провадження діяльності!!!
И потом новый витяг получить.
И потом новый витяг получить.
автор
Гладиолус
• 11 июня в 17:17
Ответ дляТелепузик
Не забудьте адрес этой квартиры добавить в місце провадження діяльності!!!
И потом новый витяг получить.
И потом новый витяг получить.
А якщо забуду
Телепузик• 11 июня в 17:45
Ответ дляГладиолус
А якщо забуду
Это будут лично Ваши проблемы.
Но тогда и смысл квед добавлять?
Но тогда и смысл квед добавлять?
автор
Гладиолус
• 11 июня в 18:01
Ответ дляТелепузик
Это будут лично Ваши проблемы.
Но тогда и смысл квед добавлять?
Но тогда и смысл квед добавлять?
Ну так можна скільки хочеш кведів додати
Може я додам а по факту здавати передумаю
Так хіба не можна?
Може я додам а по факту здавати передумаю
Так хіба не можна?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

