sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_196
Пирожкиня• 11 июня в 16:59

Нерухомість при заборгованості банку

Доброго дня,
не один рік сплачувала банку %% по кредиту,але,нажаль,сам кредит не зменшувався
І це були шалені суми за рік
Зараз такі склались обставини,що оплачувати навіть %% немає з чого
Банк в кредитних канікулах чи реконструризації відмовив
І пішли шалені %%
Питання: у мене є 1-кімнатна квартира 36 кв.м
Банк накладає арешт на нерухомість (суд),так ?
У мене заберуть квартиру?
Це єдине житло
Дякую
crying_face 1 woman_facepalming 1
33 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_112
Танцепесенная• 11 июня в 17:07
1
Маловероятно. Не платите. Они сначала пугать будут, потом сами предложат заплатить только закрыть тело кридита, без %.

anonim_140
Помидорина• 11 июня в 17:07
2
Вам бы несовершеннолетнего прописать к себе
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 17:08
3
Ответ дляПомидорина
Вам бы несовершеннолетнего прописать к себе
Немає кого((
anonim_170
Перша скрипка• 11 июня в 17:32
4
У мене у двох знайомих банк забрав житло. В одному зареєстрований неповнолітній. Ну банк чекає, коли дитині виповниться 18. Ні житі в квартирі, ні продати не можуть.
У другому випадку просто забрав банк квартиру. Дівчина повернулась до батьків.
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 17:38
5
Ответ дляПерша скрипка
У мене у двох знайомих банк забрав житло. В одному зареєстрований неповнолітній. Ну банк чекає, коли дитині виповниться 18. Ні житі в квартирі, ні продати не можуть.
У другому випадку просто забрав банк квартиру. Дівчина повернулась до батьків.
Дякую за відповідь
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 17:41
6
По якому кредиту ви не сплачуєте відсотки, по іпотечному?
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 17:42
7
Ответ дляПерша скрипка
У мене у двох знайомих банк забрав житло. В одному зареєстрований неповнолітній. Ну банк чекає, коли дитині виповниться 18. Ні житі в квартирі, ні продати не можуть.
У другому випадку просто забрав банк квартиру. Дівчина повернулась до батьків.
То забрав чи чекає?
anonim_170
Перша скрипка• 11 июня в 17:46
8
Ответ дляБоневтікла
То забрав чи чекає?
Квартиру забрали, але продати банк її не може. Жити там не дає, продати не може. Просто належить тепер банку і банк чекає, коли виповниться 18 р дитині, щоб виставити на продаж . Вже недовго залишилось чекати. Але дівчина теж була впевнена, що з дитиною їй банк нічого не зробить. І можна не платити кредит та відсотки.
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 17:48
9
Ответ дляПерша скрипка
Квартиру забрали, але продати банк її не може. Жити там не дає, продати не може. Просто належить тепер банку і банк чекає, коли виповниться 18 р дитині, щоб виставити на продаж . Вже недовго залишилось чекати. Але дівчина теж була впевнена, що з дитиною їй банк нічого не зробить. І можна не платити кредит та відсотки.
То як саме ’забрали’?

anonim_170
Перша скрипка• 11 июня в 17:52
10
Ответ дляБоневтікла
То як саме ’забрали’?
Через суд. Передала документи в банк, отримала рішення звільнити квартиру до такої то дати.
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 17:52
11
Ответ дляПерша скрипка
Через суд. Передала документи в банк, отримала рішення звільнити квартиру до такої то дати.
Які документи передала?
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 17:55
12
Продать банк не может ипотечное жилье- мораторий. Но опечатать и ждать конца войны- вполне.
Сперва будет суд. Ищите адвоката
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 17:57
13
Ответ дляБоневтікла
По якому кредиту ви не сплачуєте відсотки, по іпотечному?
Ні
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 17:58
14
Ответ дляПригощаю кашею
Продать банк не может ипотечное жилье- мораторий. Но опечатать и ждать конца войны- вполне.
Сперва будет суд. Ищите адвоката
Квартира моя власність
Не іпотека
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 17:59
15
Ответ дляПирожкиня
Ні
І яка сума заборгованості?
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:01
16
Ответ дляПирожкиня
Квартира моя власність
Не іпотека
А! Нет, не заберут, если задолженность меньше 400 с чем то тысяч гривен
Если больше- идите в ВСУ, у военнослужащих не забирают
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:03
17
Ответ дляПригощаю кашею
А! Нет, не заберут, если задолженность меньше 400 с чем то тысяч гривен
Если больше- идите в ВСУ, у военнослужащих не забирают
Зараз поки менше
З відсотками зараз - 120 тисяч
Але я не маю можливості далі сплачувати-і набіжить через якийсь час
Там шалені відсотки
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:03
18
Ответ дляПригощаю кашею
А! Нет, не заберут, если задолженность меньше 400 с чем то тысяч гривен
Если больше- идите в ВСУ, у военнослужащих не забирают
Вже я не ходок((
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:05
19
Ответ дляПирожкиня
Зараз поки менше
З відсотками зараз - 120 тисяч
Але я не маю можливості далі сплачувати-і набіжить через якийсь час
Там шалені відсотки
Пишите им заявления и пусть вам копии отмечают- что, мол, просите реструктуризацию, просите письменно вам отвечать. Для суда пригодится.
Не нервничайте

anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:06
20
Ответ дляПригощаю кашею
Пишите им заявления и пусть вам копии отмечают- что, мол, просите реструктуризацию, просите письменно вам отвечать. Для суда пригодится.
Не нервничайте
Відмовляють в реконструризації
Хоча у мене гарна кредитна історія і жодної просрочки
Дякую
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:09
21
Блин, из за несчастных 2.5 тыс уе, такое стресс вам.
Продолжайте писать им письма, мол, все отдам, но нужна реструктуризация. В НБУ пишите- чтобы вам дали разъяснение. Банку- копию.
Ничего не заберут у вас, вот, увидите! Все наладится и вы закроете тот кредит
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:09
22
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?

Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Але вона у віці і якщо з ней станеться-я не зможу із-за боргу подати на спадщину?
Я правильно розумію
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:10
23
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?

Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Але вона у віці і якщо з ней станеться-я не зможу із-за боргу подати на спадщину?
Я правильно розумію
Подать сможете и получить наследство тоже. Потом могут стягивать.
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:10
24
Ответ дляПригощаю кашею
Блин, из за несчастных 2.5 тыс уе, такое стресс вам.
Продолжайте писать им письма, мол, все отдам, но нужна реструктуризация. В НБУ пишите- чтобы вам дали разъяснение. Банку- копию.
Ничего не заберут у вас, вот, увидите! Все наладится и вы закроете тот кредит
Дякую за поради вам і підтримку
Зрозуміла щодо письмових заяв
anonim_196
автор Пирожкиня • 11 июня в 18:11
25
Ответ дляПригощаю кашею
Подать сможете и получить наследство тоже. Потом могут стягивать.
Зрозуміло
Дякую
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 18:15
26
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?

Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Але вона у віці і якщо з ней станеться-я не зможу із-за боргу подати на спадщину?
Я правильно розумію
Ні, не правильно.
anonim_120
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:16
27
Не нужно дарить - посмотрела практику. Чтобы не обвинили в сокрытии.Ждите иска в суд от банка. Нужен будет грамотный адвокат, чтобы оставить тело кредита и реальные проценты.
Даже, если банк выиграет, то передаст исполнителю и вы будете оплачивать потихоньку из своих официальных доходов.
Ничего критичного.
anonim_38
Боневтікла• 11 июня в 18:23
28
Ответ дляПригощаю кашею
Не нужно дарить - посмотрела практику. Чтобы не обвинили в сокрытии.Ждите иска в суд от банка. Нужен будет грамотный адвокат, чтобы оставить тело кредита и реальные проценты.
Даже, если банк выиграет, то передаст исполнителю и вы будете оплачивать потихоньку из своих официальных доходов.
Ничего критичного.
Фіктивність правочину треба доводити в суді, а не ’обвинили’, якщо це угода між родичами, вірогідність задоволення позову - нульова за обставин авторки. Банк ще й витрати судові має сплатити.
anonim_214
Пиши-пропало• 11 июня в 20:04
29
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?

Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Але вона у віці і якщо з ней станеться-я не зможу із-за боргу подати на спадщину?
Я правильно розумію
Мені здається, що заставне майно не можна подарувати без згоди банку. Навіть якщо банк погодиться на це дійство, то спадкооємець за законом несе тягар боргів спадкодавця. Отже, ваш борг нікуди не дінеться.
anonim_196
автор Пирожкиня • 12 июня в 14:42
30
Ответ дляБоневтікла
Ні, не правильно.
Дякую за відповідь
Прочитала ваші коментарі
Чому ні,не підходить?
Справа в тому,що я все одно не зможу виплачувати навіть тіло кредиту ні зараз,ні потім
Втрата працездатності,допомогти немає кому
За останній рік відсотків я сплатила банку 33600 грн
А ще перед цим також
Кредит був виключно на проблеми зі здоров´ям,постраждала від війни
Дякую за поради
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff