Обижулька• 12 июня в 02:32

Щедрість причина багатства, ви погоджуєтесь з цим?

Світ завжди прагне до балансу і там же ви щедро віддаєте, на заміну ви отримуєте. Багато разів в цьому переконувалась, завжди давала щедрі чайові, донатила, завжди ділилась знаннями, часом, зусиллями і завжди отримувала гарну віддачу, тому я вірю в те що щедрість причина багатства.
автор Обижулька • 12 июня в 07:39
Ответ дляМалая Налегке
Конечно тот, кто дал 200.
Ахах, ну ясно, далі немає про що…

автор Обижулька • 12 июня в 07:40
Ответ дляПишу каліграфічно
Не згодна, але інфоцигани та коучі, до речі у яких тисячі підписників, якось це людям втирають і ті вірять...
А ви не думали що є люди які роблять висновки із свого досвіду і кругозору?
Малая Налегке• 12 июня в 07:40
Ответ дляОбижулька
Ахах, ну ясно, далі немає про що…
Ну если основы математики не усвоены, то дальше действительно не о чем говорить.)
Жена миллионера• 12 июня в 07:41
Ответ дляМалая Налегке
Я просто рассматриваю с точки зрения заработка. Тому же официанту наплевать на обстоятельства дающего, ему нравится тот клиент, который дал больше чаевых, чем тот, что меньше, но последнее оторвал.
Официанту реально наплевать. Но есть друзья коллеги родственники которых ты можешь поддержать но не делаешь этого. Не зря же есть фраза ’помощь пришла откуда не ждали’.
Пишу каліграфічно• 12 июня в 07:41
Ответ дляОбижулька
А потім створюють курс, як стати багатим і заробляють на цьому? )))
автор Обижулька • 12 июня в 07:43
Ответ дляМалая Налегке
Засвоєні основи математики не ведуть до багатства, а про це тема і навіть в наведеному мною прикладі, якщо ви оберете того хто дав вам 200 ви програєте і не прийдете до багатства
Печенюшка• 12 июня в 07:43
Ответ дляОбижулька
Я була щедрою завжди, навіть коли в мене не було грошей.
Так пафосно прозвучало але нажаль без логіки.
автор Обижулька • 12 июня в 07:44
Ответ дляПеченюшка
Логіки немає ДЛЯ ВАС, а все безумовно логічно
Печенюшка• 12 июня в 07:44
Ответ дляОбижулька
Чайові залишають не лише в ресторанах:
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
Героїня просто...

Печенюшка• 12 июня в 07:44
Ответ дляПишу каліграфічно
Саме так.
Печенюшка• 12 июня в 07:47
Ответ дляОбижулька
Поясніть як 100 гривень більше для офіціанта ніж 200? Згідно логіки і математики.
Малая Налегке• 12 июня в 07:47
Ответ дляЖена миллионера
Не всегда людей надо поддерживать, иногда надо им дать получить свой урок.
Печенюшка• 12 июня в 07:50
Ответ дляМалая Налегке
З таким посилом як у автора, це торгівля з Богом. Нічого окрім махрового егоїзму та марнославства там немає
Малая Налегке• 12 июня в 07:50
Ответ дляОбижулька
В смысле выберете? Если между работодателем, то конечно того, кто держит уверенную позицию и зарабатывает 1000, выделяя мне 200, чем того, что зарабатывает 100 и эти сто все идут на зарплату, ясно, что он долго не продержится. В смысле родственников и друзей, они мне все ценны, мне незачем среди них кого-то выбирать.
автор Обижулька • 12 июня в 07:51
Ответ дляПеченюшка
Взагалі де ви взяли валюту? Чому гривні, а не євро, при чому тут офіціант?
Але і з точки зору абсолютних величин: все просто, той хто дав 100 відддав все що він мав ( якщо ми беремо до розгляду вашого міфічного офіціанта) то людина яка дала йому 100 оцінила його найвищим чином,вона зробила на нього ставку, можливо, побачила в ньому сумісний потенціал.
Печенюшка• 12 июня в 07:51
Ответ дляОбижулька
це справді смішно. Вам Богдана Гончарук мозок промила?
автор Обижулька • 12 июня в 07:53
Ответ дляПеченюшка
Це хто?
Мені промили мозок Кафка, Фрідман, Сміт, вебер
Аноним_1858• 12 июня в 07:54
каждый получает то в что верит
Печенюшка• 12 июня в 07:56
Ответ дляОбижулька
Ви програєте якщо не отримаєте гідну освіту і не почнете працювати. Все інше ваші фантазії. Люди втрачають щодня, зараз життя. Віддають його добровільно. Це має найвищу ціну, це більше ніж просто ваші чайові, що натомість? зарплатня в 20 тисяч? Не пиздіть, автор. Бо рознесу зараз вашу дурість вщент

автор Обижулька • 12 июня в 07:57
Ответ дляПеченюшка
Ахаха «рознесу вщент» це дуже смішно, у вас немає на це потенціалу))
Місячне Сяйво• 12 июня в 07:57
Ответ дляПеченюшка
Ні, щедрість це наслідок того, що у вас є гроші. Ви не будете залишати щедрі чайові, ви просто не зайдете в ресторан, донатити якщо у вас пенсія 4 тисячі,
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
💯
Печенюшка• 12 июня в 08:01
Ответ дляОбижулька
Серйозно? Аргументуйте. Логічно будь ласка. З приводу наведеного мною прикладу. Ще можу нагадити про втрачені будинки, дітей, життя стабільне. В сраку вашу щедрість і ваші теорії.
Місячне Сяйво• 12 июня в 07:59
Ответ дляОбижулька
Моя подруга дуже щедра, грошей в неї ніколи не було. Потім вона отримала спадок, але, я бачу, що скоро його не буде із- за її щедрості
Печенюшка• 12 июня в 08:01
Ответ дляМісячне Сяйво
Хоч не бухає? Зазвичай просвітленні алкоголіки дуууже щедрі.
автор Обижулька • 12 июня в 08:02
Ответ дляПеченюшка
Я вже не вперше вас помічаю, у вас завжди такі маніпулятивні коментарі коли немає що сказати по суті ви починаєте про розрушені міста і життя, тема не про це
Печенюшка• 12 июня в 08:03
Ответ дляОбижулька
Ви по суті щось будете говорити? Ви продовжуєте пиздіти не про що коли вам не подобається питання. Аргументуйте за питанням. У вас величезний потенціал. Я готова вам почитати
автор Обижулька • 12 июня в 08:04
Ответ дляПеченюшка
Але ж ви не вмієте читати 🤷🏼‍♀️
Печенюшка• 12 июня в 08:07
Ответ дляОбижулька
Але ж ви не вмієте читати 🤷🏼‍♀️
А ви не вмієте аргументовано відстоювати свою абсурдну теорією, яка з реальністю немає нічого спільного. Саме тому ви зараз пишете що завгодно але не по суті. Я доказів хочу, наукових досліджень. Вже бачу як можновладці донатять не зупиняючись. Зарплатні собі зменшують, населенню підвищують.
автор Обижулька • 12 июня в 08:09
Ответ дляПеченюшка
У вас примітивний спосіб мислення….можновладців донати вона бачить)))
ЛисичкаСестричка• 12 июня в 08:10
Нет, считаю что богатые скупые. Вы путаете возможности с щедростью.