sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Домашняя бухгалтерия
anonim_8
Обижулька• 12 июня в 02:32

Щедрість причина багатства, ви погоджуєтесь з цим?

Світ завжди прагне до балансу і там же ви щедро віддаєте, на заміну ви отримуєте. Багато разів в цьому переконувалась, завжди давала щедрі чайові, донатила, завжди ділилась знаннями, часом, зусиллями і завжди отримувала гарну віддачу, тому я вірю в те що щедрість причина багатства.
face_with_tears_of_joy 27 heart 19 dislike 5 like 3 woman_facepalming 1
93 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_144
Трусиковед• 12 июня в 02:37
1
Ні, архетип простака? то навпаки все буде.
like 16 woman_facepalming 1

anonim_177
ВЫВсеВрете• 12 июня в 02:43
2
Да, согласна. Кто много отдает, много получает.
like 12 face_with_tears_of_joy 11 dislike 3
anonim_130
А у нас макарошки• 12 июня в 02:44
3
Карту уже можно кидать?
face_with_tears_of_joy 28
anonim_115
Мишка-шалунишка• 12 июня в 02:50
4
50/50
like 4
anonim_82
Парова машина• 12 июня в 03:01
5
нет. чушь.
like 21 woman_facepalming 4
anonim_84
Розумашка• 12 июня в 03:10
6
Нет
anonim_168
ОноВамнадо• 12 июня в 03:11
7
Читала чтото такое у одной инфоциганки
like 13
anonim_21
ОдинРазНадетое• 12 июня в 03:15
8
звичайно що ні, причина багатства - а) спадок від батьків та вміння його прмножити б) мізки. нестандартне мислення, вміння ризикувати, експериментувати в) талант та працьовисть, як-то актори, художники, інші митці

ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
like 44 face_with_tears_of_joy 2 dislike 1
anonim_217
Яжбоматусяблін• 12 июня в 03:48
9
Ответ дляОдинРазНадетое
звичайно що ні, причина багатства - а) спадок від батьків та вміння його прмножити б) мізки. нестандартне мислення, вміння ризикувати, експериментувати в) талант та працьовисть, як-то актори, художники, інші митці

ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
ви яким методом розбагатіли?
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 1 dislike 1 like 1

anonim_166
Біток чи ефір?• 12 июня в 03:51
10
Це церковні байки, щоб вас трясти на бабки
like 21 dislike 1
anonim_172
НаБалКоніХодять• 12 июня в 04:01
11
Это вам любой инфоцыган подтвердит, чтоб вы поделились своими денюжками с ним. И будет вам успешный успех
( нет)
like 25
anonim_166
Біток чи ефір?• 12 июня в 04:04
12
Ответ дляНаБалКоніХодять
Это вам любой инфоцыган подтвердит, чтоб вы поделились своими денюжками с ним. И будет вам успешный успех
( нет)
Кацапская с картой желаний такое рассказывала. Пока не присела
Как её?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_8
автор Обижулька • 12 июня в 04:08
13
Ответ дляБіток чи ефір?
Це церковні байки, щоб вас трясти на бабки
Я не ходжу в церкву
woman_facepalming 4 like 1
anonim_166
Біток чи ефір?• 12 июня в 04:09
14
Ответ дляОбижулька
Я не ходжу в церкву
Ну а в усіляку фігню вірите))
heart 3
anonim_8
автор Обижулька • 12 июня в 04:19
15
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну а в усіляку фігню вірите))
Чому ви вирішили що можете знецінювати висновки зроблені мною із мого власного досвіду?
face_with_tears_of_joy 13 like 4 woman_facepalming 2
anonim_36
Аноним ФЕЯ• 12 июня в 04:36
16
А представляете, как много вы получите, если подарите кому-то свою квартиру (например, мне)?
face_with_tears_of_joy 18
anonim_39
Печенюшка• 12 июня в 06:09
17
Ні, щедрість це наслідок того, що у вас є гроші. Ви не будете залишати щедрі чайові, ви просто не зайдете в ресторан, донатити якщо у вас пенсія 4 тисячі,
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
like 33
anonim_8
автор Обижулька • 12 июня в 07:15
18
Ответ дляПеченюшка
Ні, щедрість це наслідок того, що у вас є гроші. Ви не будете залишати щедрі чайові, ви просто не зайдете в ресторан, донатити якщо у вас пенсія 4 тисячі,
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
Я була щедрою завжди, навіть коли в мене не було грошей.
face_with_tears_of_joy 10 woman_facepalming 3 like 1
anonim_186
Малая Налегке• 12 июня в 07:23
19
Ответ дляОбижулька
Я була щедрою завжди, навіть коли в мене не було грошей.
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
like 10

anonim_20
Жена миллионера• 12 июня в 07:24
20
Вперше чую що багаті щедрі. Вони завжди були скупі.
А от на рахунок не грошей погоджуюсь. Добре відношення, гарні вчинки і т.п. вертаються.
like 10
anonim_8
автор Обижулька • 12 июня в 07:25
21
Ответ дляМалая Налегке
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
Чайові залишають не лише в ресторанах:
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
woman_facepalming 13 like 3
anonim_111
задумчивая мордочка• 12 июня в 07:26
22
В жизни наоборот, чем богаче тем скупее.
like 11
anonim_186
Малая Налегке• 12 июня в 07:29
23
Ответ дляОбижулька
Чайові залишають не лише в ресторанах:
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
Конечно тот, кто дал 200.
like 6 woman_facepalming 3
anonim_20
Жена миллионера• 12 июня в 07:34
24
Ответ дляМалая Налегке
Конечно тот, кто дал 200.
Ну нет конечно.
anonim_103
Пишу каліграфічно• 12 июня в 07:34
25
Не згодна, але інфоцигани та коучі, до речі у яких тисячі підписників, якось це людям втирають і ті вірять...
like 8
anonim_186
Малая Налегке• 12 июня в 07:35
26
Ответ дляЖена миллионера
Ну нет конечно.
Понятие больше меньше ещё в первом классе на математике изучают.
like 2
anonim_20
Жена миллионера• 12 июня в 07:35
27
Ответ дляМалая Налегке
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
А если есть деньги то дадите чаевые?
anonim_186
Малая Налегке• 12 июня в 07:35
28
Ответ дляЖена миллионера
А если есть деньги то дадите чаевые?
Дам, а если нет вообще поем дома.)
like 1
anonim_20
Жена миллионера• 12 июня в 07:36
29
Ответ дляМалая Налегке
Понятие больше меньше ещё в первом классе на математике изучают.
Ну вот вы и не поняли о чем автор.
heart 2 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_186
Малая Налегке• 12 июня в 07:38
30
Ответ дляЖена миллионера
Ну вот вы и не поняли о чем автор.
Я просто рассматриваю с точки зрения заработка. Тому же официанту наплевать на обстоятельства дающего, ему нравится тот клиент, который дал больше чаевых, чем тот, что меньше, но последнее оторвал.
like 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff