Обижулька• 12 июня в 02:32
Щедрість причина багатства, ви погоджуєтесь з цим?
Світ завжди прагне до балансу і там же ви щедро віддаєте, на заміну ви отримуєте. Багато разів в цьому переконувалась, завжди давала щедрі чайові, донатила, завжди ділилась знаннями, часом, зусиллями і завжди отримувала гарну віддачу, тому я вірю в те що щедрість причина багатства.
27
19
5
3
1
ОдинРазНадетое• 12 июня в 03:15
звичайно що ні, причина багатства - а) спадок від батьків та вміння його прмножити б) мізки. нестандартне мислення, вміння ризикувати, експериментувати в) талант та працьовисть, як-то актори, художники, інші митці
ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
44
2
1
Яжбоматусяблін• 12 июня в 03:48
Ответ дляОдинРазНадетое
звичайно що ні, причина багатства - а) спадок від батьків та вміння його прмножити б) мізки. нестандартне мислення, вміння ризикувати, експериментувати в) талант та працьовисть, як-то актори, художники, інші митці
ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
ну ще є мафія та ті хто накрали, але то багатство хитке, а стосовно того, що ’рука дающего’ то це все чухня з церков, щоб більше жертвували, пробувала жити по-різному, гроші, повірте, з´являються не від того, що Ви їх комусь віддали
ви яким методом розбагатіли?
4
1
1
1
НаБалКоніХодять• 12 июня в 04:01
Это вам любой инфоцыган подтвердит, чтоб вы поделились своими денюжками с ним. И будет вам успешный успех
( нет)
( нет)
25
Біток чи ефір?• 12 июня в 04:04
Ответ дляНаБалКоніХодять
Это вам любой инфоцыган подтвердит, чтоб вы поделились своими денюжками с ним. И будет вам успешный успех
( нет)
( нет)
Кацапская с картой желаний такое рассказывала. Пока не присела
Как её?
Как её?
1
автор
Обижулька
• 12 июня в 04:08
Ответ дляБіток чи ефір?
Це церковні байки, щоб вас трясти на бабки
Я не ходжу в церкву
4
1
Біток чи ефір?• 12 июня в 04:09
Ответ дляОбижулька
Я не ходжу в церкву
Ну а в усіляку фігню вірите))
3
автор
Обижулька
• 12 июня в 04:19
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну а в усіляку фігню вірите))
Чому ви вирішили що можете знецінювати висновки зроблені мною із мого власного досвіду?
13
4
2
Аноним ФЕЯ• 12 июня в 04:36
А представляете, как много вы получите, если подарите кому-то свою квартиру (например, мне)?
18
Печенюшка• 12 июня в 06:09
Ні, щедрість це наслідок того, що у вас є гроші. Ви не будете залишати щедрі чайові, ви просто не зайдете в ресторан, донатити якщо у вас пенсія 4 тисячі,
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
33
автор
Обижулька
• 12 июня в 07:15
Ответ дляПеченюшка
Ні, щедрість це наслідок того, що у вас є гроші. Ви не будете залишати щедрі чайові, ви просто не зайдете в ресторан, донатити якщо у вас пенсія 4 тисячі,
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
чи зарплатня 25. Бабуся яка віддала всю пенсію на зсу не стала мільйонеркою, вона залишилась без пенсії. Спочатку гроші, потім вибір бути щедрим. Тішити его і самолюбство. Не навпаки.
Я була щедрою завжди, навіть коли в мене не було грошей.
10
3
1
Малая Налегке• 12 июня в 07:23
Ответ дляОбижулька
Я була щедрою завжди, навіть коли в мене не було грошей.
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
10
Жена миллионера• 12 июня в 07:24
Вперше чую що багаті щедрі. Вони завжди були скупі.
А от на рахунок не грошей погоджуюсь. Добре відношення, гарні вчинки і т.п. вертаються.
А от на рахунок не грошей погоджуюсь. Добре відношення, гарні вчинки і т.п. вертаються.
10
автор
Обижулька
• 12 июня в 07:25
Ответ дляМалая Налегке
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
Чайові залишають не лише в ресторанах:
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
13
3
Малая Налегке• 12 июня в 07:29
Ответ дляОбижулька
Чайові залишають не лише в ресторанах:
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
- в мене було 100, я дав тобі 100, в нього було 1000 він дав тобі 200, хто з нас дав тобі більше?
Ви, напевно, не розумієте про що я
Конечно тот, кто дал 200.
6
3
Жена миллионера• 12 июня в 07:34
Ответ дляМалая Налегке
Конечно тот, кто дал 200.
Ну нет конечно.
Пишу каліграфічно• 12 июня в 07:34
Не згодна, але інфоцигани та коучі, до речі у яких тисячі підписників, якось це людям втирають і ті вірять...
8
Малая Налегке• 12 июня в 07:35
Ответ дляЖена миллионера
Ну нет конечно.
Понятие больше меньше ещё в первом классе на математике изучают.
2
Жена миллионера• 12 июня в 07:35
Ответ дляМалая Налегке
Когда нет денег не до походов по ресторанам с щедрыми чаевыми.
А если есть деньги то дадите чаевые?
Малая Налегке• 12 июня в 07:35
Ответ дляЖена миллионера
А если есть деньги то дадите чаевые?
Дам, а если нет вообще поем дома.)
1
Жена миллионера• 12 июня в 07:36
Ответ дляМалая Налегке
Понятие больше меньше ещё в первом классе на математике изучают.
Ну вот вы и не поняли о чем автор.
2
2
1
Малая Налегке• 12 июня в 07:38
Ответ дляЖена миллионера
Ну вот вы и не поняли о чем автор.
Я просто рассматриваю с точки зрения заработка. Тому же официанту наплевать на обстоятельства дающего, ему нравится тот клиент, который дал больше чаевых, чем тот, что меньше, но последнее оторвал.
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу