Работать надо• 13 июня в 12:21
Дівчата допоможіть правильно описати симптоми керівництву?
Так виявилося що потрібно поїхати в інше місто терміново по сімейним обставинам, знаю що на роботі не пустять бо тільки недавно була відпустка і зараз період інших відпусток. Взяла лікарняний на 3 дні офіційно буде написано вірусна інфекція щось таке. Як написати керівництву які в мене симптоми і що я йду відкривати лікарняний
Оце потужно• 13 июня в 12:23
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
4
2
автор
Работать надо
• 13 июня в 12:23
Ответ дляПригаю-цибаю
Напишіть що у вас нежить, тече з носа, болить голова і слабкість
Якщо подзвонять можуть не повірити
все по ГОСТу!• 13 июня в 12:24
Все, що виправдає- , це температура.
Тому кажіть що хочете, але додайте про високу температуру.
Тому кажіть що хочете, але додайте про високу температуру.
Жена аллигатора• 13 июня в 12:24
Ответ дляРаботать надо
Зазвичай всі працюють і хворі( рідко коли хто йде
«На жаль маю занадто яскраві прояви хвороби, не хочу наражати на небезпеку захворіти інших працівників. Сподіваюсь, що призначене лікування допоможе мені швидко повернутися на роботу»
І не треба вдавати в подробиці
І не треба вдавати в подробиці
Жена аллигатора• 13 июня в 12:27
Ответ дляОце потужно
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
Ніяких подробиць не треба! Чим більше інформації тим більше ризик що щось спитають та підловлять брехні
Барбітта• 13 июня в 12:26
Ответ дляРаботать надо
Якщо подзвонять можуть не повірити
Скажите просто : срачка.
2
Оце потужно• 13 июня в 12:27
Ответ дляЖена аллигатора
Ніяких подробиць не треба! Чим більше інформації тим більше ризик що щось спитають та підловлять брехні
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
автор
Работать надо
• 13 июня в 12:27
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тільки цікаво, як вірус.за 3 дні зникне?
Ну я типу скажу що температура спала і я вийшла, керівництво працює в іншому офісі, лікар сказав що на 3 дні краще саме так
Жена аллигатора• 13 июня в 12:29
Ответ дляОце потужно
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
І що, куди висип за 3 дні дінеться? А що вам призначали? А як ви приймали? А дорогі ліки?
Кому ті питання потрібні
Кому ті питання потрібні
Коплю на груди• 13 июня в 12:31
Ответ дляОце потужно
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
Или скажите подозрение на сифилис и скиньте диру фотку матильды
2
Оля_с_киркою• 13 июня в 12:45
А зачем вообще руководству симптомы и суть заболевания?)
Врач определил, что нужен больничный, значит нужен. Вы не прогуливаете, а лечитесь. Всё. К чему эти все подробности?
Врач определил, что нужен больничный, значит нужен. Вы не прогуливаете, а лечитесь. Всё. К чему эти все подробности?
1
Добро с Кулаками• 13 июня в 12:50
Я так розумію що автору просто незручно після відпустки. Але у всіх бувають проблеми. Я би так і сказала сімейні обставини і взяла за свій рахунок. Але якщо вже є лікарняний то кажіть що ломота в тілі і температура. З температурою точно ніхто не ходить на роботу.
Оце потужно• 13 июня в 13:29
Ответ дляЖена аллигатора
І що, куди висип за 3 дні дінеться? А що вам призначали? А як ви приймали? А дорогі ліки?
Кому ті питання потрібні
Кому ті питання потрібні
Аллергия оказалась
ИИ в помощь
ИИ в помощь
Пригаю-цибаю• 13 июня в 16:52
Ответ дляРаботать надо
Якщо подзвонять можуть не повірити
Шморгайте в трубку.
Пригаю-цибаю• 13 июня в 16:53
Ответ дляОце потужно
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
Зараза и 3 дня? Минимум 7. Для ОРЗ ок.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу