sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Болезни и лекарства
anonim_219
Работать надо• 13 июня в 12:21

Дівчата допоможіть правильно описати симптоми керівництву?

Так виявилося що потрібно поїхати в інше місто терміново по сімейним обставинам, знаю що на роботі не пустять бо тільки недавно була відпустка і зараз період інших відпусток. Взяла лікарняний на 3 дні офіційно буде написано вірусна інфекція щось таке. Як написати керівництву які в мене симптоми і що я йду відкривати лікарняний
20 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_219
автор Работать надо • 13 июня в 12:22
1
Зазвичай всі працюють і хворі( рідко коли хто йде

anonim_77
Оце потужно• 13 июня в 12:23
2
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 2
anonim_41
Пригаю-цибаю• 13 июня в 12:23
3
Напишіть що у вас нежить, тече з носа, болить голова і слабкість
woman_facepalming 1
anonim_219
автор Работать надо • 13 июня в 12:23
4
Ответ дляПригаю-цибаю
Напишіть що у вас нежить, тече з носа, болить голова і слабкість
Якщо подзвонять можуть не повірити
anonim_31
все по ГОСТу!• 13 июня в 12:24
5
Все, що виправдає- , це температура.
Тому кажіть що хочете, але додайте про високу температуру.
anonim_16
Жена аллигатора• 13 июня в 12:24
6
Ответ дляРаботать надо
Зазвичай всі працюють і хворі( рідко коли хто йде
«На жаль маю занадто яскраві прояви хвороби, не хочу наражати на небезпеку захворіти інших працівників. Сподіваюсь, що призначене лікування допоможе мені швидко повернутися на роботу»
І не треба вдавати в подробиці
anonim_31
все по ГОСТу!• 13 июня в 12:25
7
Тільки цікаво, як вірус.за 3 дні зникне?
anonim_16
Жена аллигатора• 13 июня в 12:27
8
Ответ дляОце потужно
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
Ніяких подробиць не треба! Чим більше інформації тим більше ризик що щось спитають та підловлять брехні
anonim_8
Барбітта• 13 июня в 12:26
9
Ответ дляРаботать надо
Якщо подзвонять можуть не повірити
Скажите просто : срачка.
heart 2

anonim_77
Оце потужно• 13 июня в 12:27
10
Ответ дляЖена аллигатора
Ніяких подробиць не треба! Чим більше інформації тим більше ризик що щось спитають та підловлять брехні
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
anonim_219
автор Работать надо • 13 июня в 12:27
11
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тільки цікаво, як вірус.за 3 дні зникне?
Ну я типу скажу що температура спала і я вийшла, керівництво працює в іншому офісі, лікар сказав що на 3 дні краще саме так
anonim_16
Жена аллигатора• 13 июня в 12:29
12
Ответ дляОце потужно
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
І що, куди висип за 3 дні дінеться? А що вам призначали? А як ви приймали? А дорогі ліки?
Кому ті питання потрібні
anonim_217
Коплю на груди• 13 июня в 12:31
13
Ответ дляОце потужно
Напишите вылезли пятна по телу, непонятные, может заразное. Нарисуйте румянами или помадой и сфоткайте
Или скажите подозрение на сифилис и скиньте диру фотку матильды
face_with_tears_of_joy 2
anonim_74
Оля_с_киркою• 13 июня в 12:45
14
А зачем вообще руководству симптомы и суть заболевания?)
Врач определил, что нужен больничный, значит нужен. Вы не прогуливаете, а лечитесь. Всё. К чему эти все подробности?
like 1
anonim_157
Добро с Кулаками• 13 июня в 12:50
15
Я так розумію що автору просто незручно після відпустки. Але у всіх бувають проблеми. Я би так і сказала сімейні обставини і взяла за свій рахунок. Але якщо вже є лікарняний то кажіть що ломота в тілі і температура. З температурою точно ніхто не ходить на роботу.
noavatar
Svitlo_• 13 июня в 13:07
16
Ніяк. Посто - я захворіла, іду на лікарняний.
anonim_77
Оце потужно• 13 июня в 13:29
17
Ответ дляЖена аллигатора
І що, куди висип за 3 дні дінеться? А що вам призначали? А як ви приймали? А дорогі ліки?
Кому ті питання потрібні
Аллергия оказалась
ИИ в помощь
anonim_41
Пригаю-цибаю• 13 июня в 16:52
18
Ответ дляРаботать надо
Якщо подзвонять можуть не повірити
Шморгайте в трубку.
anonim_41
Пригаю-цибаю• 13 июня в 16:52
19
Ответ дляБарбітта
Скажите просто : срачка.
3 дні?

anonim_41
Пригаю-цибаю• 13 июня в 16:53
20
Ответ дляОце потужно
Наоборот, хорошо напугать заразной болячкой
Зараза и 3 дня? Минимум 7. Для ОРЗ ок.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff