КошкинДом• 17 июня в 12:03
Ціни на житло просядуть з підняттям курсу?
Ціни якщо порімняти у нас в Україні і з-закордоном то майже то саме
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ціни впадуть
Піднімуться
ПАЦАНКА О• 17 июня в 12:14
Ні, не впадуть. Гривневі піднімуться на зростання курсу, на валютні це не вплине.
Заюшка_хозяюшка• 17 июня в 12:17
Цены если пориМняты, то в Киеве однушка за 40 тыс уе, в Барселоне такая будет 250+ тыс. С чем вы пориМнялы, что у вас одинаково вышло?
Дружная семейка• 17 июня в 12:17
У нас в соседний дом прилёт,сгорело тупо 3 этажа.Как думаете,надо оно сейчас или нет?Я пас, живём только в одной и усё.
рукиЖимолости• 17 июня в 14:43
Ще з 23 населених пунктів Синельниківщини Дніпропетровської області розпочали примусову евакуацію родин з дітьми, — ОВА
Вони у Шахтарській, Дубовиківській та Богинівській громадах. Протягом місяця залишити небезпечні території мають майже 3800 хлопців та дівчат. Ще із 7 громад району триває евакуація дорослих. Всі родини з дітьми вже виїхали з Новокиївки, Іллінки та Вищетарасівки, що на Нікопольщині. Продовжується евакуація всіх мешканців з однієї вулиці Марганця та майже 100 — Нікополя. В цілому із Синельниківщини вже виїхали понад 49,5 тис людей, із Нікопольщини – майже 750 жителів.
Оновлена версія• 17 июня в 18:57
Ответ дляПАЦАНКА О
С ростом курса валютная цена падает немного.