Манка Я• 17 июня в 13:42
Перевізник Київ- Кишинів
Розглядаю перевізників Євроклуб та ТТК Нова Україна. Ціна така приємна.
Хтось їздив з ними? Або порадьте своїх перевірених.
Манка Я
• 17 июня в 13:56
Ответ дляКофе в лобби
а яка ціна? мені теж треба
Я дивлюсь на Басфор або Інфобас. Ціна залежить від перевізника і часу.
Турагенція Tourdream• 17 июня в 13:57
З ’Нова Україна’ будьте уважні, часто не вказують, що рейси з пересадкою. Та й автопарк у них не найкращій.
А Гал транс чи Трансмарін не підходять рейси?
Манка Я
• 17 июня в 13:59
Ответ дляТурагенція Tourdream
По часу не підходить(( вже все передивилась. Щоб ідеально в аеропорт приїхати по часу, треба вибрати когось із них...
Манка Я
• 17 июня в 14:00
Ответ дляТурагенція Tourdream
За Євроклуб нічого не знаєте?
Турагенція Tourdream• 17 июня в 14:07
Ответ дляМанка Я
За Євроклуб нічого не знаєте?
Ні, з ними не стикалась
Яичница с беконом• 17 июня в 14:14
Евроклубом мої знайомі їздять до Німеччини і тільки цим перевізником, задоволенні. Ціна-якісь. Але теж бувають якісь негаразди не суттєві. Перевізник норм.
Манка Я
• 17 июня в 14:14
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую!!