sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Бизнес, Финансы - Выплаты и пособия
anonim_154
Прагматик флегма• 18 июня в 10:49

Зарплати держслужбовців вимагають прив’язати до результатів роботи

В Україні пропонують суттєво розширити концепцію «Держава в смартфоні» та перевести всі адміністративні послуги, які не потребують особистої присутності громадян, у цифровий формат.

Відповідна петиція №41/010146-26еп зареєстрована на адресу Кабміну. Її автор вважає, що максимальна цифровізація державних сервісів, відмова від паперових довідок і подальша децентралізація допоможуть скоротити бюрократію, підвищити ефективність роботи державного апарату та мінімізувати корупційні ризики під час надання адміністративних послуг.

Пропонують перевести всі доступні держпослуги у «Дію»

Однією з основних пропозицій є переведення у цифровий формат через застосунок «Дія» 100% державних адміністративних послуг, які не потребують фізичної присутності заявника.

На думку автора ініціативи, це дозволить спростити доступ до державних сервісів та скоротити необхідність особистого відвідування державних установ.

Паперові довідки хочуть замінити електронним обміном даними

Також петиція передбачає запровадження електронного документообігу між усіма органами державної влади.

Пропонується забезпечити автоматичний обмін інформацією між відомствами, що дозволить відмовитися від використання паперових довідок під час отримання адміністративних послуг.

Зарплати держслужбовців пропонують пов’язати з результатами роботи

Автор петиції також виступає за реформування системи оплати праці державних службовців.

Зокрема, пропонується прив’язати рівень заробітної плати до ефективності роботи та ключових показників діяльності (KPI) конкретного відомства, а також скоротити надмірно розширений штат державних органів.

Більшість повноважень з надання послуг пропонують передати громадам

Окремо в петиції пропонується продовжити реформу децентралізації.

Згідно з ініціативою, 80% повноважень з адміністрування послуг мають бути передані на рівень об’єднаних територіальних громад.
woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 2 dislike 2 like 1
22 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_40
Да_Я_Така_• 18 июня в 10:52
1
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
like 5 heart 2 dislike 1

anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 10:55
2
Ответ дляДа_Я_Така_
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
Раду можно было уволить с момента создания Советчицы.
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
face_with_tears_of_joy 7 woman_facepalming 1
anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 10:55
3
Удалено администрацией...
anonim_40
Да_Я_Така_• 18 июня в 10:55
4
Ответ дляПрагматик флегма
Раду можно было уволить с момента создания Советчицы.
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
Я тоже.
like 1
anonim_160
Бамбарбия! Кергуду.• 18 июня в 10:55
5
В нас секретар сілтради(тої яка в селі, не в отг, де робота заключається всіх посилать в отг) то60тис щомісяця за 25рік, в старости більга. В нормальних отг секретарів поприбирали, наші платять сумашедші гроші за повітря. Сумніваюсь, що їй щось уріжуть.
like 2
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 10:56
6
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В нас секретар сілтради(тої яка в селі, не в отг, де робота заключається всіх посилать в отг) то60тис щомісяця за 25рік, в старости більга. В нормальних отг секретарів поприбирали, наші платять сумашедші гроші за повітря. Сумніваюсь, що їй щось уріжуть.
Молодец, значит хорошо работает
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 10:56
7
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
кпи на любой службе должен быть
woman_facepalming 1
anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 10:57
8
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
Ви пишете без розуміння специфіки
like 4
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 11:00
9
Ответ дляКава з адреналіном
Ви пишете без розуміння специфіки
Ну да ну да, я ж никогда не сталкивалась с этими дармохавами
woman_facepalming 6 face_with_tears_of_joy 2

anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:02
10
Ответ дляПрагматик флегма
Ну да ну да, я ж никогда не сталкивалась с этими дармохавами
Ви ніколи не працювали, наприклад, на облікуванні електронних повідомлень в Дії. Це абсолютно точно
face_with_tears_of_joy 2
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 11:04
11
Ответ дляКава з адреналіном
Ви ніколи не працювали, наприклад, на облікуванні електронних повідомлень в Дії. Це абсолютно точно
Нет конечно
Не люблю тяжелую и опасную работу
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_55
Дую на вітер• 18 июня в 11:05
12
Дия - зло как и зеля
like 2 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 11:06
13
Ответ дляДую на вітер
Дия - зло как и зеля
Дия зло
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
like 1
anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:06
14
Ответ дляПрагматик флегма
Нет конечно
Не люблю тяжелую и опасную работу
Навіщо тоді патякати про те, про що поняття не маєте
like 1
anonim_154
автор Прагматик флегма • 18 июня в 11:06
15
Ответ дляКава з адреналіном
Навіщо тоді патякати про те, про що поняття не маєте
Вы уверены в этом?
anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:07
16
Ответ дляПрагматик флегма
Вы уверены в этом?
Ви ж підтвердили
anonim_55
Дую на вітер• 18 июня в 11:07
17
Ответ дляПрагматик флегма
Дия зло
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
Изыди зелебот. Ну что совсем плохо с зарплатой?
woman_facepalming 1
anonim_117
Аноним_1857• 18 июня в 11:07
18
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
Ну у нас есть, мы пишем туда только то что точно сделаем. Но к этому есть полно работы которая может возникнуть, а может не возникнуть. Ее делать надо, но только задним числом можно внести.
anonim_56
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:11
19
Ответ дляАноним_1857
Ну у нас есть, мы пишем туда только то что точно сделаем. Но к этому есть полно работы которая может возникнуть, а может не возникнуть. Ее делать надо, но только задним числом можно внести.
Певний відсоток звернень просто неможливо обробити і надати послугу, бо заявник не надав документи в повному обсязі. Звернення є - результата нема. Який тут може бути кпі

anonim_155
Там все розмивчато• 18 июня в 12:28
20
Дармоїди, харять неймовірно!
Прижердись біля корита і такі важні і зайняті одну бомажку тижнями роблять!
Чай відрами п´ють, от і вся робота... За дохера грошей!
anonim_8
ХвилювАллочка• 18 июня в 13:51
21
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
ну и дура, всегда рисуют показатели своим лучшие, а пашут лошадки
anonim_8
ХвилювАллочка• 18 июня в 13:53
22
Ответ дляДа_Я_Така_
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
это не рада, это какойто дурачек строчит петиции каждый день и толкает разную хреновуху
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff