Прагматик флегма• 18 июня в 10:49
Зарплати держслужбовців вимагають прив’язати до результатів роботи
В Україні пропонують суттєво розширити концепцію «Держава в смартфоні» та перевести всі адміністративні послуги, які не потребують особистої присутності громадян, у цифровий формат.
Відповідна петиція №41/010146-26еп зареєстрована на адресу Кабміну. Її автор вважає, що максимальна цифровізація державних сервісів, відмова від паперових довідок і подальша децентралізація допоможуть скоротити бюрократію, підвищити ефективність роботи державного апарату та мінімізувати корупційні ризики під час надання адміністративних послуг.
Пропонують перевести всі доступні держпослуги у «Дію»
Однією з основних пропозицій є переведення у цифровий формат через застосунок «Дія» 100% державних адміністративних послуг, які не потребують фізичної присутності заявника.
На думку автора ініціативи, це дозволить спростити доступ до державних сервісів та скоротити необхідність особистого відвідування державних установ.
Паперові довідки хочуть замінити електронним обміном даними
Також петиція передбачає запровадження електронного документообігу між усіма органами державної влади.
Пропонується забезпечити автоматичний обмін інформацією між відомствами, що дозволить відмовитися від використання паперових довідок під час отримання адміністративних послуг.
Зарплати держслужбовців пропонують пов’язати з результатами роботи
Автор петиції також виступає за реформування системи оплати праці державних службовців.
Зокрема, пропонується прив’язати рівень заробітної плати до ефективності роботи та ключових показників діяльності (KPI) конкретного відомства, а також скоротити надмірно розширений штат державних органів.
Більшість повноважень з надання послуг пропонують передати громадам
Окремо в петиції пропонується продовжити реформу децентралізації.
Згідно з ініціативою, 80% повноважень з адміністрування послуг мають бути передані на рівень об’єднаних територіальних громад.
Відповідна петиція №41/010146-26еп зареєстрована на адресу Кабміну. Її автор вважає, що максимальна цифровізація державних сервісів, відмова від паперових довідок і подальша децентралізація допоможуть скоротити бюрократію, підвищити ефективність роботи державного апарату та мінімізувати корупційні ризики під час надання адміністративних послуг.
Пропонують перевести всі доступні держпослуги у «Дію»
Однією з основних пропозицій є переведення у цифровий формат через застосунок «Дія» 100% державних адміністративних послуг, які не потребують фізичної присутності заявника.
На думку автора ініціативи, це дозволить спростити доступ до державних сервісів та скоротити необхідність особистого відвідування державних установ.
Паперові довідки хочуть замінити електронним обміном даними
Також петиція передбачає запровадження електронного документообігу між усіма органами державної влади.
Пропонується забезпечити автоматичний обмін інформацією між відомствами, що дозволить відмовитися від використання паперових довідок під час отримання адміністративних послуг.
Зарплати держслужбовців пропонують пов’язати з результатами роботи
Автор петиції також виступає за реформування системи оплати праці державних службовців.
Зокрема, пропонується прив’язати рівень заробітної плати до ефективності роботи та ключових показників діяльності (KPI) конкретного відомства, а також скоротити надмірно розширений штат державних органів.
Більшість повноважень з надання послуг пропонують передати громадам
Окремо в петиції пропонується продовжити реформу децентралізації.
Згідно з ініціативою, 80% повноважень з адміністрування послуг мають бути передані на рівень об’єднаних територіальних громад.
4
2
2
1
Да_Я_Така_• 18 июня в 10:52
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
5
2
1
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 10:55
Ответ дляДа_Я_Така_
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
Раду можно было уволить с момента создания Советчицы.
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
7
1
Да_Я_Така_• 18 июня в 10:55
Ответ дляПрагматик флегма
Раду можно было уволить с момента создания Советчицы.
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
Не понимаю чего тянут с этим вопросом...
Я тоже.
1
Бамбарбия! Кергуду.• 18 июня в 10:55
В нас секретар сілтради(тої яка в селі, не в отг, де робота заключається всіх посилать в отг) то60тис щомісяця за 25рік, в старости більга. В нормальних отг секретарів поприбирали, наші платять сумашедші гроші за повітря. Сумніваюсь, що їй щось уріжуть.
2
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 10:56
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
В нас секретар сілтради(тої яка в селі, не в отг, де робота заключається всіх посилать в отг) то60тис щомісяця за 25рік, в старости більга. В нормальних отг секретарів поприбирали, наші платять сумашедші гроші за повітря. Сумніваюсь, що їй щось уріжуть.
Молодец, значит хорошо работает
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 10:56
Ответ дляКава з адреналіном
Удалено администрацией...
кпи на любой службе должен быть
1
Кава з адреналіном• 18 июня в 10:57
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
Ви пишете без розуміння специфіки
4
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 11:00
Ответ дляКава з адреналіном
Ви пишете без розуміння специфіки
Ну да ну да, я ж никогда не сталкивалась с этими дармохавами
6
2
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:02
Ответ дляПрагматик флегма
Ну да ну да, я ж никогда не сталкивалась с этими дармохавами
Ви ніколи не працювали, наприклад, на облікуванні електронних повідомлень в Дії. Це абсолютно точно
2
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 11:04
Ответ дляКава з адреналіном
Ви ніколи не працювали, наприклад, на облікуванні електронних повідомлень в Дії. Це абсолютно точно
Нет конечно
Не люблю тяжелую и опасную работу
Не люблю тяжелую и опасную работу
3
1
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 11:06
Ответ дляДую на вітер
Дия - зло как и зеля
Дия зло
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
1
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:06
Ответ дляПрагматик флегма
Нет конечно
Не люблю тяжелую и опасную работу
Не люблю тяжелую и опасную работу
Навіщо тоді патякати про те, про що поняття не маєте
1
автор
Прагматик флегма
• 18 июня в 11:06
Ответ дляКава з адреналіном
Навіщо тоді патякати про те, про що поняття не маєте
Вы уверены в этом?
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:07
Ответ дляПрагматик флегма
Вы уверены в этом?
Ви ж підтвердили
Дую на вітер• 18 июня в 11:07
Ответ дляПрагматик флегма
Дия зло
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
Советчица храм мира и спокойствия душевно не спокойных
Изыди зелебот. Ну что совсем плохо с зарплатой?
1
Аноним_1857• 18 июня в 11:07
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
Ну у нас есть, мы пишем туда только то что точно сделаем. Но к этому есть полно работы которая может возникнуть, а может не возникнуть. Ее делать надо, но только задним числом можно внести.
Кава з адреналіном• 18 июня в 11:11
Ответ дляАноним_1857
Ну у нас есть, мы пишем туда только то что точно сделаем. Но к этому есть полно работы которая может возникнуть, а может не возникнуть. Ее делать надо, но только задним числом можно внести.
Певний відсоток звернень просто неможливо обробити і надати послугу, бо заявник не надав документи в повному обсязі. Звернення є - результата нема. Який тут може бути кпі
Там все розмивчато• 18 июня в 12:28
Дармоїди, харять неймовірно!
Прижердись біля корита і такі важні і зайняті одну бомажку тижнями роблять!
Чай відрами п´ють, от і вся робота... За дохера грошей!
Прижердись біля корита і такі важні і зайняті одну бомажку тижнями роблять!
Чай відрами п´ють, от і вся робота... За дохера грошей!
ХвилювАллочка• 18 июня в 13:51
Ответ дляПрагматик флегма
кпи на любой службе должен быть
ну и дура, всегда рисуют показатели своим лучшие, а пашут лошадки
ХвилювАллочка• 18 июня в 13:53
Ответ дляДа_Я_Така_
Можно уволить Раду полностью, а законы будет ии не менее эффективно делать.
это не рада, это какойто дурачек строчит петиции каждый день и толкает разную хреновуху
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу