12 галюцинаций• 20 июня в 08:40
Що подарувати дівчинці, 6 років?
Я хрещена, бачимося раз на рік, спілкуємося теж вкрай рідко, інтересів малої не знаю. Знаю, що йде в школу в цьому році, мила спокійна дівчинка. В районі 2000 грн.
ВсеПроВсехЗнаю• 20 июня в 08:41
От тому я не хрещу дітей для галочки, щоб потім ото така хрещена тут не писала.
8
2
Прилипало• 20 июня в 08:45
У мамы нельзя спросить? Мои шестилетки обожают Лего. Ну и от кукол не отказались бы, еще любят разные творческие наборы. Djeco в этом плане идеальные
автор
12 галюцинаций
• 20 июня в 08:45
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
От тому я не хрещу дітей для галочки, щоб потім ото така хрещена тут не писала.
Яка така? Спілкування немає не з моєї сторони, я малу вітаю з усіма святами, ставлюся до неї гарно і якщо від мене буде потрібна якась допомога - завжди прийду на поміч. Просто наша дружба з її мамою трошки стихла у зв´язку з різними обставинами.
2
автор
12 галюцинаций
• 20 июня в 08:47
Ответ дляПрилипало
У мамы нельзя спросить? Мои шестилетки обожают Лего. Ну и от кукол не отказались бы, еще любят разные творческие наборы. Djeco в этом плане идеальные
Сказала ’та нічого не треба’
щодо наборів творчості дякую, піду подивлюся що там буває
Дівчина Гілмор• 20 июня в 08:50
Ответ для12 галюцинаций
Сказала ’та нічого не треба’
щодо наборів творчості дякую, піду подивлюся що там буває
Вас по ходу там не дуже і хочуть бачити на святі.
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
ВсеПроВсехЗнаю• 20 июня в 08:50
Ответ для12 галюцинаций
Яка така? Спілкування немає не з моєї сторони, я малу вітаю з усіма святами, ставлюся до неї гарно і якщо від мене буде потрібна якась допомога - завжди прийду на поміч. Просто наша дружба з її мамою трошки стихла у зв´язку з різними обставинами.
:)
Ну от така. Дитині 6. Ви не знаєте що подарувати.
Навіщо такі хрещені взагалі?
Ну от така. Дитині 6. Ви не знаєте що подарувати.
Навіщо такі хрещені взагалі?
2
автор
12 галюцинаций
• 20 июня в 08:52
Ответ дляДівчина Гілмор
Вас по ходу там не дуже і хочуть бачити на святі.
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
Вони не святкують, я просто заїду привітати, кожен рік так роблю, просто до будинку приїжджаю і ми йдемо на якусь каву, я дарую подарунок, усьо.
Умничка-помощничка• 20 июня в 08:53
Ответ дляДівчина Гілмор
Вас по ходу там не дуже і хочуть бачити на святі.
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
Купіть всього по трохи на таку суму в один красивий пакет.
Блокноти, наклейки, ручки кольорові, фломастери, розмальовку, пластилін повітряний, кінетичний пісок, маленьке лего.
Дівчинці буде приємно, що всього багато і все різне
Тоже сложилось такое впечатление. Нафиг ей вообще туда ехать непонятно
Умничка-помощничка• 20 июня в 08:53
Ответ для12 галюцинаций
Вони не святкують, я просто заїду привітати, кожен рік так роблю, просто до будинку приїжджаю і ми йдемо на якусь каву, я дарую подарунок, усьо.
Зачем вам это?
автор
12 галюцинаций
• 20 июня в 08:56
Ответ дляУмничка-помощничка
Зачем вам это?
Ми колись були гарні подруги, дружили багато років. Одна з причин через яку перестали спілкуватися її новий чоловік, який, на мій погляд, дуже сильно її подавляє, забороняє кудись ходити зайвий раз, зустрічатися з подругами, контролює. Ми гарно ладнаємо коли зустрічаємося, просто що вона тепер ’ніколи не може’ вийти. У мене теплі почуття до похресниці, мала до мене теж дуже привітна і відкрита, хочу привітати.
3
Умничка-помощничка• 20 июня в 08:58
Ответ для12 галюцинаций
Ми колись були гарні подруги, дружили багато років. Одна з причин через яку перестали спілкуватися її новий чоловік, який, на мій погляд, дуже сильно її подавляє, забороняє кудись ходити зайвий раз, зустрічатися з подругами, контролює. Ми гарно ладнаємо коли зустрічаємося, просто що вона тепер ’ніколи не може’ вийти. У мене теплі почуття до похресниці, мала до мене теж дуже привітна і відкрита, хочу привітати.
Понятно(
из желе я• 20 июня в 10:12
Ответ для12 галюцинаций
Вони не святкують, я просто заїду привітати, кожен рік так роблю, просто до будинку приїжджаю і ми йдемо на якусь каву, я дарую подарунок, усьо.
Если не празднуют зачем поздравлять?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
