КошкинДом• Изменено 20 июня в 12:44
Укр. почта -це дно.
Як покарати безвідповідальних працівників, які не доставили сповіщення про те, що є заказний лист і через це в мене великі проблеми. Наперед папишу, що я не знала про те, що мені повенет прийти цей лист. Лист пролежав 2 неділі на пошті і поїхав назад.
показать весь текст
1
1
Все будет, но потом• 20 июня в 12:58
Ситуация кнш- дно. но название темы- я не согласна. Я наоборот сейчас бы пела дифирамбы укрпочте. Посылка Черкассы -Одесса вручена получателю за неполные сутки!!! при этом НП везет мне лекарства коробочку 2 суток.. цена за лекарство 130 грн. УП- коробка, что я еле подняла 195. Нп было б 300. так что не все однозначно.
2
Оченьценная• 20 июня в 12:58
Это реально проблема. Что ж, подавайте апелляцию в суд. На почте оставьте жалобу и затребуйте ответ. Будет дополнительное доказательство. Самое поганое, что на судебный сбор влетаете.
3
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:59
Ответ дляparele
Ну дивиться. В нашому сільському відділенні залишилася одна поштарка. На 4 тис.подвірь. Відділення працює три рази на тиждень. Тобто в кращому випадку, вона отримує 3 тисячі гривень на місяць.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
В нашому відділенні 2 оператори і поштарка. Мені не потрібна робота. І це не нормально, що не доставляються важливі листи. І потім у людей виникають великі проблеми.
6
САМ_ТАКОЙ• 20 июня в 12:59
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
И что вам сказали дословно?
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:59
Ответ дляпобольшомусекретику
А на телефон уведомление не приходит?
не прийшло теж
Аноним с кешбеком• 20 июня в 13:00
автор,на каждле заказное письмо оформляется как посылка и его можно отследить...должно было прийти оповещение
Значит надо• 20 июня в 13:00
Ответ дляКошкинДом
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
Тобто є якась судова справа, невирішена суперечка, а ви не очікуєте при цьому лист?
Листноноша міг тричі приходити до вас у робочий час, ви вдома були? На конверті ваш номер телефону зазначений? Лист з повідомленням чи простий рекомендований?
Листноноша міг тричі приходити до вас у робочий час, ви вдома були? На конверті ваш номер телефону зазначений? Лист з повідомленням чи простий рекомендований?
2
автор
КошкинДом
• 20 июня в 13:01
Ответ дляОченьценная
Это реально проблема. Что ж, подавайте апелляцию в суд. На почте оставьте жалобу и затребуйте ответ. Будет дополнительное доказательство. Самое поганое, что на судебный сбор влетаете.
Вже влитіла. І це все завдяки бездіяльності УП.
Залізна пані• 20 июня в 13:01
Ответ дляКошкинДом
а хто ж тоді за це несе відповідальність?
Никто. Если письмо вам не было вручено то и вашу ответственность можно оспаривать.
3
Аноним с кешбеком• 20 июня в 13:02
Ответ дляЗалізна пані
Никто. Если письмо вам не было вручено то и вашу ответственность можно оспаривать.
тцк повестки много пришли получать?
кто-то оспорил?
Значит надо• 20 июня в 13:04
Ответ дляКошкинДом
Про посилки приходить завжди сповіщення. А от про цей лист взагалі нуль, ні на телефон, ні в живу.
Ваш телефон зазначено відправником?
Не гавкаю- но охраняю• 20 июня в 13:05
Ответ дляДую на вітер
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
Сейчас звонят. Раньше приходили корешки в почту/охрана в доме/консьержка
По теме: вам наверное звонили, но там указан другой номер получателя, по тому номеру и звонили
По теме: вам наверное звонили, но там указан другой номер получателя, по тому номеру и звонили
Залізна пані• 20 июня в 13:05
Ответ дляАноним с кешбеком
тцк повестки много пришли получать?
кто-то оспорил?
У меня с судебными письмами так было дважды, никто не уведомлял о судах, я уже получала уведомления от исполнительной. И только потом адвокат сказала, что надо было в самом начале сразу оспаривать судебное решение. Но вы сами понимаете, без адвоката, который не две копейки стоит, это еще тот квест. Но оспаривать можно, что вы не получали судебное уведомление и потому розгляд справы без вас - неправомерен, и судебные издержки так само. Но это нефиговая канитель.
1
Завтра не пью• 20 июня в 13:06
Ответ дляЗначит надо
Давайте не про ’насрати’, а про те, що вони вам сказали, у вас поштовий ящик є, він лише з вашим доступом
Це заказний лист, а не звичайний
Значит надо• 20 июня в 13:07
Ответ дляКошкинДом
В нашому відділенні 2 оператори і поштарка. Мені не потрібна робота. І це не нормально, що не доставляються важливі листи. І потім у людей виникають великі проблеми.
А як та поштарка і оператори разом з завідубчим відділення має сортувати важливий лист чи ні?
Ви ніколи не працювали з номенклатурою, там за основу читаються лише цифри, а ви Пупкова чи ви КМУ їм байдуже.
Ви ніколи не працювали з номенклатурою, там за основу читаються лише цифри, а ви Пупкова чи ви КМУ їм байдуже.
5
Не гавкаю- но охраняю• 20 июня в 13:07
Ответ дляпу_пугренчик
Я по іншим питанням залишила скаргу . А саме за послугу додаткову, яку не надали , але вписали в чек . Ціна питання була 3,40 грн . Прийшла делегація з пошти додому , принесли гроші, просили забрати скаргу
О, вы как я) правильно делаете. А то все смеются, а потом вот такое обслуживание как массовое явление. Я тоже хожу за пакетики с супермаркетов разбираться
Не гавкаю- но охраняю• 20 июня в 13:09
Ответ дляparele
Ну дивиться. В нашому сільському відділенні залишилася одна поштарка. На 4 тис.подвірь. Відділення працює три рази на тиждень. Тобто в кращому випадку, вона отримує 3 тисячі гривень на місяць.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Это проблема людей (клиентов)? Вы точно ничего не путаете???
5
1
Значит надо• 20 июня в 13:12
Ответ дляЗавтра не пью
Це заказний лист, а не звичайний
Мені не треба роз´яснювати, дякую!
Заказного, до вашого відома, нема. Є рекомендований і рекомендований зі сповіщенням. Автор про це нічого не уточнює, а також не уточнює щодо її номеру телефону в адресі отримувача.
Заказного, до вашого відома, нема. Є рекомендований і рекомендований зі сповіщенням. Автор про це нічого не уточнює, а також не уточнює щодо її номеру телефону в адресі отримувача.
Герцогиня• 20 июня в 13:13
всегда уведомление на телефон приходит - странно, что вам не пришло...
Залізна пані• 20 июня в 13:13
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Это проблема людей (клиентов)? Вы точно ничего не путаете???
Ну а чья это проблема если страдают от этого люди, а не господин смилянский, который скоро открыто будет срать на людей и посылать их за неудобные вопросы и замечания?! Это реальность. Можно уже достать голову из песка и понять, что в стране абсолютное беззаконие, самоуправство и коррупция, которые скоро поглотят все и всех.
3
Анонимарик• 20 июня в 13:16
Ответ дляЖертва интернета
В почтовом ящике не было уведомления? Раньше кидали
И сейчас кидают.
Точнее в ящике оставляют уведомление и еще на телефон приходит смс.
Точнее в ящике оставляют уведомление и еще на телефон приходит смс.
1
Пенек Возмездия• 20 июня в 13:23
Ответ дляparele
Ну дивиться. В нашому сільському відділенні залишилася одна поштарка. На 4 тис.подвірь. Відділення працює три рази на тиждень. Тобто в кращому випадку, вона отримує 3 тисячі гривень на місяць.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Це не виправдання безвідповідальності співробітників. 2 чи 3 тис зп, вони мають виконувати свою роботу.
А взагалі коли директор отримує мільйон, а працівники мінімалку це дно.
А взагалі коли директор отримує мільйон, а працівники мінімалку це дно.
2
1
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
В райцентрі пошта стоїть зачинена, раніше двічі на тиждень приїжджав працівник для видачі посилок, зараз один раз, але відчуваю, що ще трохи і буде раз в місяць чи рік.
Укрпошті зп тільки на скотину смілянського вистачає, а поштарок шукають на страшні гроші - 2800грн. в місяць, тому ще ті хто хоч якось там є рвати на собі жили не будуть і правильно роблять.
Укрпошті зп тільки на скотину смілянського вистачає, а поштарок шукають на страшні гроші - 2800грн. в місяць, тому ще ті хто хоч якось там є рвати на собі жили не будуть і правильно роблять.
автор
КошкинДом
• 20 июня в 13:39
Ответ дляЗначит надо
Тобто є якась судова справа, невирішена суперечка, а ви не очікуєте при цьому лист?
Листноноша міг тричі приходити до вас у робочий час, ви вдома були? На конверті ваш номер телефону зазначений? Лист з повідомленням чи простий рекомендований?
Листноноша міг тричі приходити до вас у робочий час, ви вдома були? На конверті ваш номер телефону зазначений? Лист з повідомленням чи простий рекомендований?
А ви книжки пишете? Для чого ви придумуєте. Яка суперечка. Повторюю ще раз Я НЕ ЗНАЛА ПРО СУДОВУ СПРАВУ І НЕ ОЧІКУВАЛА НІЯКОГО ЛИСТА!!! На відділенні мені було сказано, що листоноша не зовов´язана приносити мені пповідомлення про листа, так як вони не обслуговують мою адресу, а обслуговує інше відділення, це був квітень місяць. А інше відділення почало обслуговувати мою адресу тільки з травня місяця. Ви видно не читаєте те що я пишу, зате гарно придумуєте.
Файна_зупка• 20 июня в 13:39
Укрпочта это топчик по цене.
Все остальное я в состоянии сама контролировать.Стоит приложение,все видно.
Все остальное я в состоянии сама контролировать.Стоит приложение,все видно.
1
Значит надо• 20 июня в 13:44
Ответ дляКошкинДом
А ви книжки пишете? Для чого ви придумуєте. Яка суперечка. Повторюю ще раз Я НЕ ЗНАЛА ПРО СУДОВУ СПРАВУ І НЕ ОЧІКУВАЛА НІЯКОГО ЛИСТА!!! На відділенні мені було сказано, що листоноша не зовов´язана приносити мені пповідомлення про листа, так як вони не обслуговують мою адресу, а обслуговує інше відділення, це був квітень місяць. А інше відділення почало обслуговувати мою адресу тільки з травня місяця. Ви видно не читаєте те що я пишу, зате гарно придумуєте.
Які книжки? Питання, які суперечать інтересам сторін і є суперечкою. І якщо цю суперечку не вирішено зацікавленими сторонами, то подається позов до суду.
І я читаю уважно. А от ви, навідміну, ігноруєте прості уточнючі питання.
І замість того, поки маєте змогу зібрати інформацію для суду, щодо заперечення про належне повідомлення вас, як адресата, зосереджуєтеся на скаргах на УП, на їх людяності, небайдужості і т.п.
Удачі вам.
І я читаю уважно. А от ви, навідміну, ігноруєте прості уточнючі питання.
І замість того, поки маєте змогу зібрати інформацію для суду, щодо заперечення про належне повідомлення вас, як адресата, зосереджуєтеся на скаргах на УП, на їх людяності, небайдужості і т.п.
Удачі вам.
3
Бараболька• 20 июня в 13:45
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Яка зарплата,таке й ставлення до роботи.
2
автор
КошкинДом
• 20 июня в 13:48
Ответ дляЗначит надо
Собі наліпіть
, замість шкі
Ви чого така нервова, жіночко???
Значит надо• 20 июня в 13:51
Ответ дляКошкинДом
Ви чого така нервова, жіночко???
Я? Автор, це ж у вас великі проблеми, а не у мене. І це ви нервуєтеся щодо листа, а не я. Чи не так?
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу