КошкинДом• Изменено 20 июня в 12:44
Укр. почта -це дно.
Як покарати безвідповідальних працівників, які не доставили сповіщення про те, що є заказний лист і через це в мене великі проблеми. Наперед папишу, що я не знала про те, що мені повенет прийти цей лист. Лист пролежав 2 неділі на пошті і поїхав назад.
показать весь текст
1
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 13:54
Ответ дляЗначит надо
Я? Автор, це ж у вас великі проблеми, а не у мене. І це ви нервуєтеся щодо листа, а не я. Чи не так?
А при чом тут проблеми? Я про те, що ви нервова дуже, бажаєте щось ліпити кудись...Так, зосереджуюсь на скаргах, тому що люди повинні відповідати, за те що не виконують свою роботу.
3
Голодаю• 20 июня в 14:04
Ответ дляДую на вітер
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
Обязаны принести в ящик почтовый сообщение, ещё там есть телефон, могли и позвонить
2
1
Мовчу, але хочу• 20 июня в 16:08
Ответ дляКошкинДом
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
Є Дія, є орендатабот.
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
3
2
автор
КошкинДом
• 20 июня в 16:46
Ответ дляМовчу, але хочу
Є Дія, є орендатабот.
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
А ви думаєте я не знаю, що це все є?´ Дією не користуюсь. Повторюю ще раз, я не знала що взагалі був суд, дізналась тоді, коли виконавча заблокувала рахунки, а це вже пройшло 2 місяці. А якби я отримала листа вчасно, все було б по іншому.
1
Мовчу, але хочу• 20 июня в 16:48
Ответ дляКошкинДом
А ви думаєте я не знаю, що це все є?´ Дією не користуюсь. Повторюю ще раз, я не знала що взагалі був суд, дізналась тоді, коли виконавча заблокувала рахунки, а це вже пройшло 2 місяці. А якби я отримала листа вчасно, все було б по іншому.
Якби у вас була Дія, ви б дізналися вчасно. Правда, треба в неї регулярно заходити. Ціна досвіду.
І що, несправедливо вас засудили? Подайте апеляцію
І що, несправедливо вас засудили? Подайте апеляцію
1
Кружите меня,кружите• 21 июня в 02:00
Ответ дляЗначит надо
Які книжки? Питання, які суперечать інтересам сторін і є суперечкою. І якщо цю суперечку не вирішено зацікавленими сторонами, то подається позов до суду.
І я читаю уважно. А от ви, навідміну, ігноруєте прості уточнючі питання.
І замість того, поки маєте змогу зібрати інформацію для суду, щодо заперечення про належне повідомлення вас, як адресата, зосереджуєтеся на скаргах на УП, на їх людяності, небайдужості і т.п.
Удачі вам.
І я читаю уважно. А от ви, навідміну, ігноруєте прості уточнючі питання.
І замість того, поки маєте змогу зібрати інформацію для суду, щодо заперечення про належне повідомлення вас, як адресата, зосереджуєтеся на скаргах на УП, на їх людяності, небайдужості і т.п.
Удачі вам.
Меньше фантазируйте и перекручивайте ситуацию, про которую нифига не знаете. Автор права - пишите книжки, бумага всё стерпит.
1
1
Значит надо• 21 июня в 13:17
Ответ дляКружите меня,кружите
Меньше фантазируйте и перекручивайте ситуацию, про которую нифига не знаете. Автор права - пишите книжки, бумага всё стерпит.
Мої фантазії? Тоді уважно читайте тему очима.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
2
Кружите меня,кружите• 21 июня в 13:18
Ответ дляЗначит надо
Мої фантазії? Тоді уважно читайте тему очима.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
С больной головы на здоровую. У Вас горе от ума?
1
Значит надо• 21 июня в 13:23
Ответ дляКружите меня,кружите
С больной головы на здоровую. У Вас горе от ума?
Вам зі своєю здоровою головою важко дається 10 пост автора і вся подальша інформація стосовно теми, а саме, процес офіційного повідомлення позовного відповідача. Тому ви, як і автор, перейшли на особистості і звинуватили мене у моїх фантазіях.
Отже, пост 6 був правдивий.
Отже, пост 6 був правдивий.
1
Кружите меня,кружите• 21 июня в 13:24
Ответ дляЗначит надо
Вам зі своєю здоровою головою важко дається 10 пост автора і вся подальша інформація стосовно теми, а саме, процес офіційного повідомлення позовного відповідача. Тому ви, як і автор, перейшли на особистості і звинуватили мене у моїх фантазіях.
Отже, пост 6 був правдивий.
Отже, пост 6 був правдивий.
Вам к доктору. Хорошего дня!
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу