sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Курьерские службы
anonim_11
КошкинДом• Изменено 20 июня в 12:44

Укр. почта -це дно.

Як покарати безвідповідальних працівників, які не доставили сповіщення про те, що є заказний лист і через це в мене великі проблеми. Наперед папишу, що я не знала про те, що мені повенет прийти цей лист. Лист пролежав 2 неділі на пошті і поїхав назад.
показать весь текст
crying_face 1 heart 1
70 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 13:54
61
Ответ дляЗначит надо
Я? Автор, це ж у вас великі проблеми, а не у мене. І це ви нервуєтеся щодо листа, а не я. Чи не так?
А при чом тут проблеми? Я про те, що ви нервова дуже, бажаєте щось ліпити кудись...Так, зосереджуюсь на скаргах, тому що люди повинні відповідати, за те що не виконують свою роботу.
face_with_tears_of_joy 3

anonim_180
Голодаю• 20 июня в 14:04
62
Ответ дляДую на вітер
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
Обязаны принести в ящик почтовый сообщение, ещё там есть телефон, могли и позвонить
like 2 dislike 1
anonim_88
Мовчу, але хочу• 20 июня в 16:08
63
Ответ дляКошкинДом
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
Є Дія, є орендатабот.
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
woman_facepalming 3 like 2
anonim_11
автор КошкинДом • 20 июня в 16:46
64
Ответ дляМовчу, але хочу
Є Дія, є орендатабот.
Є сайт судових рішень.
І так, це ваш клопіт дізнатися вчасно.
Іноді навмисно так роблять, людина пропускає сроки оскарження і справа вирішена. Не на вашу, звісно, користь
А ви думаєте я не знаю, що це все є?´ Дією не користуюсь. Повторюю ще раз, я не знала що взагалі був суд, дізналась тоді, коли виконавча заблокувала рахунки, а це вже пройшло 2 місяці. А якби я отримала листа вчасно, все було б по іншому.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_88
Мовчу, але хочу• 20 июня в 16:48
65
Ответ дляКошкинДом
А ви думаєте я не знаю, що це все є?´ Дією не користуюсь. Повторюю ще раз, я не знала що взагалі був суд, дізналась тоді, коли виконавча заблокувала рахунки, а це вже пройшло 2 місяці. А якби я отримала листа вчасно, все було б по іншому.
Якби у вас була Дія, ви б дізналися вчасно. Правда, треба в неї регулярно заходити. Ціна досвіду.
І що, несправедливо вас засудили? Подайте апеляцію
woman_facepalming 1
anonim_108
Кружите меня,кружите• 21 июня в 02:00
66
Ответ дляЗначит надо
Які книжки? Питання, які суперечать інтересам сторін і є суперечкою. І якщо цю суперечку не вирішено зацікавленими сторонами, то подається позов до суду.
І я читаю уважно. А от ви, навідміну, ігноруєте прості уточнючі питання.
І замість того, поки маєте змогу зібрати інформацію для суду, щодо заперечення про належне повідомлення вас, як адресата, зосереджуєтеся на скаргах на УП, на їх людяності, небайдужості і т.п.
Удачі вам.
Меньше фантазируйте и перекручивайте ситуацию, про которую нифига не знаете. Автор права - пишите книжки, бумага всё стерпит.
face_with_tears_of_joy 1 like 1
anonim_182
Значит надо• 21 июня в 13:17
67
Ответ дляКружите меня,кружите
Меньше фантазируйте и перекручивайте ситуацию, про которую нифига не знаете. Автор права - пишите книжки, бумага всё стерпит.
Мої фантазії? Тоді уважно читайте тему очима.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
woman_facepalming 2
anonim_108
Кружите меня,кружите• 21 июня в 13:18
68
Ответ дляЗначит надо
Мої фантазії? Тоді уважно читайте тему очима.
Я ще в першому пості написала про борги автора, але в 10 автор заперечує про все і пише, що нічого не знала про суди, а тому, як видно з наслідків, про відкриття виконавчого впровадження теж, до поки не заблокували її рахунки. Про підстави, з яких відкривають ВВ, ви ж, очевидно, в курсі.
А тому, прикро. Прикро для вас, що ви не вмієте системно аналізувати саму просту інформацію, яку автор виклала ще в старпості.
С больной головы на здоровую. У Вас горе от ума?
like 1
anonim_182
Значит надо• 21 июня в 13:23
69
Ответ дляКружите меня,кружите
С больной головы на здоровую. У Вас горе от ума?
Вам зі своєю здоровою головою важко дається 10 пост автора і вся подальша інформація стосовно теми, а саме, процес офіційного повідомлення позовного відповідача. Тому ви, як і автор, перейшли на особистості і звинуватили мене у моїх фантазіях.
Отже, пост 6 був правдивий.
woman_facepalming 1

anonim_108
Кружите меня,кружите• 21 июня в 13:24
70
Ответ дляЗначит надо
Вам зі своєю здоровою головою важко дається 10 пост автора і вся подальша інформація стосовно теми, а саме, процес офіційного повідомлення позовного відповідача. Тому ви, як і автор, перейшли на особистості і звинуватили мене у моїх фантазіях.
Отже, пост 6 був правдивий.
Вам к доктору. Хорошего дня!
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff