КошкинДом• Изменено 20 июня в 12:44
Укр. почта -це дно.
Як покарати безвідповідальних працівників, які не доставили сповіщення про те, що є заказний лист і через це в мене великі проблеми. Наперед папишу, що я не знала про те, що мені повенет прийти цей лист. Лист пролежав 2 неділі на пошті і поїхав назад.
1
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:45
Ответ дляНеКонец-Света
Никак
а хто ж тоді за це несе відповідальність?
Дую на вітер• 20 июня в 12:47
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
12
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:47
Ответ дляпу_пугренчик
Залиште скаргу на оф.сайті
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
4
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:49
Ответ дляДую на вітер
Не знала, що мають приходити й казати. Думала, що треба самостійно туди йти питати
Має прийти сповіщення, це по-перше, а по-друге я взагалі не знала, що цей лист має мені прийти.
4
Значит надо• 20 июня в 12:49
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Давайте не про ’насрати’, а про те, що вони вам сказали, у вас поштовий ящик є, він лише з вашим доступом
1
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:49
Ответ дляЗначит надо
Відправник листа не попереджав вас про відправку? Борги?
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
кураГАЛЯ• 20 июня в 12:50
это вчера смелянский гамн...ми назвал всех украинцев, кто считает, что у него большая зарплата?
7
1
Паспортний стіл• 20 июня в 12:50
Ответ дляпу_пугренчик
Залиште скаргу на оф.сайті
и в гугле отзыв на это отделение с подробным описанием проблемы
1
Дую на вітер• 20 июня в 12:51
Ответ дляКошкинДом
Має прийти сповіщення, це по-перше, а по-друге я взагалі не знала, що цей лист має мені прийти.
Ну так, чогось не подумала, що як людина дізнається, що на неї чекає лист, якщо того листа не чекає.
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
пу_пугренчик• 20 июня в 12:51
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Я по іншим питанням залишила скаргу . А саме за послугу додаткову, яку не надали , але вписали в чек . Ціна питання була 3,40 грн . Прийшла делегація з пошти додому , принесли гроші, просили забрати скаргу
9
1
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:51
приходит смс сообщение или вайбер, додаток укр пошти есть?
4
4
Паспортний стіл• 20 июня в 12:51
Ответ длякураГАЛЯ
это вчера смелянский гамн...ми назвал всех украинцев, кто считает, что у него большая зарплата?
ох он и с*кАтина слов нет-интересно долго еще будет там сидеть
1
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:52
Ответ дляПаспортний стіл
ох он и с*кАтина слов нет-интересно долго еще будет там сидеть
какая разница кто там будет сидеть, меня интересует откуда такие зарплаты у директора
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:53
Ответ дляЗначит надо
Давайте не про ’насрати’, а про те, що вони вам сказали, у вас поштовий ящик є, він лише з вашим доступом
Поштова скриня є, туди приходять регулярно всі квитанціїї, він закривається на замочок. На пошті мені сказали що поштарка не зобов´язана вам приносити сповіщення, бо ваша адреса не обслуговується їхнім відділом, обслуговується іншим. Це був квітень місяць. Пішла на те відділення про яку мені сказали, а там мені відповіли, що так моя адреса обслуговується у них, але з травня місяця. Ось і все.
1
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:54
Ответ дляДую на вітер
Ну так, чогось не подумала, що як людина дізнається, що на неї чекає лист, якщо того листа не чекає.
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
Це має хтось прийти і сказати, чи надіслати вам листа, що на вас чекає лист
Вам має прийти сповіщення з пошти, що на вас чекає такий лист.
1
Паспортний стіл• 20 июня в 12:55
Ответ дляАноним с кешбеком
какая разница кто там будет сидеть, меня интересует откуда такие зарплаты у директора
сам он себе ее поставил))-это общеизвестный факт
Ответ дляКошкинДом
Вчора була в тому відділенні, хотіла вияснити чому не доставили сповіщення, їм настільки на все нас.....ти, байдужість до людей і до роботи, це їхнє все.
Ну дивиться. В нашому сільському відділенні залишилася одна поштарка. На 4 тис.подвірь. Відділення працює три рази на тиждень. Тобто в кращому випадку, вона отримує 3 тисячі гривень на місяць.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
Якщо спитаєте, скоріш за все, у Вашому відділенні Вам запропонують десяток вакансій. Можете влаштовуватися на будь яку з них, та показати, як проявляти небайдужість.
11
10
3
Все будет, но потом• 20 июня в 12:55
Ответ дляКошкинДом
Ні. Це лист з суду, про який я навіть не знала, що він був.
то вроде можно подать апелляцию
автор
КошкинДом
• 20 июня в 12:55
Ответ дляАноним с кешбеком
приходит смс сообщение или вайбер, додаток укр пошти есть?
Про посилки приходить завжди сповіщення. А от про цей лист взагалі нуль, ні на телефон, ні в живу.
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:56
Ответ дляПаспортний стіл
сам он себе ее поставил))-это общеизвестный факт
ну так придет другой и еще большую поставит.. сам механизм не урегулирован...как и у депутатов. нет привязки к минимальной зарплате
Дую на вітер• 20 июня в 12:56
Ответ дляКошкинДом
Вам має прийти сповіщення з пошти, що на вас чекає такий лист.
Типу на телефон?
Паспортний стіл• 20 июня в 12:57
Ответ дляАноним с кешбеком
ну так придет другой и еще большую поставит.. сам механизм не урегулирован...как и у депутатов. нет привязки к минимальной зарплате
ну да, ..мы все лохи вы к этому ведете))
Аноним с кешбеком• 20 июня в 12:57
Ответ дляПаспортний стіл
ну да, ..мы все лохи вы к этому ведете))
да, лохи..потому что беззаконие
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу