sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Он, она
anonim_165
ЯяяКакаджамбо• 21 июня в 19:00

Як відрізнити коли потрібно розлучатись, а коли ще можна щось змінити?

За останній рік чоловік остаточно злетів з катушок, до того він міняв професію, багато вчився і за цей час його видно розвезло. Проблеми зараз з грошима постійно, в притик на все хватає, на фоні того якісь ідіотські суперечки, наприклад взяв мою машину, виіздив бензин, я питаю чому не заправив: я тобі постійно заправляю і доказує це, хоча це абсолютно не так і бісять такі дрібниці. Наприклад вдома закінчилась вода, олія, сіль ти можеш тижнями це просити купити- реакціі 0.
Постійно доказує що він все для нас робить, але він майже нічого зараз не робить. Постійно якась тупа брехня по дрібницях, вчора вони мали з хлопцями зібратися і він про це мені давніше говорив, я нічого не мала проти, вжень питаю: ти куди?
До майстра машину потрібно подивитись, мене це прям вивело з себе, бо такоі дибільноі брехні купа. На рівні, він буде їсти борщ, я запитаю що ти їж він скаже капусняк, вічно сваримось через таку фігню що мені соромно і на фоні цього нікуди не ходимо. Намагаюсь поговорити, щось запитати, абсолютно всі питання переводяться на мене як в попугая і вся вина теж перекладається на мене.
показать весь текст
woman_facepalming 14 crying_face 3 dislike 2
171 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:22
61
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Він сам мене абсолютно не дратує, мене дратує цей пох……зм
Бо ви хочете те, що йому не потрібно. Вам хочеться щоб він за вас щось зробив, бо вам ліньки, а йому теж лінь. Ви прагнете суєти, він втомився від ваших хотелок.
like 3 woman_facepalming 2 heart 1

anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:23
62
Ответ дляВесела пiсенька
Мать года. Пытаясь перебесить мужа, Вы и ребёнка не кормите.
Да, діти голодають місяцями.
woman_facepalming 7 like 1 face_with_tears_of_joy 1 crying_face 1
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:23
63
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А для чого ця брехня в дрібницях щоденно по 10 разів?
Бо ви все занадто контролюєте як малу дитину, часто критикуєте і постійно незадоволенні.
woman_facepalming 2 heart 1 like 1
anonim_195
Стріляний птах• 21 июня в 19:24
64
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Да, діти голодають місяцями.
И еще видят постоянные мамины спектакли из-за капусняка и снятой футболки
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 2
anonim_88
ГонУрова дівка• 21 июня в 19:24
65
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Удалено администрацией...
Та да, я рада, что Вы начинаете это осознавать, что это такая мелочь, пусть хоть журеком его назовёт, лишь бы ел и зарабатывал на него.
face_with_tears_of_joy 2
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:24
66
Ответ дляКарусель-весель
Бо ви хочете те, що йому не потрібно. Вам хочеться щоб він за вас щось зробив, бо вам ліньки, а йому теж лінь. Ви прагнете суєти, він втомився від ваших хотелок.
За мене? В якому сенсі за мене? Що наприклад я хочу щоб він зробив за мене?
woman_facepalming 4 dislike 2 like 1
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:25
67
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вам подобається коли вас брешуть, мені ні
То не контролюйте.
heart 3 woman_facepalming 1
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:25
68
Ответ дляКарусель-весель
Бо ви все занадто контролюєте як малу дитину, часто критикуєте і постійно незадоволенні.
Я взагалі нічого не критикую і не не задоволена постійно, я не ішак і не кінь, це його побут такий самий як і мій
woman_facepalming 4 like 3
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:26
69
Ответ дляКарусель-весель
То не контролюйте.
В чому я його контролюю?
woman_facepalming 4

anonim_199
Указка• 21 июня в 19:26
70
Коли розлучитеся в вас є дохід для життя?
like 5
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:26
71
Ответ дляСтріляний птах
И еще видят постоянные мамины спектакли из-за капусняка и снятой футболки
Да, шоу зі спецефектами
woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 3
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:27
72
Ответ дляУказка
Коли розлучитеся в вас є дохід для життя?
А це тут до чого?)))
woman_facepalming 8 dislike 1
anonim_199
Указка• 21 июня в 19:27
73
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А це тут до чого?)))
Ну а за що будете їсти з дітьми?
heart 5
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:28
74
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну ок, не готую, а пити що? Так день два 5, я теж хочу істи і діти хочуть істи, немає простоі оліі для смаження чи салату ок, в хід йде все кунжутна, оливкова, смалець, масло і так поки все не закінчиться і тоді все рівно я йду і купую олію ( олія це один із 20 прикладів)
І що така проблема вам була купити олію? Раз смажите то діти вже досить дорослі. Вони не можуть зганяти за олією, водою, сіллю?
heart 3 woman_facepalming 1
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:28
75
Ответ дляУказка
Ну а за що будете їсти з дітьми?
А як немає доходу то що, носити воду і підбирати труси?
woman_facepalming 5 dislike 3 like 3
anonim_195
Стріляний птах• 21 июня в 19:28
76
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А як немає доходу то що, носити воду і підбирати труси?
Понимаю вашего мужа
heart 6 woman_facepalming 2
anonim_199
Указка• 21 июня в 19:29
77
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А як немає доходу то що, носити воду і підбирати труси?
Ну а які в вас ще варіанти,Коли розлучитеся,треба буде все повністю на себе розраховувати.Ну от і вирішуйте.
heart 4 woman_facepalming 1
anonim_88
ГонУрова дівка• 21 июня в 19:29
78
Ответ дляЯяяКакаджамбо
В чому я його контролюю?
Да хотя бы в том, что спрашиваете, что он ест. Вы же сами варили борщ, он ест его при Вас, у Вас перед глазами, нафига этот вопрос! Поэтому он и ляпнул, что капустняк, он у Вас с юмором, я б послала...
heart 2
anonim_62
Весела пiсенька• 21 июня в 19:30
79
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А це тут до чого?)))
Что держит Вас в этом браке?
heart 2

anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:34
80
Ответ дляГонУрова дівка
Да хотя бы в том, что спрашиваете, что он ест. Вы же сами варили борщ, он ест его при Вас, у Вас перед глазами, нафига этот вопрос! Поэтому он и ляпнул, что капустняк, он у Вас с юмором, я б послала...
Це здуріти можна ви не розумієте що борщ це просто приклад?
woman_facepalming 6 like 1
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:34
81
Ответ дляЯяяКакаджамбо
За мене? В якому сенсі за мене? Що наприклад я хочу щоб він зробив за мене?
Ви ж нічого реального не напсали, якийсь борщ, капусняк і то не факт, а приклад. То звідки ж я знаю? Ви тут такой суєти навели і вже самі набрехали своїми прикладами, що мені ви мозок вже зламали. Спокійна людина вас психологічно не витримає. А брешуть ТІЛЬКИ тоді коли занадто сильно контролюють. Це захистна реакція, щоб сховатись від страха. Ваш чоловік бреше бо вас боїться. Аналізуйте щоде коли ви контролюєте.
like 3 heart 1 woman_facepalming 1
anonim_193
Ду да ду да ду• 21 июня в 19:36
82
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дійсно, так можна і тижнями не чекати поки він прибере, посуд помиє, самій все робити
А зачем ждать? Жить в этом бардаке? Зачем вообще с ним жить, если не устраивает и раздражает
like 3
anonim_76
Ашотакоя• 21 июня в 19:36
83
Автор, напишіть конкретно, Ви зможете сама забезпечити себе і дітей житлом і матеріально? Якщо ні, то про яке розлучення Ви ведете мову.?
heart 3
anonim_88
ГонУрова дівка• 21 июня в 19:37
84
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це здуріти можна ви не розумієте що борщ це просто приклад?
Пример чего? Вы пишете, что вранья, но это очень неудачный пример, потому как он не мог Вас в этом обмануть, Вы знали, что это борщ! Это пример юмора или сарказма, но не вранья. Понимаете? Вы оба знали, что это борщ, он ел его, а Вы смотрели и задавали свой эм..глупый вопрос, что он ест?
heart 3 like 2
anonim_165
автор ЯяяКакаджамбо • 21 июня в 19:37
85
Ответ дляКарусель-весель
І що така проблема вам була купити олію? Раз смажите то діти вже досить дорослі. Вони не можуть зганяти за олією, водою, сіллю?
А йому така проблема була купити олію коли його попросили?
Олія йе теж приклад як і борщ, але тут всіпляться за слово і давай перекручувати.
Вчора я прибрала кухню, я люблю пити каву зранку сама, зранку на кухні, обрізки цибулі, пачка масла, ковбаса посеред столу, куски помідорік, купа крихт і пусті пачки від соку. Просила 1000 разів так не робити.
woman_facepalming 5 like 2 crying_face 1
anonim_193
Ду да ду да ду• 21 июня в 19:37
86
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви не розумієте що проблема не в відсутності води?
А зачем вы спрашиваете, что он ест? Вы сами не видите, что он ест, вам нужно именно подтверждение? Зачем вы спрашиваете, куда он идет, если и так это знаете?
heart 2
anonim_62
Весела пiсенька• 21 июня в 19:39
87
Объясните, почему Вы неделями просите купить соль, воду, масло?
У Вас нет денег? Тогда на что Вы заправляете ему машину?
Я не понимаю, в чем проблема купить, съездить на своей машине в продуктовый магазин?
heart 3 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_114
Карусель-весель• 21 июня в 19:39
88
Автор, доповню попереднє питання від Ашотакоя. Коли ви розійдетесь, то все що робив ваш чоловік, ви повинні будете робити сама. Вам часу і сил вистачить? І додатково працювати, бо дохід впаде.
heart 5
anonim_193
Ду да ду да ду• 21 июня в 19:39
89
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не бой жінка, я взагалі ніколи не виносила мізки, але я себе такою відчуваю останній рік, він реально як підліток став, може прийти посеред кімнати зняти футболку, орти, шкарпетки і так воно буде днями лежати на підлозі, ти будеш просити цього не робити- толку 0, наче на зло. Ну він реально раніше такого не робив. Все що стосується дому теж повинна вирішувати я, колір дивану, замовити сам диван, модель пилососу, крісла, все йому пофігу.
Так ему это не надо. Ему все равно, какой будет цвет дивана, какой будет сам диван, какая будет модель пылесоса и т.п. Логично, что этим занимается тот, кому не все равно. А ему норм купить первый попавшийся пылесос
like 6 woman_facepalming 1
anonim_193
Ду да ду да ду• 21 июня в 19:42
90
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Він не плутає, він свідомо це робить, він свідомо обманює на зло
Не, ну если вы стоите над его головой, когда он ест и спрашиваете, что он ест, тогда не удивительно, что он вам так отвечает. Меня бы такое конкретно бесило, ты же стоишь надо мной, видишь, что я ем, знаешь, что я ем, нафига спрашивать?
heart 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff