ЯяяКакаджамбо• 21 июня в 19:00
Як відрізнити коли потрібно розлучатись, а коли ще можна щось змінити?
За останній рік чоловік остаточно злетів з катушок, до того він міняв професію, багато вчився і за цей час його видно розвезло. Проблеми зараз з грошима постійно, в притик на все хватає, на фоні того якісь ідіотські суперечки, наприклад взяв мою машину, виіздив бензин, я питаю чому не заправив: я тобі постійно заправляю і доказує це, хоча це абсолютно не так і бісять такі дрібниці. Наприклад вдома закінчилась вода, олія, сіль ти можеш тижнями це просити купити- реакціі 0.
Постійно доказує що він все для нас робить, але він майже нічого зараз не робить. Постійно якась тупа брехня по дрібницях, вчора вони мали з хлопцями зібратися і він про це мені давніше говорив, я нічого не мала проти, вжень питаю: ти куди?
До майстра машину потрібно подивитись, мене це прям вивело з себе, бо такоі дибільноі брехні купа. На рівні, він буде їсти борщ, я запитаю що ти їж він скаже капусняк, вічно сваримось через таку фігню що мені соромно і на фоні цього нікуди не ходимо. Намагаюсь поговорити, щось запитати, абсолютно всі питання переводяться на мене як в попугая і вся вина теж перекладається на мене.
Стріляний птах• 21 июня в 19:02
Может вы его замучали контролем?
Ну и если машина ваша, поедьте сами за водой и маслом, зачем ждать неделями?
Чтооооооооооо?• 21 июня в 19:03
Так и скажите ему,что если Вы друга не слышите,слышать не хотите и конструктивного диалога не будет,то как он смотрит на развод
Распутница• 21 июня в 19:04
Ответ дляСтріляний птах
Может вы его замучали контролем?
Правильно, нехай авторка сама гребеться і закриває всі питання. Вздумала мужчинку потривожити
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:04
Ответ дляСтріляний птах
Может вы его замучали контролем?
Я сама не можу постійно за всім іздити, я попросила купити воду коли людина їде додому, йому тупо лінь вийти з машини і зайти в магазин, все перекладається на потім. В нього точно така машина його як в мене моя
Стріляний птах• 21 июня в 19:04
Ответ дляРаспутница
Зачем ждать неделями покупку масла? Типа назло бабушке отморожу уши?))
Стріляний птах• 21 июня в 19:04
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Закажите доставку воды
Варена цибуля• 21 июня в 19:06
По теме сложилось впечатление что вы такая себе бой-жінка, с дубинкой и контролем.. а муж ваш - ваш сынок, причем подросткового возраста. Но вы ж как-то жили до этого? На чем именно ваш брак все это время держался?
П´яна вишня• 21 июня в 19:05
Он вас уже раздражает и дальше будет только хуже. И потом, он, как обычно, проблемы не видит. В ’шансы’ и ’надежды на перемены’ мы всегда играем сами с собой в одни ворота.
Весела пiсенька• 21 июня в 19:05
Зачем Вам в семье две машины, которые Вы не в состоянии заправить и съездить на них за продуктами?
Распутница• 21 июня в 19:06
Ответ дляСтріляний птах
Ви така по життю? Ви не бачите, що справа не в олії? Якщо не бачите - то не пишіть недолугих дописів
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:05
Ответ дляСтріляний птах
Дійсно, так можна і тижнями не чекати поки він прибере, посуд помиє, самій все робити
Указка• 21 июня в 19:06
Скільки разом ви заробляєте?Який бюджет?Може треба передивитися трати і виділити що обовʼязкове і скільки ви можете потратити.
Весела пiсенька• 21 июня в 19:08
И ещё, ну назвал он борщ капустняком, Вам для чего спорить и доказывать обратное?
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:06
Ответ дляСтріляний птах
Закажите доставку воды
Ви не розумієте що проблема не в відсутності води?
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:07
Ответ дляВарена цибуля
Сколько лет вы в браке? Вы в Украине сейчас живете?
8 не в Україні
Стріляний птах• 21 июня в 19:07
Ответ дляРаспутница
А ви по життю такая жиночка, чтоб только поучать других и поскандалить? Со мной не выйдет😄
Распутница• 21 июня в 19:08
Ответ дляСтріляний птах
Ви так влучно описали свій портрет
Стріляний птах• 21 июня в 19:08
Ответ дляВесела пiсенька
Я подозреваю, что там так по любому поводу почему это ты ешь капусняк, а говорил борщ🥹🫠
жижифреймут• 21 июня в 19:08
Это не ложь с его стороны, он или чем-то отвлечён или у него проблемы со здоровьем, потому что борщ перепутать с капустняком, довольно странно
Силиконочка• 21 июня в 19:09
Ответ дляВесела пiсенька
Ну пусть автор назовет мужа Диланом, например или Томасом, один хрен, а он пусть не спорит
Стріляний птах• 21 июня в 19:09
Ответ дляРаспутница
Ви так влучно описали свій портрет
Такой сельский перевод стрелок…
Варена цибуля• 21 июня в 19:09
Ответ дляЯяяКакаджамбо
8 не в Україні
Что вас держит в этом браке, если вас все, или многое, раздражает в нем?
Вы сама не проживете?
Почему так ухватились за него если он по вашим словам непутевый брехун?
Вы сама не проживете?
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:10
Ответ дляВарена цибуля
Я не бой жінка, я взагалі ніколи не виносила мізки, але я себе такою відчуваю останній рік, він реально як підліток став, може прийти посеред кімнати зняти футболку, орти, шкарпетки і так воно буде днями лежати на підлозі, ти будеш просити цього не робити- толку 0, наче на зло. Ну він реально раніше такого не робив. Все що стосується дому теж повинна вирішувати я, колір дивану, замовити сам диван, модель пилососу, крісла, все йому пофігу.
Распутница• 21 июня в 19:10
Ответ дляСтріляний птах
Такой сельский перевод стрелок…
Вам краще знати сільські замашки.
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:11
Ответ дляП´яна вишня
Він сам мене абсолютно не дратує, мене дратує цей пох……зм
Стріляний птах• 21 июня в 19:11
Ответ дляРаспутница
Вам краще знати сільські замашки.
Да, много таких как вы в бухгалтерии было, как придут, как начнут поучать и требовать бумажки
Варена цибуля• 21 июня в 19:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
коммент #23 для вас , пожалуйста
Альдебаран• 21 июня в 19:12
Вы к нему потеряли уважение, это гг
Или думайте над причиной этого и возвращайте это, или хана вам обоим, без уважения к мужчине вы и сами изуродуетесь, и его будете добивать как самка богомола, цепляться ко всему, воде, еде, он для вас потерял свою роль
ЯяяКакаджамбо
• 21 июня в 19:12
Ответ дляВесела пiсенька
О боже, ясно