Ніка-4487• 23 июня в 07:00

Оформлення квартири

Як правильно вчинити, якщо з самого початку жили в квартирі батьків чоловіка, особисто я своїми коштами від батьків і ми спільними коштами від чоловіка робили ремонт, тепер продали і купили нову зі спільною доплатою, власниця мама чоловіка (так нам треба є певні обставини), але заповіт вона робить тільки на мого чоловіка, мол, це спадщина. Проте окрім спадщини (хоч і займає основну частину), є кошти мої на ремонт. На двох оформлювати заповіт не хоче, на дітей наших теж, бо типу вони малолітні і потім буде ясніше, на кого далі переоформити. Чи нормальна така ситуація і як правильно.
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:06
Вы конечно странная.

Love_Love_Love_• 23 июня в 07:06
Ваша свекруха все робить правильно…..для себе)))
max2013• 23 июня в 07:11
Ну тоді нехай ваш чоловік, як стане власником, подарує вам половину квартири.
Або дітям.
Люблю море• 23 июня в 07:11
Заповіт можна переписувати хоть кожен день. То що автор странная, не то слово
арина-ветерок• 23 июня в 07:15
Автор, свое жилье хоть есть? Вы осознаете, что в любой момент можете остаться на улице вместе с детьми?
_Твоя_подруга• 23 июня в 07:21
Правильно сделать чтобы было 2 собственника: ваша мама и мужа мама. Тогда вы имеете хоть какую-то страховку
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:23
Ответ дляmax2013
Або дітям.
Хороший совет, на его месте я бы обещала, да.
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:24
Ответ дляарина-ветерок
Ну чего вместе с детьми, можно жить до их 18 лет, а можно детей отцу оставить.
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:26
Будет еще смешнее, если мама замуж выйдет.

Черноморская ривьера• 23 июня в 07:29
Автор, вы не хотите еще что-то написать, как-то скучно без вас.
Анна-3f64• 23 июня в 07:32
Автор, такие вещи обсуждаются сразу, и если рулит мама или ясности нет, то все те свои деньги откладывайте на свое жилье
Svitlo_• 23 июня в 07:36
Нормальна ситуація. Спадок на вас дорого.
автор Ніка-4487 • 23 июня в 07:42
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
Vik tori 5430• 23 июня в 07:46
Ответ дляНіка-4487
Далі збираєте собі подушку. Це і буде ваша страховка на майбутнє.
Love_Love_Love_• 23 июня в 07:53
Ответ дляНіка-4487
Ніякі
Valentina shop2020• 23 июня в 08:02
Конечно для них нормальная,а для вас не очень,вы остались ни с чем,что тут не ясно
Blackwater• 23 июня в 08:06
Ответ дляНіка-4487
В долевом количестве сколько вы докладывали до маминой квартиры?
Вообще когда уже квартира на маман,то что вы можете сделать? Разве что стать самой любимой невесточкой
.Апельсинка.• 23 июня в 08:08
Автор, поясніть для ясності приблизний відсоток ваших грошей і грошей ваших батьків в тій всій історії? Бо є різні квартири, різний їх стан, різні ремонти. Чи вже куплена друга квартира? По хорошому, я би особисто свої гроші не вкладала в таку авантюру на вашій стороні. Вона страхує себе і синачку, бо якщо ви розірвете шлюб, то ні одного метра квартири ви не отримаєте. Купуйте частками, одна вам, інша свекрусі, хто скільки вклав грошей таку частку і має. При бажанні можна порахувати
Svitlo_• 23 июня в 08:11
Ответ для.Апельсинка.
Так і автору не можна купувати на себе.

oboeva• 23 июня в 08:13
Ответ дляНіка-4487
Вы уже все сделали правильно, чтоб остаться без этой квартиры.
Унция яда• 23 июня в 08:16
Ответ дляарина-ветерок
Не осознает конечно. Она за деньги родителей и общие с мужем делала ремонт в квартире свекрови. О чем вы? Научит когда муж сменит замки.
oboeva• 23 июня в 08:20
Я бы в жизни не дала денег, чтоб делать в квартире свахи ремонт, даже в долг, автор, в вашей семье все волшебные.
fdanna• 23 июня в 09:26
За роки своєї професійної діяльності я переконалась не одноразово, що так як людина сама собі зробить зле, так їй ніхто не зробить. Ось Ви, автор, вклались в чужу квартиру грошима, ніяк не підстрахувавши себе. Просто взяли і віддали гроші. А завтра свекруха (із благородних поривів) продасть цю квартиру без Вашого відома, бо буде вважати, що так ’краще’, що тоді? Чому перед оформленням не порадились з нотаріусом або адвокатом? Чому оформили тільки на свекруху, а не, наприклад, в частках на когось з Ваших батьків і свекруху?
Helenny• 23 июня в 09:57
Автор, Вашою точкою неповернення був момент, коли Ви вклали ВЛАСНІ кошти в ЧУЖЕ майно.
Звісно, несправедливо. Але Ви нічого не докажете. Також не забувайте, що Ви нічого не маєте. Діти також
Єдиною порадою буде — відкладайте гроші з кожної зарплати і міняйте зразу на долари. В жодному разі не купуйте нічого в ту квартиру. Так і говоріть, що Ви вже вклали в чуже і лишилися з нічим. Тепер збираєте на своє. І не слухайте чоловіка про «НАШЕ».
Їм було зручно брати Ваші гроші, а Вам незручно буде знову собі збирати?
Helenny• 23 июня в 10:12
Перечитала відповіді.
Дійсно слушна порада— оформити в певних долях на свекруху та Вашу маму. Це буде страховкою. Якщо свекруха відмовиться, то робіть висновки і відкладайте гроші на власне житло.