Як правильно вчинити, якщо з самого початку жили в квартирі батьків чоловіка, особисто я своїми коштами від батьків і ми спільними коштами від чоловіка робили ремонт, тепер продали і купили нову зі спільною доплатою, власниця мама чоловіка (так нам треба є певні обставини), але заповіт вона робить тільки на мого чоловіка, мол, це спадщина. Проте окрім спадщини (хоч і займає основну частину), є кошти мої на ремонт. На двох оформлювати заповіт не хоче, на дітей наших теж, бо типу вони малолітні і потім буде ясніше, на кого далі переоформити. Чи нормальна така ситуація і як правильно.
12
2
1
Люблю море• 23 июня в 07:11
Заповіт можна переписувати хоть кожен день. То що автор странная, не то слово
10
арина-ветерок• 23 июня в 07:15
Автор, свое жилье хоть есть? Вы осознаете, что в любой момент можете остаться на улице вместе с детьми?
5
3
_Твоя_подруга• 23 июня в 07:21
Правильно сделать чтобы было 2 собственника: ваша мама и мужа мама. Тогда вы имеете хоть какую-то страховку
5
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:23
Ответ дляmax2013
Ну тоді нехай ваш чоловік, як стане власником, подарує вам половину квартири.
Або дітям.
Або дітям.
Хороший совет, на его месте я бы обещала, да.
9
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:24
Ответ дляарина-ветерок
Автор, свое жилье хоть есть? Вы осознаете, что в любой момент можете остаться на улице вместе с детьми?
Ну чего вместе с детьми, можно жить до их 18 лет, а можно детей отцу оставить.
2
1
Черноморская ривьера• 23 июня в 07:29
Автор, вы не хотите еще что-то написать, как-то скучно без вас.
6
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
5
1
Vik tori 5430• 23 июня в 07:46
Ответ дляНіка-4487
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
Далі збираєте собі подушку. Це і буде ваша страховка на майбутнє.
3
Love_Love_Love_• 23 июня в 07:53
Ответ дляНіка-4487
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
Ніякі
3
Valentina shop2020• 23 июня в 08:02
Конечно для них нормальная,а для вас не очень,вы остались ни с чем,что тут не ясно
2
Blackwater• 23 июня в 08:06
Ответ дляНіка-4487
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
В долевом количестве сколько вы докладывали до маминой квартиры?
Вообще когда уже квартира на маман,то что вы можете сделать? Разве что стать самой любимой невесточкой
Вообще когда уже квартира на маман,то что вы можете сделать? Разве что стать самой любимой невесточкой
2
.Апельсинка.• 23 июня в 08:08
Автор, поясніть для ясності приблизний відсоток ваших грошей і грошей ваших батьків в тій всій історії? Бо є різні квартири, різний їх стан, різні ремонти. Чи вже куплена друга квартира? По хорошому, я би особисто свої гроші не вкладала в таку авантюру на вашій стороні. Вона страхує себе і синачку, бо якщо ви розірвете шлюб, то ні одного метра квартири ви не отримаєте. Купуйте частками, одна вам, інша свекрусі, хто скільки вклав грошей таку частку і має. При бажанні можна порахувати
1
Ответ для.Апельсинка.
Автор, поясніть для ясності приблизний відсоток ваших грошей і грошей ваших батьків в тій всій історії? Бо є різні квартири, різний їх стан, різні ремонти. Чи вже куплена друга квартира? По хорошому, я би особисто свої гроші не вкладала в таку авантюру на вашій стороні. Вона страхує себе і синачку, бо якщо ви розірвете шлюб, то ні одного метра квартири ви не отримаєте. Купуйте частками, одна вам, інша свекрусі, хто скільки вклав грошей таку частку і має. При бажанні можна порахувати
Так і автору не можна купувати на себе.
Ответ дляНіка-4487
Оформити у власність на нашу сімʼю не можна, чоловік на черзі стоїть міста, втратить чергу. Його мама власник, тому що попередня (основа для купівлі нової і де ми жили), це її квартира. Питання в тому, які застосувати шляхи далі, щоб у подальшому правильно переоформити і застрахувати себе і дітей.
Вы уже все сделали правильно, чтоб остаться без этой квартиры.
1
За роки своєї професійної діяльності я переконалась не одноразово, що так як людина сама собі зробить зле, так їй ніхто не зробить. Ось Ви, автор, вклались в чужу квартиру грошима, ніяк не підстрахувавши себе. Просто взяли і віддали гроші. А завтра свекруха (із благородних поривів) продасть цю квартиру без Вашого відома, бо буде вважати, що так ’краще’, що тоді? Чому перед оформленням не порадились з нотаріусом або адвокатом? Чому оформили тільки на свекруху, а не, наприклад, в частках на когось з Ваших батьків і свекруху?
3
Автор, Вашою точкою неповернення був момент, коли Ви вклали ВЛАСНІ кошти в ЧУЖЕ майно.
Звісно, несправедливо. Але Ви нічого не докажете. Також не забувайте, що Ви нічого не маєте. Діти також
Єдиною порадою буде — відкладайте гроші з кожної зарплати і міняйте зразу на долари. В жодному разі не купуйте нічого в ту квартиру. Так і говоріть, що Ви вже вклали в чуже і лишилися з нічим. Тепер збираєте на своє. І не слухайте чоловіка про «НАШЕ».
Їм було зручно брати Ваші гроші, а Вам незручно буде знову собі збирати?
Звісно, несправедливо. Але Ви нічого не докажете. Також не забувайте, що Ви нічого не маєте. Діти також
Єдиною порадою буде — відкладайте гроші з кожної зарплати і міняйте зразу на долари. В жодному разі не купуйте нічого в ту квартиру. Так і говоріть, що Ви вже вклали в чуже і лишилися з нічим. Тепер збираєте на своє. І не слухайте чоловіка про «НАШЕ».
Їм було зручно брати Ваші гроші, а Вам незручно буде знову собі збирати?
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу