sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_211
Весела пiсенька• Изменено 31 мая в 12:35

Брат начитався твітеру, тепер купує причип

на його роботі також всі про це говорять, що в білорусі збираються і тут буде війна, коли точно не відомо, може через пів року-рік
житло вирішив не купувати, хочуть тікати кудись здвома дітьми, але бронь дають тільки по місцю у Києві
і тепер він оце всіх налаштовує, щоб тікали,тривожиться, каже немає довіри ні до кого, тим паче до влади
woman_facepalming 9 crying_face 3
24 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:38
1
Заколебали уже.Выезжайте и не каламутьте нам воду.
like 11

noavatar
So_so• 31 мая в 12:38
2
Что такое причип?
woman_facepalming 1
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:38
3
Ответ дляSo_so
Что такое причип?
Прицеп
like 3
anonim_3
оксюморон• 31 мая в 12:41
4
Та їдьте вже, скільки можна нить.
heart 1
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:41
5
Житло вирішив не купувати, бо вистачає тільки на причіп
face_with_tears_of_joy 9
anonim_211
автор Весела пiсенька • 31 мая в 12:42
6
Ответ дляКрихітка на всі
Житло вирішив не купувати, бо вистачає тільки на причіп
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
face_with_tears_of_joy 2
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:42
7
Ответ дляВесела пiсенька
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
У кого гроші є, той причіп не купує
face_with_tears_of_joy 4
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:43
8
Ответ дляВесела пiсенька
гроші є, але треба буде вкласти все до копійки
вони його точно потребують здвома дітьми,але страшно
Причіп з двома дітьми потребують?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:44
9
Подруга гадала,тут войны не будет.
fire 3 face_with_tears_of_joy 1

anonim_18
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:44
10
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
dislike 2 like 1
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:45
11
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
Причіп купили?
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 1 like 1
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:45
12
Ответ дляМию вікна у мороз
Автор, в мене такі самі думки як і у Вашого брата, поки що переїжджаю з речами ближче до кордону, як тільки щось почнеться одразу закордон.
Арендовали квартиру там?За сколько?
anonim_18
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:46
13
Ответ дляКрихітка на всі
Причіп купили?
Ні, не вмію керувати ним і речей не так багато.
anonim_18
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:47
14
Ответ дляГоловний кошак
Арендовали квартиру там?За сколько?
250 євро 2х кімнатна, від кордону 20 км. Оплата в гривнях за курсом євро.
woman_facepalming 2
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:48
15
Ответ дляМию вікна у мороз
250 євро 2х кімнатна, від кордону 20 км. Оплата в гривнях за курсом євро.
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
anonim_18
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:49
16
Ответ дляГоловний кошак
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
Можна і за 8 тис грн знайти
woman_facepalming 1 like 1
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:49
17
А це прям в твіттері йому таке написали?
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:50
18
Ответ дляМию вікна у мороз
Можна і за 8 тис грн знайти
Дякую.
anonim_18
Мию вікна у мороз• 31 мая в 12:50
19
Ответ дляГоловний кошак
Я не потяну такую аренду.А сколько стоит аренда 1 комн. квартиры?
Тоді краще одразу за кордон, там зарплата покриває оренду легко, або є житло прямо на виробництві
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1

anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 12:52
20
Ответ дляМию вікна у мороз
Тоді краще одразу за кордон, там зарплата покриває оренду легко, або є житло прямо на виробництві
Так,прекрасний варіант.
anonim_163
Крихітка на всі• 31 мая в 12:55
21
Ответ дляГоловний кошак
Так,прекрасний варіант.
Вже готуєтесь їхати?
anonim_8
мегамоСГ• 31 мая в 14:47
22
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 17:16
23
Ответ длямегамоСГ
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
Да?
anonim_34
Головний кошак• 31 мая в 18:19
24
Ответ длямегамоСГ
При этом те, кто живет в Беларуси, говорят, что наши постоянно пи..ят и накручивают, и ничего такого нет.
Откуда бульбаши знают,что есть и чего нет?Им правды никто не скажет.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff