sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Болезни и лекарства
anonim_42
успокойте_Меня• вчера в 22:53

Пробка в горлі пару місяців, як її позбутися?

Нічого ще не пробувала.
woman_facepalming 6
25 5
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_138
Кракадэ• вчера в 22:53
1
В горлі?

anonim_42
автор успокойте_Меня • вчера в 22:54
2
Ответ дляКракадэ
В горлі?
Так, в горлі
woman_facepalming 4
noavatar
Дівчина Гілмор• вчера в 22:55
3
Ответ дляуспокойте_Меня
Так, в горлі
Вичавити
anonim_153
СкрипяСердцем• вчера в 22:55
4
Именно в горле или в миндалине?
like 1
anonim_101
Женщинас• вчера в 22:57
5
Ушной палочкой поддеть. Или шпателем
anonim_42
автор успокойте_Меня • вчера в 22:58
6
Ответ дляСкрипяСердцем
Именно в горле или в миндалине?
Мабуть,все-таки на мигдалині
woman_facepalming 2
anonim_97
Я не Тролль• вчера в 22:59
7
Сходить к лору, он промоет.
anonim_151
Тролю як можу• вчера в 22:59
8
Если поверхностная-лучше убрать. Если под пленкой-не трогать, может быть хуже. Если есть стекание по задней стенке-лечите нос сначала, потом и пробка пройдет. Было такое с декабря по май.
anonim_42
автор успокойте_Меня • вчера в 23:01
9
Ответ дляТролю як можу
Если поверхностная-лучше убрать. Если под пленкой-не трогать, может быть хуже. Если есть стекание по задней стенке-лечите нос сначала, потом и пробка пройдет. Было такое с декабря по май.
Думаю, вона під плівкою якраз...
woman_facepalming 2

anonim_147
Соображалочка• вчера в 23:02
10
йдіть до лікаря, що ви на ту пробку місяць дивитесь? вже б забули про неї
anonim_42
автор успокойте_Меня • вчера в 23:05
11
Ответ дляСоображалочка
йдіть до лікаря, що ви на ту пробку місяць дивитесь? вже б забули про неї
Та я на неї взагалі не реагувала.
Але помітила щось часто стало горло боліти і проходить. Завжди знаходила пояснення, то було дуже холодно, то холодне з´їла.

Зараз захворіла, горло боліло, і думаю, це вона провокує.
anonim_132
Шикаю і викаю• вчера в 23:20
12
Сходите к ЛОРу. На первый взгляд эти вещи безобидные, но бывают и плохие последствия
heart 1
anonim_115
На циголках• вчера в 23:31
13
Полощите раствором соды долго.
А потом начинайте кашлять, и она сама вылетит.
Если пробка ’созрела’, она может легко выпасть из лакуны при нажатии пальцем.
heart 1
anonim_115
На циголках• вчера в 23:30
14
Ответ дляуспокойте_Меня
Та я на неї взагалі не реагувала.
Але помітила щось часто стало горло боліти і проходить. Завжди знаходила пояснення, то було дуже холодно, то холодне з´їла.

Зараз захворіла, горло боліло, і думаю, це вона провокує.
Краще у ЛОРа проконсультуйтеся. Якщо часто, то це хронічний тонзиліт. Його часто викликає стафілокок. Він ніби ’невиліковний’, але якісь процедури можуть допомогти.
anonim_42
автор успокойте_Меня • 1 час назад
15
Ответ дляЖенщинас
Ушной палочкой поддеть. Или шпателем
Дивилася щойно відео в тіктоці. Не думала, що ватна паличка витримає, щоб це витиснути
anonim_42
автор успокойте_Меня • 1 час назад
16
Ответ дляНа циголках
Краще у ЛОРа проконсультуйтеся. Якщо часто, то це хронічний тонзиліт. Його часто викликає стафілокок. Він ніби ’невиліковний’, але якісь процедури можуть допомогти.
До лора однозначно треба піти. І навіть треба було раніше, не думала, що це так серйозно. Сподівалася, що вона сама зникне, чесно кажучи🙂
anonim_42
автор успокойте_Меня • 1 час назад
17
Ответ дляНа циголках
Краще у ЛОРа проконсультуйтеся. Якщо часто, то це хронічний тонзиліт. Його часто викликає стафілокок. Він ніби ’невиліковний’, але якісь процедури можуть допомогти.
Я ще вичитала, що вона дає слабкість, занепад сил. Подумати тільки! Якась точка на мигдалині і так діє
anonim_146
Відірву та викину• 1 час назад
18
Насправді полоскання роблять дива. Якщо не лінуватись, робити правильно, довго, разів 4-5 на день. Мені допомагало в дуже екстрених випадках з горлом і зубами. Зараз за вихідні попрацюйте над цим, ну і це сигнал про слабкість імунної системи, налягайте на вітаміни, почистіть харчування, вдоскональте сон, відпочинок, прогулянки на природі. Дітям ще мазала люголем, масляним хлорфіліптом, розсмоктували ще таблетки, вже не згадаю назву… якщо при інтенсивні на вихідних не буде результату, то тоді до Лора
anonim_108
Синиця у спідниці• 56 минут назад
19
Ответ дляуспокойте_Меня
Я ще вичитала, що вона дає слабкість, занепад сил. Подумати тільки! Якась точка на мигдалині і так діє
У мене коли виникає пробка на мигдалині, то завжди відчуваю слабкість.

anonim_42
автор успокойте_Меня • 51 минуту назад
20
Ответ дляВідірву та викину
Насправді полоскання роблять дива. Якщо не лінуватись, робити правильно, довго, разів 4-5 на день. Мені допомагало в дуже екстрених випадках з горлом і зубами. Зараз за вихідні попрацюйте над цим, ну і це сигнал про слабкість імунної системи, налягайте на вітаміни, почистіть харчування, вдоскональте сон, відпочинок, прогулянки на природі. Дітям ще мазала люголем, масляним хлорфіліптом, розсмоктували ще таблетки, вже не згадаю назву… якщо при інтенсивні на вихідних не буде результату, то тоді до Лора
Дякую за пораду! Полоскання справді корисно, і я вже навіть прополоскала пів години тому. Просто сіллю.
А чим ви полоскали? Бо ще радять фурациліном. Але він в США заборонений, має канцерогенний вплив.
anonim_42
автор успокойте_Меня • 47 минут назад
21
Ответ дляСиниця у спідниці
У мене коли виникає пробка на мигдалині, то завжди відчуваю слабкість.
Це цікаво, я не знала, що це може впливати так сильно. Інакше б відразу почала боротьбу💪
anonim_108
Синиця у спідниці• 32 минуты назад
22
Ответ дляуспокойте_Меня
Це цікаво, я не знала, що це може впливати так сильно. Інакше б відразу почала боротьбу💪
На тонзиліт не звертала увагу, так як були інші проблемки зі здоров´ям. Не знаю наскільки це пов´язано, але на УЗД серця є вже набута комбінована вада аортального клапану. Краще вчасно лікувати.

Що цікаво з´являється пробка на мигдалині (переважно на лівій), виникає слабкість і відчуття жару, але при цьому температура в діапазоні 35,5-35,8.

Полощу содою. Ще іноді купляю спрей Орасепт. Буває заварюю трави - шавлію, ромашку. Розчином евкаліпту полощу.
anonim_82
Садова гойдалка• 30 минут назад
23
Ответ дляСиниця у спідниці
На тонзиліт не звертала увагу, так як були інші проблемки зі здоров´ям. Не знаю наскільки це пов´язано, але на УЗД серця є вже набута комбінована вада аортального клапану. Краще вчасно лікувати.

Що цікаво з´являється пробка на мигдалині (переважно на лівій), виникає слабкість і відчуття жару, але при цьому температура в діапазоні 35,5-35,8.

Полощу содою. Ще іноді купляю спрей Орасепт. Буває заварюю трави - шавлію, ромашку. Розчином евкаліпту полощу.
А як ви повʼязали вади серця з тонщиллітом? На основі чого таке припущення?
anonim_108
Синиця у спідниці• 23 минуты назад
24
Ответ дляСадова гойдалка
А як ви повʼязали вади серця з тонщиллітом? На основі чого таке припущення?
Хронічний тонзиліт є однією з причин виникнення вади клапану серця. Але можуть пройти роки поки сформується набута вада клапану.
Навіть, якщо не було ревматизму на фоні хронічного тонзиліту або ангіни, іноді може виникнути тонзилогенна міокардіодистрофія.
anonim_82
Садова гойдалка• 17 минут назад
25
Ответ дляСиниця у спідниці
Хронічний тонзиліт є однією з причин виникнення вади клапану серця. Але можуть пройти роки поки сформується набута вада клапану.
Навіть, якщо не було ревматизму на фоні хронічного тонзиліту або ангіни, іноді може виникнути тонзилогенна міокардіодистрофія.
Капець :(
Це доведено , чи це один з варіантів розвитку , який може бути а може і не бути?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff