sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Непознанное
anonim_144
Незламна• вчера в 02:19

Пророцтво про крим. Але я його забула

Напишу як чув дзвін, не знаю де він. Читала колись що на (карті?) Крим став «білий» (може і чорний, но наче білий), а потім взагалі «уплив» геть. І що це щось означає для війни чи для чогось такого фундаментального. Хтось памʼятає гарно? і напише нормально? Бо я лише натяк на цю історію от пригадую. Склероз
clown_face 34 face_with_tears_of_joy 13 woman_facepalming 9 heart 1
177 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
anonim_81
Угги_в_горошек• вчера в 02:20
1
attached-photo
face_with_tears_of_joy 39 heart 27 woman_facepalming 11 crying_face 1

anonim_144
автор Незламна • вчера в 02:22
2
Ответ дляУгги_в_горошек
фото
Ну це ілюстрація) а от що сказано і ким, цікаво
woman_facepalming 1
anonim_210
Як ухурделю• вчера в 02:27
3
Ответ дляНезламна
Ну це ілюстрація) а от що сказано і ким, цікаво
Це ви про знамениту карту Кирила Буданова (голови ГУР МО), яка висіла в його кабінеті, та про його прогнози, які з нею пов´язані?
face_with_tears_of_joy 15 like 2
anonim_144
автор Незламна • вчера в 02:29
4
Ответ дляЯк ухурделю
Це ви про знамениту карту Кирила Буданова (голови ГУР МО), яка висіла в його кабінеті, та про його прогнози, які з нею пов´язані?
Ні. Це начебто на рівні «пророцтва». Чи снів.. Чи подібного рівня. Не Буданов, ні будь хто інший «реальний»
face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 1 crying_face 1
anonim_152
Ковбой Хагис• вчера в 02:29
5
Ответ дляУгги_в_горошек
фото
И как Украина собирается обеспечивать Крым водой, электроэнергией, продуктами и лекарствами?
dislike 43 like 25 woman_facepalming 12 face_with_tears_of_joy 5
anonim_129
Тишком нишком• вчера в 02:35
6
Ответ дляНезламна
Ну це ілюстрація) а от що сказано і ким, цікаво
Меня больше беспокоит, что в 1998г в оф. документах плана развития Украины было написано, что в 2030г. население укр. будет 15млн.
К слову, человек который случайно увидел эти документы, свалил с концами еще где-то в 2005, и близким постоянно повторял - это что такое будет происходить, что нас от 52млн. останется 15 ?
Я это слышала с начала нулевых.
Учитывая, что осталось 3,5г., а нас еще около 28, то боюсь …
Короче, не хочу нагнетать, но мне страшно.
woman_facepalming 44 crying_face 25 face_with_tears_of_joy 1
anonim_144
автор Незламна • вчера в 02:35
7
Ответ дляКовбой Хагис
И как Украина собирается обеспечивать Крым водой, электроэнергией, продуктами и лекарствами?
Це не відноситься сюди🤷‍♀️
woman_facepalming 13 like 4 clown_face 1
anonim_69
БджілкаМайяUA• вчера в 02:37
8
Ответ дляКовбой Хагис
И как Украина собирается обеспечивать Крым водой, электроэнергией, продуктами и лекарствами?
А що, до кацапії в Криму були проблеми з ліками, водою, продуктами і світлом? Так само і буде, як до кацапів.
heart 64 woman_facepalming 11 like 3
anonim_152
Ковбой Хагис• вчера в 02:45
9
Ответ дляБджілкаМайяUA
А що, до кацапії в Криму були проблеми з ліками, водою, продуктами і світлом? Так само і буде, як до кацапів.
Удалено администрацией...

anonim_152
Ковбой Хагис• вчера в 02:45
10
Ответ дляНезламна
Це не відноситься сюди🤷‍♀️
Кто сказал?))
like 3
anonim_69
БджілкаМайяUA• вчера в 02:46
11
Ответ дляКовбой Хагис
Удалено администрацией...
Мені не треба відкривати, я знаю краще за Вас. Кацапам доведеться накуй звалить. Побачите за два роки що буде.
heart 50 woman_facepalming 18 like 5 face_with_tears_of_joy 4
anonim_183
Ондатрова шуба• вчера в 02:48
12
Ответ дляБджілкаМайяUA
Мені не треба відкривати, я знаю краще за Вас. Кацапам доведеться накуй звалить. Побачите за два роки що буде.
А що буде?
like 12 dislike 5 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
anonim_152
Ковбой Хагис• вчера в 02:48
13
Ответ дляБджілкаМайяUA
Мені не треба відкривати, я знаю краще за Вас. Кацапам доведеться накуй звалить. Побачите за два роки що буде.
Удалено администрацией...
anonim_69
БджілкаМайяUA• вчера в 02:48
14
Ответ дляКовбой Хагис
Удалено администрацией...
Поставте паличку в календарі на сьогодні і потім за два роки згадаєте.
woman_facepalming 26 like 13 dislike 1
anonim_152
Ковбой Хагис• вчера в 02:50
15
Ответ дляБджілкаМайяUA
Поставте паличку в календарі на сьогодні і потім за два роки згадаєте.
Удалено администрацией...
anonim_61
Мамзелькіна• вчера в 03:08
16
Ответ дляКовбой Хагис
Удалено администрацией...
Группировку войск юга обслуживали и поддерживали с Крыма. Если сейчас в Крыме все закончится. То группировке придется уходить. Ибо ни топлива, ни продовольствия, на подвоза снарядов не будет. Они или сами свалят, или Украина поможет теми же дронами и наступлением.
like 46 woman_facepalming 13 face_with_tears_of_joy 3
anonim_178
Медсестричка• вчера в 03:48
17
Ответ дляКовбой Хагис
И как Украина собирается обеспечивать Крым водой, электроэнергией, продуктами и лекарствами?
Так, як до 2014
heart 16 woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_131
ОбережнаЯ• вчера в 04:37
18
Разве я могла подумать когда то топая по алейкам Крымского Приморья, таким родным почему то, что у меня не будет этих гор, этого моря, этого удивительного, эйфарийного свежего воздуха.. Тогда даже солнце мягче пекло.. Тогда и жизнь была.. другая.. 😭
like 32 face_with_tears_of_joy 3
anonim_28
Пупуговка• вчера в 04:42
19
Ответ дляОндатрова шуба
А що буде?
Я колись чула з змі від якогось екстрасенса( десь в 15-16му) , що Крим відійде до УкраІни дипломатичним шляхом після 2025
face_with_tears_of_joy 19 heart 7

anonim_80
маска Ілона• вчера в 05:54
20
Ответ дляПупуговка
Я колись чула з змі від якогось екстрасенса( десь в 15-16му) , що Крим відійде до УкраІни дипломатичним шляхом після 2025
Удалено администрацией...
anonim_196
Мона Лиза• вчера в 06:02
21
Ответ дляТишком нишком
Меня больше беспокоит, что в 1998г в оф. документах плана развития Украины было написано, что в 2030г. население укр. будет 15млн.
К слову, человек который случайно увидел эти документы, свалил с концами еще где-то в 2005, и близким постоянно повторял - это что такое будет происходить, что нас от 52млн. останется 15 ?
Я это слышала с начала нулевых.
Учитывая, что осталось 3,5г., а нас еще около 28, то боюсь …
Короче, не хочу нагнетать, но мне страшно.
Очень интересно. Есть в Ютубе блогерша, которая уехала из Крыма в штаты лет 10 назад. Очень умная женщина, юрист. Так вот она рассказывала, что принимала участие в разработках первой конституции Украины или что-то в этом роде, годы я так понимаю как раз 90-е. И уехала она как смогла - вышла замуж за американского старичка, оформила там на себя его жилье и потом развелась. Он доживал в пристройке к дому, позже умер
woman_facepalming 11 face_with_tears_of_joy 3
anonim_118
Моя улюблена страшко• вчера в 05:59
22
Ответ длямаска Ілона
Удалено администрацией...
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
like 32 woman_facepalming 11
anonim_80
маска Ілона• вчера в 06:06
23
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
Ви б глибше подумали і спробували усвідомити прочитане.
Ті хто не мав паспортів також їх дістануть?
Ті кому зараз орієнтовно до 30 років - ви подумали , яке вони життя вже прожили?
Не все так просто,
То перед тим, як лізти на ’ бронєвік’ - подумайте та трошки історії вивчіть то й будете знати, як відбувалися аналогічні процеси у світі.
А на рашиства мені пофіг, нехай хоч потопляться.
like 20 dislike 14 woman_facepalming 5
anonim_80
маска Ілона• вчера в 06:05
24
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
А що таке для людини історична батьківщина?😂 Розкажіть, цікаво вас послухати.
Щоб я більше дурниць написала
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_196
Мона Лиза• вчера в 06:05
25
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дурниці пишете. Яка анексія свого ж? Просто витягнуть українські паспорти і сховають парашинські. Виняток - окупанти понаєхі з параші, які оселилися у Криму починаючи з 2014. Тим доведеться звіздувати на історичну батьківщину.
Ьосия там специально проводила политику замещения, это ее обычная практика ещё с 1917. Коренное население вывозить подальше, а в Крым вселяют кацапов, а ещё больше там чеченов. Так мне рассказывала крымчанка после аннексии Крыма
like 18 crying_face 3
anonim_80
маска Ілона• вчера в 06:08
26
Ответ дляМона Лиза
Ьосия там специально проводила политику замещения, это ее обычная практика ещё с 1917. Коренное население вывозить подальше, а в Крым вселяют кацапов, а ещё больше там чеченов. Так мне рассказывала крымчанка после аннексии Крыма
Історія кримського півострову взагалі цікава і трагічна для його населення.
like 14
anonim_118
Моя улюблена страшко• вчера в 06:13
27
Ответ длямаска Ілона
Ви б глибше подумали і спробували усвідомити прочитане.
Ті хто не мав паспортів також їх дістануть?
Ті кому зараз орієнтовно до 30 років - ви подумали , яке вони життя вже прожили?
Не все так просто,
То перед тим, як лізти на ’ бронєвік’ - подумайте та трошки історії вивчіть то й будете знати, як відбувалися аналогічні процеси у світі.
А на рашиства мені пофіг, нехай хоч потопляться.
Хто проживав у Криму на початок лютого 2014 і продовжать в ньому проживати - їм спростять процедуру натуралізації і все. Всі, хто служив на окупанта проти України, будуть змушені виїхати або відсидіти реальні терміни, незалежно від громадянства. Гауляйтери окупанти всі тікатимуть. Хто купив нерухомість за узьким законодавством - опиняться без неї і будуть змушені все переоформляти з колишніми власниками за українським законодавством.
Крим вже пройшов депортацію татар під час другої світової. Тоді взагалі все населення просто завантажили у товарні потяги і вивезли як худобу. Зараз такого не буде, звичайно. Частина втече, частина сяде, частина залишиться за українським паспортом. Іншого не буде. Хіба параша застосує ядерку і щось зміниться колосально для всього людства.
like 28 dislike 6 face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 2
anonim_80
маска Ілона• вчера в 06:23
28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хто проживав у Криму на початок лютого 2014 і продовжать в ньому проживати - їм спростять процедуру натуралізації і все. Всі, хто служив на окупанта проти України, будуть змушені виїхати або відсидіти реальні терміни, незалежно від громадянства. Гауляйтери окупанти всі тікатимуть. Хто купив нерухомість за узьким законодавством - опиняться без неї і будуть змушені все переоформляти з колишніми власниками за українським законодавством.
Крим вже пройшов депортацію татар під час другої світової. Тоді взагалі все населення просто завантажили у товарні потяги і вивезли як худобу. Зараз такого не буде, звичайно. Частина втече, частина сяде, частина залишиться за українським паспортом. Іншого не буде. Хіба параша застосує ядерку і щось зміниться колосально для всього людства.
Ви про юридичний аспект. А я про людський фактор, психологію і свідомість.
like 9 woman_facepalming 8
anonim_48
Вакцениро Вона• вчера в 06:24
29
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хто проживав у Криму на початок лютого 2014 і продовжать в ньому проживати - їм спростять процедуру натуралізації і все. Всі, хто служив на окупанта проти України, будуть змушені виїхати або відсидіти реальні терміни, незалежно від громадянства. Гауляйтери окупанти всі тікатимуть. Хто купив нерухомість за узьким законодавством - опиняться без неї і будуть змушені все переоформляти з колишніми власниками за українським законодавством.
Крим вже пройшов депортацію татар під час другої світової. Тоді взагалі все населення просто завантажили у товарні потяги і вивезли як худобу. Зараз такого не буде, звичайно. Частина втече, частина сяде, частина залишиться за українським паспортом. Іншого не буде. Хіба параша застосує ядерку і щось зміниться колосально для всього людства.
Вы делите шкуру неубитого медведя)
like 24 woman_facepalming 9
anonim_59
Обижулька• вчера в 07:01
30
Ответ дляКовбой Хагис
Удалено администрацией...
Потужная потужность форумных амазонок.
woman_facepalming 12 like 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff