Люблю ВалЄру• сегодня в 06:31
Боюся втратити роботу
Я працюю на керівній посаді на якій не погано справляюся
Років 7-8 назад мене звільнили з однієї компанії, де я теж справлялася. Був результат , однак не знайшла спільну мову з дружиною боса.
І ник з це у мене якась травма чи що.
Ніяк не можу розслабитися . Постійно переживаю і через це відчуваю себе невпевнено .
Років 7-8 назад мене звільнили з однієї компанії, де я теж справлялася. Був результат , однак не знайшла спільну мову з дружиною боса.
І ник з це у мене якась травма чи що.
Ніяк не можу розслабитися . Постійно переживаю і через це відчуваю себе невпевнено .
Люблю порядок• сегодня в 06:36
Для впевненості потрібно думати в напрямку роботи на себе, або про пасивний дохід.В мене робота не на керівній посаді, але я можу паралельно працювати на себе і заробляю більше ніж мій керівник відділу.
1
Люблю порядок• сегодня в 06:37
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
6
Муууумие• сегодня в 07:04
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
А какую подработку вы нашли?
1
Люблю порядок• сегодня в 07:18
Ответ дляМуууумие
А какую подработку вы нашли?
Нашла клиентов и выполняю их заказы удаленно.
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:19
Ответ дляЛюблю порядок
Для впевненості потрібно думати в напрямку роботи на себе, або про пасивний дохід.В мене робота не на керівній посаді, але я можу паралельно працювати на себе і заробляю більше ніж мій керівник відділу.
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:20
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
У мене проблема не у втраті доходу, а саме роботи.
1
Люблю порядок• сегодня в 07:21
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
Чому? Що тоді Вас так ще може тримати на цій роботі?
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:21
Ответ дляЛюблю порядок
Чому? Що тоді Вас так ще може тримати на цій роботі?
Документи які я маю отримати. Легалізація.
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
Люблю порядок• сегодня в 07:22
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене проблема не у втраті доходу, а саме роботи.
Тоді не можу нічого порадити, я завжди готова піти з будь якої роботи, бо ніяк не можу вплинути на те, щоб мене тримали там до пенсії.
1
Люблю порядок• сегодня в 07:23
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Документи які я маю отримати. Легалізація.
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
Ну так би й сказали одразу, що Ви не в Україні.А яка це країна?
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:23
Ответ дляЛюблю порядок
Тоді не можу нічого порадити, я завжди готова піти з будь якої роботи, бо ніяк не можу вплинути на те, щоб мене тримали там до пенсії.
Мені треба трохи протриматися. Ну не те що я прямо тримаюся, але мені труба ще вирішити якусь питання
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:23
Ответ дляЛюблю порядок
Ну так би й сказали одразу, що Ви не в Україні.А яка це країна?
А яка різниця?
3
Люблю порядок• сегодня в 07:24
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А яка різниця?
Взагалі то величезна, бо в Україні робота не пов´язана з правом на перебування тут.
5
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:24
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі то величезна, бо в Україні робота не пов´язана з правом на перебування тут.
Але мій посил був у іншому.
3
АяВсёЗнаю• сегодня в 07:25
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
Так а что именно вы боитесь?
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
1
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:26
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так а что именно вы боитесь?
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
1
1
Люблю порядок• сегодня в 07:26
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Але мій посил був у іншому.
Так тоді логічно, що Ви боїтесь втратити роботу.
Люблю порядок• сегодня в 07:27
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
Я боюсь шукати житло в ЄС, бо вже був досвід коли постійно відмовляли і обирали інших претендентів.
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:28
Ответ дляЛюблю порядок
Я боюсь шукати житло в ЄС, бо вже був досвід коли постійно відмовляли і обирали інших претендентів.
В якій країні ?
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:28
Ответ дляЛюблю порядок
Німеччина
Шкода. Якби Польща я б допомогла вам
1
АяВсёЗнаю• сегодня в 07:29
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
А что плохого, страшного было в поиске?
Люблю порядок• сегодня в 07:30
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Шкода. Якби Польща я б допомогла вам
Дякую, я вже давно повернулась в Україну.Є думки знову спробувати, але іншу країну.
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:31
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую, я вже давно повернулась в Україну.Є думки знову спробувати, але іншу країну.
А яку країну розглядаєте ?
Люблю порядок• сегодня в 07:32
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А яку країну розглядаєте ?
Словаччину, мені здається там найпростіше оформити ВНЖ
автор
Люблю ВалЄру
• сегодня в 07:31
Ответ дляЛюблю порядок
Словаччину, мені здається там найпростіше оформити ВНЖ
Успіхів вам
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу