sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Работа
anonim_5
Люблю ВалЄру• сегодня в 06:31

Боюся втратити роботу

Я працюю на керівній посаді на якій не погано справляюся
Років 7-8 назад мене звільнили з однієї компанії, де я теж справлялася. Був результат , однак не знайшла спільну мову з дружиною боса.
І ник з це у мене якась травма чи що.
Ніяк не можу розслабитися . Постійно переживаю і через це відчуваю себе невпевнено .
35 6
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_66
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 06:35
1
Не общайтесь с женами боссов.
like 8

anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 06:36
2
Для впевненості потрібно думати в напрямку роботи на себе, або про пасивний дохід.В мене робота не на керівній посаді, але я можу паралельно працювати на себе і заробляю більше ніж мій керівник відділу.
woman_facepalming 1
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 06:37
3
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
like 6
anonim_70
Дюйм оф о4ка• сегодня в 06:52
4
Я регулярно мониторю рынок
План б есть
like 4
anonim_87
Угги в горошек• сегодня в 07:03
5
От работы дохнут кони. Никогда такого не понимала.
anonim_7
Муууумие• сегодня в 07:04
6
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
А какую подработку вы нашли?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:18
7
Ответ дляМуууумие
А какую подработку вы нашли?
Нашла клиентов и выполняю их заказы удаленно.
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:19
8
Ответ дляЛюблю порядок
Для впевненості потрібно думати в напрямку роботи на себе, або про пасивний дохід.В мене робота не на керівній посаді, але я можу паралельно працювати на себе і заробляю більше ніж мій керівник відділу.
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:20
9
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі якщо забезпечити собі навіть підробіток Ви відчуєте незалежність від основної роботи і зовсім по іншому зможете відстоювати себе в свої кордони.Перевірено.
У мене проблема не у втраті доходу, а саме роботи.
woman_facepalming 1

anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:21
10
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
Чому? Що тоді Вас так ще може тримати на цій роботі?
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:21
11
Ответ дляЛюблю порядок
Чому? Що тоді Вас так ще може тримати на цій роботі?
Документи які я маю отримати. Легалізація.
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:22
12
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене проблема не у втраті доходу, а саме роботи.
Тоді не можу нічого порадити, я завжди готова піти з будь якої роботи, бо ніяк не можу вплинути на те, щоб мене тримали там до пенсії.
like 1
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:23
13
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Документи які я маю отримати. Легалізація.
І звісно я тут багато зароблю, тому мені б ще протриматися 2-3 роки щоб повністю піти з найму
Ну так би й сказали одразу, що Ви не в Україні.А яка це країна?
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:23
14
Ответ дляЛюблю порядок
Тоді не можу нічого порадити, я завжди готова піти з будь якої роботи, бо ніяк не можу вплинути на те, щоб мене тримали там до пенсії.
Мені треба трохи протриматися. Ну не те що я прямо тримаюся, але мені труба ще вирішити якусь питання
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:23
15
Ответ дляЛюблю порядок
Ну так би й сказали одразу, що Ви не в Україні.А яка це країна?
А яка різниця?
woman_facepalming 3
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:24
16
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А яка різниця?
Взагалі то величезна, бо в Україні робота не пов´язана з правом на перебування тут.
like 5
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:24
17
Ответ дляЛюблю порядок
Взагалі то величезна, бо в Україні робота не пов´язана з правом на перебування тут.
Але мій посил був у іншому.
woman_facepalming 3
anonim_59
АяВсёЗнаю• сегодня в 07:25
18
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У мене ж непоганий пасивний дохід. Мене це не заспокоює
Так а что именно вы боитесь?
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
like 1
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:26
19
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так а что именно вы боитесь?
Например на прошлой работе вас уволили. Вы нашли другую и успешно трудитесь. Те земной шар не перестал крутиться. Ваши знания и опыт не испарились. Те нечего ужасного не случилось при увольнении. Может даже наоборот-вы нашли лучшее место чем было.
Так чего же вы боитесь имея уже и такой опыт? Ведь вы успешно его прошли.
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
like 1 woman_facepalming 1

anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:26
20
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Але мій посил був у іншому.
Так тоді логічно, що Ви боїтесь втратити роботу.
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:27
21
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
Я боюсь шукати житло в ЄС, бо вже був досвід коли постійно відмовляли і обирали інших претендентів.
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:28
22
Ответ дляЛюблю порядок
Я боюсь шукати житло в ЄС, бо вже був досвід коли постійно відмовляли і обирали інших претендентів.
В якій країні ?
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:28
23
Ответ дляЛюблю ВалЄру
В якій країні ?
Німеччина
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:28
24
Ответ дляЛюблю порядок
Німеччина
Шкода. Якби Польща я б допомогла вам
heart 1
anonim_59
АяВсёЗнаю• сегодня в 07:29
25
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не знаю. Боюся знову бути ц пошуках мабуть.
Я пів року шукала. І звісно знайшла набагато краще роботу
А что плохого, страшного было в поиске?
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:30
26
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Шкода. Якби Польща я б допомогла вам
Дякую, я вже давно повернулась в Україну.Є думки знову спробувати, але іншу країну.
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:31
27
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую, я вже давно повернулась в Україну.Є думки знову спробувати, але іншу країну.
А яку країну розглядаєте ?
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:32
28
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А яку країну розглядаєте ?
Словаччину, мені здається там найпростіше оформити ВНЖ
anonim_5
автор Люблю ВалЄру • сегодня в 07:31
29
Ответ дляЛюблю порядок
Словаччину, мені здається там найпростіше оформити ВНЖ
Успіхів вам
anonim_145
Люблю порядок• сегодня в 07:32
30
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Успіхів вам
Дякую і Вам удачі!
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff